Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rahova sau apropiere (27)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 299
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Neata si La multi ani sarbatoritilor! Azi sunt fara bon, ca e T de noapte asa ca vreau - nu vreau diseara sunt in parc. Mai vine careva? Vad ca azi e frumos afara, bate un vant dar e cald. [url="http://new.photos.yahoo.com/temiscris/albums"]Poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI ANI!si din partea noastra tuturor sarbatoritilor fetelor in ce parc mai mergeti voi?tot acolo in sebastian sau a-ti mai schimbat ceva? poate ajungem si noi daca se opreste vantul si ploaia pupici la toate fetele[pup][pup] MIRE MAMA DE BAIAT NAZDRAVAN
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu ajung in parc, in primul rand ca nu-mi ste deloc la indemana parcul asta mi se pare ca fac ft. mult de acacsa pana acolo, mergem doar ocazional, iar in al doilea rand trebuie sa mergem sa luam niste bani de la cineva cand ajunge sotul acasa, si vad ca mai bate si vantul asta nebun [alcool] Dory & Alexa [zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nici eu nu m-am mai dus in parc. bate prea rau vantul (nu peste tot, dar in fata pe Rahova ne lua pe sus, intre blocuri era mai bine). Am stat doar o ora pe aici pe stradute si am venit acasa. Poate maine e mai frumos. [url="http://new.photos.yahoo.com/temiscris/albums"]Poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neatza, azi parca e mai ok dpdv vant, sper sa nu revina ca m-am saturat de el...azi vreau sa merg sa-i caut o bentitza(vazusem unele haioase anul trecut, aveau si cozoroc) lui alex chiar daca e cald sa i-o pun pe-aia pe urechi sa nu-i mai intre vantul in urechi[:D] va pup pe toate monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...