Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rahova sau apropiere (27)


Recommended Posts

Fetelor, despre explozie, eu un a nu prea stiu nimic caci nu mai apuc sa ma uit nici macar la o stire [alcool]. Astazi am avut o zi de indispozitie totala, nu stiu ce a fost cu mine,pe Alexa de-abia am culcat-o si azi la pranz(adica se facuse cam 15.30 cand a adormit[alcool][alcool]), iar acum cred ca nu are mai mult de 15 min. de cand a adormit [bang][bang]. Monica eu cred ca stiu de care parculet spui ca la-m vazut si eu dar din trecere, nu am apucat sa intru in el, este cel de pe Dumbrava Nou, cred ca de el vorbesti. Dory & Alexa [zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 299
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

neatza fetelor, mai pe barca exact pe la jumatatea strazii, este un fel de mic centru comercial, da? pe o parte este guliver, iancu, farmacia, etc...iar vis a vis sunt 2 magazine de legume-fructe, magazin de paine, farmacie, etc...ei pe partea asta cu magazinele de legume-fructe(ele fiind pe partea stanga, in sensul de mers dinspre calea rahovei spre margeanului)dupa ce se termina asa zisul centru comercial faceti prima la stanga si din nou stanga in maxim 50m...acolo este parcul[:D]stiu ca nu ma pricep la expicatii mi s-a mai spus[:D] Dory, odihneste-te[pup] cristina[pup], abs[:D]...ce faceti, pe unde sunteti? monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Monica, ala este parculetul la care ma-m gandit si eu, strada respectiva se numeste Dumbrava Noua [:D], de odihna... nici nu se pune problema sa pot , tare mi-as dori si eu, mai ales acum cand intram pe ultima suta de metrii pana pe 2 iun., si ma gandesc sa nu iut ceva acasa, ca sa fim nevoiti sa ne intoarcem inapoi la Buc.[alcool]. Dory & Alexa [zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

He he, daca tu te stresezi eu ce sa mai zic...., care ma schimb de 3 ori , daca eram doar simpli invitati, altfel statea situatia, dar asa...., noroc ca in final am finazilat cu bine capitolul tinute nasa si nasica(in afara de incaltari[:D]), mai ramane ca luni sa-si mai cumpere si nasul un costum si gata. Dory & Alexa [zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

din pacate de tuns nu prea mi-a placut pe nicaieri cum m-a tuns aici in rahova...dar andreap mergea undeva si o facea tipa super... la cosmetica eu merg la giani's(unde era tay-pan)pe calea rahovei chiar imediat dupa str barca si sunt multumita. monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Monica, nu explicatiile tale erau neclare, eu eram cea care nu cunoaste bine zona. Din ce spui nu e acelasi parc. Ala de care ziceam eu (mic-mic) e pe partea cu Gulliver. S-au apucat sa amenajeze parculete din astea in toata zona. Vin alegerile?[alcool][:D] Lexi, eu merg la Abbate. Au 2 saloane pe 13 septembrie, destul de departe de tine. Eu sunt multumita de coafeza la care merg. Daca te intereseaza sa-mi spui si-ti zic numele ei.
Andreea, mami de Tudor- 10.08.2005 [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=97290"]Delu Prichindelu'[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...