Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rahova sau apropiere (27)


Recommended Posts

Buna dimineata. Monica, Dani azi merge la control. El a luat antibiotic, dar lui i-a dat 2 tipuri de picaturi de pus in nas, nu i-a dat picaturi si pt. urechi. Oricum, sapt. asta nu l-am dus la gradi, nici afara nu a prea iesit, cu vantul asta[bang]. In orice caz, dr. a spus ca din cauza vantului sunt si f. multi microbi, virusi in atmosfera. Si a mizeriei din oras, nu mai vb.[bang]. Asa ca sta acasa. De luni sper sa pot sa-l duc la gradi. Ca si asa educatoarea e ingrijorata ca nu are ce sa-i scrie in fisa. Succes azi la lectie[flo][pup]! Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 299
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

neata tuturor. ieri dupa-masa am primit un mail la servici: "Subject: un al doilea reactor nuclear a explodat la o atomocentrala in Cecenia fii atent NU ESTE GLUMA: un al doilea reactor nuclear a explodat la o atomocentrala in Cecenia dupa ce primul a explodat saptamana trecuta. Stirea este tinuta sub tacere de autoritati, dupa bunul obicei (vezi Cernobal care s-a anuntat dupa 2 saptamani). Date fiind directia vantului trebuie sa se evite cat mai mult deplasarea in aer liber, sa se evite in TOTALITATE ploaia, a nu se consuma verdeturi sau apa de la chiuveta. Da mai departe la cunostiinte, mai ales cei cu copii mici sau FEMEI INSARCINATE. Noi am fost anuntati in cadrul companiei dintr-o sursa considerata 99.99999% sigura. Repet, nu este o gluma" O fi adevarat? Se discuta si la Generale. Nu stiu ce sa cred, sper ca nu e adevarat[bang][bang][bang] [mamica][9cer] de [zana]Maria Cornelia (20.09.2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor, am fost la lectie, a fost taaare frumos organizata de d-na educatoare...alexutul meu nu stiu ce-i cu el ca parca nu-i alex pe care-l stiu eu[bang]...anul trecut raspundea mereu, era vesel mereu cu manutza pe sus...dar de cand am plecat si nu a mai mers aici la gradi s-a schimbat tare mult, acum era emotionat, nu zicea absolut nimik daca nu-l intreba d-na, nu ridica manutza...chiar m-am cam ingrijorat...oare toate schimbarile astea si de locatie si de limba sa-l fi transformat asa?...dupa lectie au ramas ei in sala si auacut o mica petrecere la care a participat si ruxitza si s-a simtit tare bine printre colegii lui alex...care sunt toti niste dragutzi. vicky, sanatate multa si voua...Doamne ce copialshi sensibilosi mai avem amandoua[bang] va pup pe toate, fug pe la p-tza ca e si mama libera si mai iesim un pci pe-afara pana-i culcam de pranz monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ce faceti fetelor? pe unde sunteti? noi am fost la tuns cu astia mici(i-am tuns aici in rahova pe amandoi nu m-am mai dus cu ei pana la ciufolici...fiindca eu nu am aer conditionat la logan[bang]si muream de cald pana acolo) si e aiurea sa stea cu parul ala pe ei pana acasa si in caldura asta)...au iesit binishor amandoi asa ca mai mergem[:D] am gasit si bentitza pentru alex, asa ca a scapat saracul si de par si de caciula[:D] in rest am mai cumparat tot felul de prostioare de pe la tarabele(magazinutzele) alea din p-ta si cand ne-am intors am descoperit un alt parc tot pe barca, tot intre blocuri dar mai lejer(pe partea cu magazinele de legume, mergand spre margeanului imediat dupa ultimul magazin faceti la stanga si imediat pe prima stradutza iar stanga)gasiti parcul...este si umbra... acum ne pregatim sa iesim din nou afara, va pup pe toate monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna, in legatura cu asa zisa explozie nucleara din Cecenia! acolo cica nu ar exista centrale nucleare,ca de fapt ar fi explodat doar o racheta nucleara care nu are efecte decat cel mult cativa km.... asta am primit si eu de la un prieten care m-a sfatuit sa stau linistita! cred ca daca era ceva adevarat ar fi vuit pana acum occidentul...nuuitati ca acum nu mai suntem atat de neinformati si chestiile astea se afla mai repede decat pe vreamea Cernobalului! cineva a facut o gluma proasta.... si daca stam sa gandim logic,in Cecenia credeti ca puneau rusii centrale nucleare?! ca asta ar fi insemnat sa se sinucida de buna voie si nesiliti de nimeni...la cat sunt aia de ciudati! [pup] Vio,mamica de viitor "avionar" [avion] *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [flo] [floare3] __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

a spus si la Antena 1 la stiri ca nu se confirma ca ar fi fost vreo explozie nucleara! deci,pe loc repaus [:D] Vio,mamica de viitor "avionar" [avion] *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [flo] [floare3] __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by monica-elizabet cand ne-am intors am descoperit un alt parc tot pe barca, tot intre blocuri dar mai lejer(pe partea cu magazinele de legume, mergand spre margeanului imediat dupa ultimul magazin faceti la stanga si imediat pe prima stradutza iar stanga)gasiti parcul...este si umbra...
Monica, n-am inteles nimic din explicatia ta pentru ca nu prea cunosc zona. Habar nu am unde se termina magazinele. Dar, si eu am descoperit de ceva timp un parculet mic pe Barca. Explicatia mea e asa[:D]: venind dinspre Margeanului a doua straduta pe stanga. O fi acelasi? Desi mi-a zis mama ca acum seara era foarte aglomerat, si cum e mic[bang]. Cu explozia nucleara e asa cum banuiam, nu s-a intamplat nimic. Vedeti ca e un link catre un site oficial la subiectul de la generale.
Andreea, mami de Tudor- 10.08.2005 [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=97290"]Delu Prichindelu'[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...