Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rahova sau apropiere (27)


Recommended Posts

Buna tuturor. Eu sunt deja obosita: am mers pe jos de la Chirigii la Unirii, pt. ca era circulatia blocata. Bine ca macar ma lasa Maria sa dorm noaptea. E bine si pentru ea ca in rest, cand e treaza, o termina durerile de dinti. Si ieri a stat numai cu manutele prin gurita si cu lacrimile innodate in barbie[:(] [mamica][9cer] de [zana]Maria Cornelia (20.09.2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 299
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

buna dimienatza fetelor, multumim pentru felicitari, nici nu stiti ce mult ma bucur ca i-au mai scazut. si eu am avut azi zi de "gateala"[:D]am facut o ciorbitza de legume si niste spaghete cu piept de pui(ceva asa sa poata manca si cei mari si cei mici)[:D] cristina, lasa, nu te mai intrista...sa ma fi vazut pe mine cand refuza ruxi sa se imbrace cum ieseam cu ea afara...cred ca zicea lumea ca suntem nebune amandoua[:D]avea rochie de vara, pantaloni grosi pe dedesubt[bang]si nu pot sa-ti spun cate tratative duceam cu ea ca nu putem iesi afara cu chilotzii atarnati de gat si in cap[bang] Dory, iesi azi in parculetz? daca da...poate ne vedem...pe la ce ora? deci fetelor nu e de mers prin orsh azi...bine ca mi-ati zis nici macar nu stiam spre rusinea mea ca azi este aceasta mareatza sarbatoare[:D] vicky si eu l-am dus pe alex azi la gradi...si merg dupa el la 12...da' tu esti la servici...sper sa apucam sa ne vedem intr-o buna zi[:D] lexi, pupam dintisorii fetitzei andre-ea, ma bucur ca tudor este bine...asa mai patesc si ai mei se mai sperie de cate ceva...chiar si acum mai face alex si e maricel(dar f rar) va pup pe toate si sunt pe-aici ca treaba cica am terminat-o...mais tam putin si iesim pe-afara monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare! Dory fusta lui Ale ii sta grozav, ii e putin larga in talie dar e asa draguta, tare bine ii vine. Cu adidasii nu m-am incaltat ca sincer acum eu as trece la papuci dar n-am.... Lexi oare si pe invers e nebunie? Eu azi n-am masina (ca a fost la revizie) si nu stiu daca sa vin acasa cu metroul si tramvaiul (dar ma tem de blocaj pe la unirea) sau cu 41 si 173.... [url="http://new.photos.yahoo.com/temiscris/albums"]Poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Monica, eu sunt ceva de speriat[bang], nu am reusit sa ma vad cu Mire (mirclau) si lucreaza langa mine, nu reusesc sa ma vad cu tine la gradi. Am observat ca de cate ori imi propun ceva, sigur nu reusesc sa duc la bun sfarsit, mereu apare ceva, se intampla ceva. Asa ca las la voia intamplarii. Azi stam acasa, nu mai mergem in Carol, ca se circula destul de greu. O sa iesim doar cu bicicleta in zona, cred. [pup] si de la mine. Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

vicky, voi mergeti maine la gradi? D-na noastra nu stiu ce "treaba" a zis ca are si sa nu venim maine...asa ca luam pauza[:D] azi nu am ajuns in parc fiindca alex a vrut sa stam in minuscula curte a gradinitei sa se joace impreuna cu ceilalti copilashi cu niste carti de joc si ruxandra a stat si ea cumintica pe-acolo...acum le-am dat sa pape ii mai las putin si ii bag la nanitza ce ma oftic ca desi e soare bate vantul si e asa de praf[bang] monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Monica, ori eu sunt beata[alcool], ori copii nostri sunt in aceeasi grupa, ori toate doamnele din gradi au treaba maine? Pentru ca nici Dani nu merge maine la gradi pe motiv ca d-na are treaba si nu vine! Hai ca rad de una singura in birou![:D] Si Dani tot timpul vb. de un baietel Alex de la el din grupa[?]. To be or not to be[?][:D] Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...