Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rahova sau apropiere (27)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 299
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Salut. Sunt frnata de picioare. Ieri dupa amiaza mi-a facut Tony program si m-a trimis la o banca unde face el credit sa semnez nu stiu ce dar nu era ok, ceva legat de termene habar n-am, cert ca aia dupa ce am semnat a rupt contractele [bang]. Am revenit acasa si ne-am dus la posta sa ridic coletul cu toboganul de la Quelle [bang] (nebuni oameni mai suntem) si am stat 2 ore la coada la posta. Stiam ca azi nu am cum sa-l iau (avea 9 kile sasesute) si daca mai stateam mai plateam si magazinaj. Asa ca aseara ne-am plimbat in fata postei. Am ajuns acasa la 9, pana am montat ala era 9 jumate... Azi am ajuns la serviciu ca sa am de unde pleca, ma programase mama la dermato si m-am dus la policlinica, apoi la administratia financiara sa depun ceva declaratii. Am venit la munca inapoi si la 2 ma suna Tony sa ne intalnim la banca iar sa semnam. Asa ca fugi de la munca (sefa nu era dar noi pontam pe cartela si vede ora [bang]), am luat-o prin centru si ma rugam sa nu fie nebunie totala. Trebuia sa ajung la Unirea dar nu am gasit unde sa parchez si am luat-o spre 11 iunie. Il sun pe T. ca eram prinsa in trafic, de la Unirea la 11 iunie am mers bara la bara si nu stiam unde sa parchez si cand inchid telefonul aud ceva pe statie vorbind si cand ma uit langa mine politaiul (imi da puncte si amenda sau ce?) si pana la urma am parcat dupa 11 iunie. Am luat tramvaiul inapoi, am mers la banca, am recuperat masina, am venit acasa, nebunieee, sunt rupta. Si acum ca sa termin in forta ziua, am hranit copilul si ma duc in parc.... Asa ca daca veniti vreuna dati un semn, Andreap a zis ca ma suna pe la 5 jumate (acum adica) sa ne intalnim. [url="http://new.photos.yahoo.com/temiscris/albums"]Poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dory, avea 37.6 in fundulet. Zic eu ca n-ar fi chiar temperatura. I-am dat oricum o doza de nurofen. Vin si eu in parc! Abia astept sa va vad. Am fost cam deprimata zilele astea.
Andreea, mami de Tudor- 10.08.2005 [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=97290"]Delu Prichindelu'[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

si io si io-s pe-aici da tot asa cam deprimata ca andre-ea ieri durere de burta, azi durere de cap, sotzul a facut enterocolita, ruxi tuseste, mai are alex sa inaceapa sau sa continue cu ceva...si suntem toti...nu-mi vine sa cred in CO asta au fost astia mici numai bolnaviori[bang]...dar bine ca trec toate si nu este ceva grav...multumim lui Dumnezeu. vicky, sanatate multa puiutului...aveti grija sa mergeti la control dupa ce terminati tratamentul ca noi suntem patiti cu otitele care recidivau dupa tratament de o sapt cu antibiotic[bang] andre-ea, cum mai este tudorelul? cristina, numai cand am citit pe unde ai fost si am obosit daramite tu care ai si fost prin locurile alea si ai stat si pe la cozi Dory, nu prea te-am mai vazut pe ym si m-am gandit ca esti in cautari pe la magazine de-aia nu ti-am mai dat nici un semn, dar noi in general iesim in fiecare dimineata afara, putin mai devreme decat de obicei fiindca acuma fost fff cald afara la orele pranzului...ce mai face alexutza? au mai iesit din dintishori? lexi, mariuca ta cum mai e cu dintisorii? fetelor va pup pe toate, ma duc sa stau in pat ca altfel nu adorm nebunaticii astia mici monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cristina, eu nu am alergat cat tine dar tot rupta de oboseala sunt. Azi am fost pana in piata si ni sa rupt carutu, asa ca in seara asta a trebuit sa stau in apropierea bloculul cu fata ca nu pot pleca departe fara carut si am alergat dupa ea de nu va spun..., ma obosit de nu mai pot si ca sa puna capat nervilor mei inainte sa intram in casa, intra in gradina blocului si a gasit niste boabe de pisici sau caini si a inceput sa le bage in gura si sa le rontae [bang][bang]. Cand am venit acasa ia-m facut o mamaligutza cu branza si unt, ia-m dat sa manance, ia-m facut baie, apoi ma-m apucat sa fac niste snitele, cartofi prajiti si o salata de varza, am culcat fata , am strans o sarja de rufe si am mai intins o masina , iar acum sunt zombi. Monica, tu pe unde esti? Andreea, sa ne spui maine cum mai este Tudor.eu sper ca sunteti bine. Va-ti intalnit in parc azi? Va pup , noapte buna. Dory & Alexa [zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Monica, se pare ca am scris cam in acelasi timp si dupa ce am trimis mesajul la-m vazut pe al tau. Imi pare rau ca nu sunteti bine.Sa ne tii la curent , si sper ca maine sa aveti o zi mai buna Pe Alexa inca o chinuie dintii, sper sa-i sparga gingiile cat mai repede ca sa scapam de dureri. Dory & Alexa [zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata! Da, aseara ne-am intalnit (eu, Andre_Ea si Andreap) in parc dar greu reusim sa stam 5 minute una langa alta, in rest fiecare e in alt colt al parcului alergand dupa cupchii. Eu aseara am zis ca imi tai picioarele deasupra glezneleor, asa tare ma dureau. Si nici diseara nu am "bon" asa ca trebuie sa ies tot eu afara. Monica chiar ca tot raciti ai avut copiii...lasa ca trece, ce sa zic si eu sa te incurajez. Dory naspa ca s-a rupt carutul. Ce faceti, mai luati altul? Noi si acum il mai folosim, rar dar inca nu am renuntat total la el. Eu nu mai am nasul asa tare infundat (v-am zis ca am racit?) dar asa tusesc de tare, sec, ma ineaca, tare aiurea e. Pup, fug, asta e timp furat ca nu e sefa in birou. [url="http://new.photos.yahoo.com/temiscris/albums"]Poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimienatza fetelor, azi eu sunt ok, ruxi inca tuseste dar ne tratam si speram ca trece repede si fara alte complicatii pe alex l-am trimis cu tata la gradi si eu cu ruxi papam cereale cu laptic si incepem sa ne pregatim deja de iesit afara. voi ce faceti, v-ati odihnit? copilashii ce va fac, sunt bine sanatosi? va pup monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cristina, mi-a spus otul ca incearca sa-l repare, numai ca azi trebuie sa cumpar surub [:D], caci nu am avut in casa unul care sa se potriuveasca , daca nu , vom cumpara alutl, nu pot renunta la el deocamdata, nici la drumuri scurte, dar la cele lungi.... Noi suntem bine ne-am odihnit desi dimineata la 6 cand ma-m trezit tare as mai fi dormit putin, dar am avut mancare de facut pt. Alexa si am mai calcat cateva haine ... Dory & Alexa [zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...