Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rahova sau apropiere (27)


Recommended Posts

Merci, Monica. Deja sa stii ca ma speriat gandul ca iar voi alerga sa-mi gasesc pantofi CA SI DUPA ROCHIE, cat e sir-ul ala de mare si cata incaltaminte era acolo nu mi-am gasit, ce-mi placea aveau niste tocuri kilometrice, sau nu se potrivea culoarea, asta e, mai caut. Dory & Alexa [zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 299
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

neatza fetelor, ce faceti astazi, pe unde va plimbati? noi inca nu avem un program bine stabilit dar sigur nu stam in casa pe asa o vreme frumoasa. aseara am avut noroc ca astia mici au adormit totusi la 22,30 dupa ce se trezisera pe la 19[:D]ce inseamna aerul curat...asa am p[utut sa ma uit si eu linsitita la fiasco-ul ala de concurs[:D] va pup[pup] pe toate si pe copilashi, sa aveti o Duminica placuta monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ai mei copilashi abia acum s-au trezit[bang]din somnul de pranz[:D]care a inceput pe la 15,20...nu-sh frate ce au de sunt asa de obositi... azi am fost cu ei la patriarhie, apoi in vizita la o prietena de-a mea care are un papagal din ala maaaare si care vb mult[:D]si l-au zapacit pe-ala pana n-au mai putut[:D]apoi in parc, la mc...si in sf acasa la nani...dar acum iar am ratat plimbarea de seara...daca dorm atat...[bang]...poate totusi iesim pe-aici pe la bloc putin monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor, eu azi n-am mai avut "bon"(pe tata) de dimineatza si nu a avut cine sa mi-l duca pe alex la gradi asa ca l-am dus eu impreuna cu ruxandra...vicky m-am tot utiat dupa tine pe-acolo dar ori nu ai fost ori nu stiu eu dupa cine sa ma uit[:D] apoi am fugit repede pe barca sa cumpar de la magazinele acelea de legume cate ceva sa fac o supa si o ciorbitza, intre timp am si aspirat si am facut putina ordine, acuma mt erminat si sunt la tura a doua de cafea[:D]mais tau 10 minute si plec sa-l recuperez pe alex de la gradi va pup pe toate, sa aveti o saptamana minunata monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi am alergat de dimineata pana acum sa-mi caut pantofi, am fost la mag. de vis a vis de stati de tranvai de la piata Dizy parca se numeste si nu am gasit apoi am mai fost pe antiaeriana spre 13 Sept. ca este un mag. mic de desfacere acolo si era inchis, avea program de la ora 12.Asa ca dupa masa o luam de la capat, de data asta ma duc in oras, nu stiu exact unde, ori in Unirii ori in Obor, ne hotaram in mers .... Acum mai stau 15 min. si ma duc sa culc fata. Va pup pe toate Dory & Alexa [zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

of, aiurea rau sa umbli atat si sa nu gasesti[bang]bafta sa gasesti dupa amiaza...stiu din proprie experientza ce aiurea e sa gasesti N magazine dar nici unul sa nu aibe ce cauti tu[bang] ziceai ceva ca-i face mama ta rochitza alexei...i-ai gasit ce trebuia? oricum ea o sa fie cea mai frumushica nashica...mai ales cu rochitza pe care am vazut-o eu[:D]...da' ce faceti cu doua?[:D] eu le-am dat sa pape si mai stam ceva pana-i pregatesc de nani... pofta buna si somn usor tuturor monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va salut si eu! Monica, nu l-am dus azi, m-a trezit sotul la 6.30, cand a plecat el la serv, m-am dus fuga sa ma spal, m-am reintors in dormitor si m-am gandit ca pot sa mai stau jumate de ora pana sa-l scol pe Dani. Si cum ma luase cu frig de la dus, m-am bagat langa el in pat si... m-a luat somnul[:D]. Daca nu ma suna sotul sa ma intrebe ceva, mai dormeam si acum cred[bang]. Asa ca am sarit peste gradi azi. Abia am reusit pana la 11 cand am plecat spre servici sa beau cafeaua si sa strang prin casa. Dory, eu mi-am gasit pantofi de mireasa anul trecut la un magazin pe Lizeanu, aproape de Spitalul Colentina. Si eu am cautat pana am albit, asa ca te inteleg. Bafta in cautari! Tul gasesti sigur la Obor, prin zona Rahova nu am vazut. Noi am fost in Carol, in wk, am stat de pe la ora 17 pana aproape de 22. Haimanale, ce mai[:D]! [pup] Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...