Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rahova sau apropiere (27)


Recommended Posts

Aissa, [pup] si eu ii dau Calgel, dar mi-e teama sa-i dau prea mult ca nu cumva sa se obisnuiasca organismul cu el si sa nu mai reactioneze la un moment dat. Ii mai dau si Panadol, dar tot asa, incerc sa-i dau cat pot de rar. Panadolul o calmeaza cel mai bine. Dentinox n-am incercat, e mai bun decat Calgelul? [mamica][9cer] de [zana]Maria Cornelia (20.09.2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 299
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Si noi am hoinarit..., acum Alexa sa sulcat , eu mananc ceva aici [:D], apoi ma bag si eu la somn. Fetelor, voi stiti in zona noastra vreun magazin de metraje de unde as putea sa cumpar tul?Ii face mama o rochita Alexei si-i trebuie sa-i puna pe dedesubt sa o "umfle" [:D] Dory & Alexa [zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata! Monica ieri te asteptam in parc dar ne-ai tras clapa. Eu azi o sa ies devreme, cred ca pe la 9 ma duc in parc ca sa ma pot retrage la pranz, deja e foarte cald. Asa ca daca vine cineva prin parc dati un semn. [url="http://new.photos.yahoo.com/temiscris/albums"]Poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor, noi am fost la tzara, a fost tare fain...acum astia mici sunt franti de oboseala si dorm...cred ca nu mai apucam sa iesim pe-afara in seara asta...da nu-i bai ca am stat toata ziulica in curte[:D] dory, lexi, distractie placuta cristina, copilu' nostru stapanu' nostru...[:D]unde vrea copilu' acolo tre' sa mergem[bang]eu vreau sa merg intr-un anume parc si cand incep amandoi urlaciunea...cedez[:D] va pup pe toate monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Monica, merci, Lexi, cum va-ti distrat? Eu azi am fost intr-o continua miscare de la ora 11.30, ma dus sotul la fini ca sa merg cu ei pina in SIR sa-mi iau ceva de incaltat , ca el a avut ceva de rezolvat si nu a putut merge cu mine, si bineinteles ca nu mi-am gasit nimic, nici eu nici pt. Alexa [bang], offf, asa ma-m saturat de atatea cautari, acum mi-am gasit rochie si nu-mi gasesc pantofi [bang][bang], apoi am intrat la Cora, am venit acasa , am plecat sa luam fata de la mama si am continuat drumul la cumnati , am ajuns acasa pe la 9 ia-m facut baie Alexei, am culcat-o, , iar acum fug si eu la somn. Va pup pe toate, noapte buna. Dory & Alexa [zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...