Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rahova sau apropiere (27)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 299
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

dory, nu am mai fost sa caut...nu am starea necesara...nu-sh ce-am[bang]am facut curatenie, a venit o prietena in vizita si uite-asa a trecut timpul aaaa[bang]mi s-a stricat si telefonul mobil a fost pus in coshul de la carutz si a curs dintr-o cutie cu lapte tot laptele peste el(era zuzu[:D])...probabil ca acum are branza inauntru si de-aia nu mai merge[:D]sa vad maine daca da ceva semne de viatza...daca nu imi iau altul acum pe seara am iesit si ne-am plimbat putin pe stradutze...nu am mai ajuns in parc va pup pe toate monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineatza, ce faceti fetelor pe unde sunteti pe vremea asta? eu nu mai am nici un nr de telefon fiindca toate erau salvate in mem tf[bang]asa ca fie-va mila si dati un mesaj pe ym sau privat cu nr[:D] dupa amiaza merg cu alex la control, sa-mi tineti pumnii va pup pe toate monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Brrrr, ce vreme aiurea... Noi stam in casa ca nu avem alta alternativa, eu nu am chef de nimic , poate si din cauza timpului de afara. Monica, bafta azi la dr. cu Alex, Lexi, sper ca astazi sa fii ok. Cristina, tu pe unde te ascunzi?, nu ne mai spui nimic? Mirela si tu la fel, sper ca sunteti ok. Dory & Alexa [zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mama ce caldura se facuse cand am venit de la gradinita[bang]pacat ca inca erau balti pe jos si amandoi s-au facut ca doi porcushori...ca sa nu va mai zic ca au pus mana cred ca pe 20 de melci...n-am vazut atatia melci la un loc in viatza mea[:D] monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dory, nu l-ai vazut cateva minute mai tarziu cand intra prin toate magazinele de incaltaminte si zapacea vanzatoarele[:D]. Tu ai gasit ce cautai? Enervanta vreme. Toamna trecuta parca, era o vreme cand noaptea ploua si ziua era frumos. Ce bine era[:D]!
Andreea, mami de Tudor- 10.08.2005 [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=97290"]Delu Prichindelu'[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am fost, a zis ca este aproape complet vindecat, insa sa-l feresc in continuare de vant si sa-i mai pun totusi cateva zile picaturi(sa nu-l intoarca) telefonul l-am reparat dar nu mi-a putut salva si nr din el[bang]acum incerc sa refac agenda maine avem lectie deschisa la gradinitza, alex este emotionat[:D]bine ca sta mama cu ruxi si ma pot duce cu el ca vin si parintii si inspectie...ce sa mai...treaba importanta. vicky, voi cum mai sunteti? monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...