Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rahova sau apropiere (27)


Recommended Posts

Fetelor, ce dor mi-a fost de voi. Monica ma bucur ca Ruxi se simte mai bine, am citit prin catea trecut mititica. Andre-Ea, cum se mai simte Tudor? Asa-mi pare de bine ca v-am regasit de numa numa. Poate reusim sa ne vedem in parc, noi mergem zilnic la Sebastian la leaganele de langa jandarmi. pupici, Raluca, leoaica cu [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/ralcatis/album?.dir=/9588"]Pui Nazdravan[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 299
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Neata fetelor, In primul rand vreau sa va spun ca a rezolvat sotzul problema cu, carutul [bis]. Eu nu am mai apucat ieri sa intru deloc caci la pranz am dormit cu fata iar cand ne-am trezit a venit mama la mine sa iasa cu fata afara caci a venit fata care imi face manechiura si pedichiura si bineinteles ca nu puteam sa stau linistita cu ea in casa, apoi am facut schimb, am iesit eu afara cu ea si a urcat mama sus sa-si faca si ea man. + ped. , iar aseara cand am vrut sa intru pe forum nu mi se deschidea pagina. Monica, cum mai este sotzul tau? Voi ce faceti astazi? ca vad ca este cam urat afara. Va pup , sa aveti o zi cat se poate de buna. Dory & Alexa [zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna! Tudor are mucisori. Nu-mi place treaba asta. Si doarme extrem de prost. Poate de la caldura. Eu sunt ametita din cauza lipsei de somn. Ma supara si vremea asta care se strica[xx(]. Lexi, te pup pentru ieri[;)].
Andreea, mami de Tudor- 10.08.2005 [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=97290"]Delu Prichindelu'[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor, sotzul este ok, eu la fel, ruxi mai tuseste inca dar surpriza emisiunii este alex(care v-am zis eu ca sigur imi pregateste ceva fiindca nu se putea sa stea prea mult ok)[bang][bang][bang]azi dimineatza cand s-a trezit a zis ca are urechea infundata si-l doare...gata am zis nu-l mai duc la gradinita, am mers cu el la budimex la ORL, acolo mi se confirma ca are otita dar tipa zice ca are si amigdalita[bang]imi prescrie antibiotic si picaturi de urechi, merg la dr de fam sa-mi transcrie reteta si se uita si el la alex si zice...d-na nu are nici macar roshu in gat, zice nu sunt orl-ist si nu va pot spune pentru otita ce si cum sa faceti dar va zic ca in gat nu are nimik copilul[bang]ziceti voi acum pe cine sa cred si ce sa fac...el m-a sfatuit sa nu incep antibioticul sa-i dau doar nurofen si otocalmul ala pentru urechi si daca e mai rau abia atunci sa-i dau antibiotic...zau daca nu-mi vine sa ma urc pe pereti...[bang]nici eu nu i-as da din prima asa otrava in el...dar daca totusi se agraveaza apoi sa nu-mi para rau...sunt intr-un dubiu total[bang] ca sa nu va mai spun ca m-am dus la budimex fara trimitere de la dr de fam si fara certificatuld e nastere(deh...mi-am pierdut experientza)[:D] si cu toate ca imediat dupa buna ziua am plasat cafeaua si banii d-nei dr urla de ziceai ca o musca sharpele ca nu ma primeste...ca ea are salariu de 14 mil(ce legatura o fii avand asta...nu stiu dar ma rog...darul era deja dat) apoi in sf il consulta pe alex si ma gandesc eu in prostia mea si-i zic...va rog sa va uitati un pic si la asta mica ca daca are el mi-e frica sa nu faca si ea...la care d-na dr zice...cand o doare atunci veniti, ok?...da cu trimitere si tot ce trebuie[bang] Doamne bine ca a fost liber nu aveam decat 3 persoane in fatza la orl si la medicul de fam nu era nimeni...aaa...si apoi alta nebunie, merg la farmacie cu retetele in mana si la vreo 3-4 farmacii mi-au zis ca nu mai elibereaza retete[bang]...asa ca am cumaprat doar ce aveam nevoie urgent cu bani si am lasat sa mai caute sotul mai incolo. acum stam cuminti in casa si deja i-am pus picaturele in ureche, le dau sa pape si-i dau si nurofenul... andre-ea tu ce-ai facut ai mers cu tudor la dr? sanatate si numai bine piticului va pup pe toate monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Doamne scumpe, care aveti copii la gradi, in minunatul sector 5. Ce gradi recomandati in zona lira? Merci frumos! Anda, mama Irinei [url="http://community.webshots.com/user/irinavutescu"]domnisoara Irina [/url] [url="http://omieuna.blogspot.com"] Incognoscibil... [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

witchie,[pup](felicitari! sti tu pentru ce[;)]) imi pare rau ca nu te pot ajuta cu un raspuns, eu stiu gradinite dar mai pe-aici pe-aroape de p-ta rahova...poate gasesti ceva mai aproape de tine fetelor azi am intalnit o d-na de la noi din bloc care ma intreba daca nu stiu pe cineva care ar avea nevoie de serviciile unei bone...i-am spus sa se inscrie aici pe forum dar sa vedem daca reuseste[:D] monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Merci Monica. Mi-a tot fost laudata gradinita din spatele bisericii de la prosper dar eu nu stiu unde e gradinita asta si as vrea ceva impresii mai proaspete. Anda, mama Irinei [url="http://community.webshots.com/user/irinavutescu"]domnisoara Irina [/url] [url="http://omieuna.blogspot.com"] Incognoscibil... [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Moinica, imi pare tare rau sa aud astfel de vesti de la voi, si eu zic sa nu-i dai antibiotic o zi doua si numai daca crezi ca e musai sa-l incepi [pup], si multa, multa sanatate va doresc. Andre_ea, ai fost la dr. cu Tudor?, ce zice, multa sanatate si voua. Witchie, nici eu nu cunosc gradinitele din zona Lira, poate iti vor raspunde fetele care locuiesc in zona, sau care au copii la gradinitele din zona respectiva. Dory & Alexa [zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...