Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rahova sau apropiere (27)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 299
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Cristina, cred ca e o dracalasa Ale cu noua ei achizitie, sa faci poza sa o vedem [;)], Mirela, noi am fost in "parculet", azi dar am stat putin caci am avut treaba...., poate maine dimineata reusim sa ne vedem acolo. Eu acum am bagat o varza cu costita afumata la cuptor, Alexa doarme, si tare as dormi si eu.... Dory & Alexa [zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Doamnelor, Stiti cumva vreo asistenta care sa fie dispusa sa vina acasa sa faca o injectie? Merci! Anda, mama Irinei [url="http://community.webshots.com/user/irinavutescu"]domnisoara Irina [/url] [url="http://atelier.liternet.ro/articol/4320/Ada-Demirgian/Am-buba.html"] Am buba!... [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Witchie, pai pe unde stai? Daca e aproape de noi, poate vine soacra-mea, daca nu, ma indoiesc ca o sa se trambaleze prin tramvai...Noi stam la Depoul Alexandriei. Aissa, de la unirii spre noi parca nu e chiar asa omor ca invers. Oricum sper ca n-ai stat ieri mult pe drum. [mamica][9cer] de [zana]Maria Cornelia (20.09.2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor, Doamne dar aglomerat maie ste Bucurestiul asta[bang]azi am fost pana in cf orhideea(sa schimb o pereche de pantofi de-ai mamei ca-i lausem aseara si-i erau mici)[bang] si am facut pana acolo mai bine de jumatate de ora si asta la ora 9,30 cand de obicei nu era nimeni pe strada...la intoarcere nu cred ca am facut mai mult de 7-8 min...nu-mi venea sa cred ca merg cursiv...asa cand esti singur nu e mare lucru dar cand mai ai si doi prichindei dupa tine[bang]care te intreaba din 2 in 2 min cat mai e????[bang] apoi am fost in parc in sebastian si ne-am intalnit cu Ale si tony si o buna si veche prietena de-a mea...dar nu am stat prea mult ca am primit un tf si a trebuit sa vin acasa...poate ne vedem dupa amiaza daca nu mai plec pe undeva[:D](ieri am fost cu "banca" [:D]dupa mine prin orash si mi-am permis sa-mi cumpar tot felul de chestii pentru machiat ca erau pe terminate toate...asa ca era necesar[:D] mi-am luat si eu niste pantofi(ca tot a venit vremea de papuci)[:D]dar daca tot erau ieftini, i-am gasit(ca de cand ii caut)[:D] si "banca"avea bani am zis sa nu pierd ocazia[:D] ma duc sa-i bag pe-astia mici la culcarica sa stau si eu linistita sa-mi fac de cap[:D] va pup pe toate monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetelor nu am mai ajuns in sebastian am fost aici pe barca in parc si mare greseala am facut[bang]dar a vazut ruxi parcul din strada si nu am mai avut cum sa facem... cristina erau vreo 3 copii din aia de ziceai si tu ca ai vazut atunci...daca se pun aia pe leagane sau tobogan...il fac zob...frate eu nu am nimik cu nimeni dar astia nu numai ca sunt obezi sunt nesimtiti si parintii lor sunt nepasatori...pe bune am plecat de frica...fiindca aia alergau pe-acolo si mi-era sa nu cumva sa se impiedice si sa cada peste alex sau ruxi si sa-i zdrobeasca pe loc[bang] ziua la pranz nu este asa aglomerat dar seara e jale gata de maine orice-ar fi in sebastian vin[:D] voi ce faceti, pe unde ati fost? va pup sa aveti o seara placuta si o noapte linistita monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...