Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rahova sau apropiere (27)


Recommended Posts

buna ziua la vecinute citesc tot ce scrieti dar mai rar cu scrisul ca nu prea mai avem timp,adica nu prea mai stam prin casa[bicla] MONICA ma bucur ca este bine ruxi,si noi am avut ceva probleme cu ochisorii,dimineata se trezea cu ei lipiti cred ca din cauza curentului dar am fost la doctor ne-a dat ceva picaturele si acum suntem mai bine DORY in legatura cu cadoul de 1 iunie eu ma gandeam sa-i iau o tabla pe care sa scrie si pe care o poate folosi si mai tarziu ca el este fan scrisul pe pereti,iar cu toboganul pe care vrei tu sa-l iei sa stii ca in selgros este acelasi model la 70ron asa ca vezi de unde il iei,noi de acolo l-am cumparat si este identic cu asta ANDREEA plastilina asta de care zici tu are ceva in plus fata de cea normala? acum pupam toate fetele si ne ducem sa facem nani mai vorbim[pup][pup][pup] MIRE MAMA DE BAIAT NAZDRAVAN
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 299
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

fetelor si eu sunt in pana de idei ref cadouri de 1 iunie si pe 7 altele(adica unul mai consistent pentru alex ca face 6 anishori) si pentru ruxitza ceva asa...sa nu planga ca nu a primit si ea ceva[:D]...da sigur se rezolva pana la urma[:D] monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare! Desi n-am dat nici un semn inca traiesc! [:D] Am avut o saptamana super plina, in sensul ca in fiecare zi a trebuit sa ies afara seara ca Tony a tot avut treaba, ieri am stat chiar pana la 9 si 20 afara, abia am luat-o pe Ale din parc. Acum l-am gonit pe T. cu ea si nu stiu daca ma minte sau nu dar cica e in orasel (l-am sunat acum si asa zice). Ma rog. Eu am luat drept cadou, chiar daca a ajuns mai devreme, un tobogan cum are vad de gand si Dory. Eu l-am luat pe cel de la Quelle (e in poze la semnatura), in primele zile a fost innebunita Ale apoi insa s-a mai racit. Si ce sa zic, ca ne impiedicam ca naiba si e plina sufrageria, ala ne lipsea... E misto asa, dar sa ai gradina...in casa e destul de incomod. Dory maine ai cum sa ne intalnim? Eu la 12,30 ma duc la tuns, in rest sunt fff prinsa (am de calcat si de gatit...). Daca ai cum sa fii pe afara ianinte putin de ora asta sa ne vedem sa imi dai un semn te rog. [url="http://family.webshots.com/album/559188730CiBeuK?vhost=family"]Poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cristina si noi am intrat in casa tot asa tarziu in seara asta, desi am plecat devreme din parc astia mici auv rut sa mai stea sa deseneze cu creta in fata blocului...dar acum papa si-i bag repede la baitza. si eu sincera sa fiu ma uitam la toboganele alea din cora de afara dar nu are rost sa-l iau si sa stea de pomana apoi[bang] in seara asta l-am vazut pe ochiosul mic si frumos de tudorica[pup] va pup pe toate, noapte buna monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

monica,ce-ai mai facut bun?[pofta] eu am facut azi ciorba de perisoare si ciftelute din piept de pui si cu piure..... am fost si in parculetzul acela de pe Barca...unde o am vazut si pe mama unei tigancuse(probabil tot aceea de care spuneai tu cu parul lung) care se dadea in leaganele pt BB-i....deci ma-sa [bang] sa mi se faca rau![poc] iar in balansoare erau o droaie de copii de fapt din astia mari care se balanganeau in toate directiile....nu stiu cat timp or sa reziste in felul acesta.....da' mai mult de o saptamana eu nu le dau! seara buna,sau mai bine zis somn usor va doresc la toate! [pup] Vio,mamica de viitor "avionar" [avion] *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [flo] [floare3] __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi in seara asta am iesit la cumparaturi, dar pe aici prin zona, apoi am stat cu Alexa in fata blocului la copii. Cristina tot din cauza locului sunt si eu putin in cumpana cu toboganul, voi vedea, sper sa am timp sa ma pot uita de ceva in oras ca mai avem doar cateva zile la dispozitie si mai avem de cumparat destule...Maine la ora aia eu in mod normal sunt afata cu fata, ramane sa te sun eu cand iesim si vb., vedem cum facem si unde ne intalnim. Acum fug ca am gratarul cu pulpe pe foc si cartofii la prajit, noroc ca am facut salata [:D] Va pup si va doresc noapte buna. Dory & Alexa [zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor, violeta, imi inchipui ce era acolo, am zis ca nu ma mai duc seara acolo desi la rugamintile astora mici uit si cedez[:D] dar si aseara in sebastian era o rroama[:D]adulta care cum a vazut ca am rasturnat jucariile pentru ruxi si alex a venit si plantat-o pe fii-sa acolo, a intrebat mai bine zis(a ordonat)poate sa stea si ea aici nu?????apoi cand a venit o alta fetitza sa ia si ea o jucarie a venit repede de pe banca si zicea...de ce-i iei jucariile???(de parca erau ale ei nu ale mele) si fiindca eu ma uitam in directia aia fiindca normal era ruxi acolo zicea...ia uite cum se uita femeile alea la mine[:D]...nu sunt rasista dar au astia un tupeu, adulti, copii...nu stiu unde o sa ajungem[bang] Dory spor la cumparaturi sa terminati cu tot ce aveti nevoie pentru nunta cristina, spor la treaba... azi e sarbatoare, oricum am o lene mare si nu fac nimik[:D] va pup pe toate, sa aveti o Duminica placuta monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mire, cica ar fi frumos mirositoare. Si sunt niste seturi cu forme, si diferite activitati, nu mi-e foarte clar ce au in componenta: ceva cu dentist, caine care da din coada. Uite-te prin supermarketuri poate iti faci o idee. Cristina, voi mai aveti loc sa treceti prin camere? Vad ca toboganul e in mijloc. Noi am mutat casuta in camera lui Tudor si ocupa aproape tot locul. E adevarat ca e cea mai mica camera din casa, dar nu-mi place deloc.
Andreea, mami de Tudor- 10.08.2005 [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=97290"]Delu Prichindelu'[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Monica, merci, maine mai dam o tura prin oras ca sa-si cumpere si Adi costum si ce ii mai trebuie, Alexei sa-i luam de incaltat si o palarie pe care sa o asortez la rochita, sper sa gasim repede ca sa nu stam pe caldurile astea prea mult prin oras [alcool]. Cristina, sa stii ca am facut si eu o mancare de dovlecei [:D], dar este ceva improvizat, fara carne, dar e super buna, [pup] pt idee.Te-ai tuns?, sa ne pui o poza cu noul look sa te admiram.Inca odata iti multumesc ca ai stat cu Alexa ca altfel nu ajungeam sa ma pensez pana la nunta [pup][pup][pup]. Dory & Alexa [zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

moama ce caldura e afara[bang]si am mai pus si o pizza la cuptor, noroc ca dorm astia mici si am dat drumul la AC, ca altfel lesinam aici si de pofta si de caldura azi m-am intalnit cu violeta si cu baietelul ei(in parcul de pe barca), un frumos fara pereche...de ea nu mai zic[vampa]...violeta dupa ce ne-am despartit ce ti-am spus eu...cred ca o ora incontinuu si ruxi si alex ma intrebau unde e mihnea[:D]cand ne mai vedem si chestii de-astea...[:D] cand se trezesc sa vedem incotro o apucam[:D]voi fetelor ce faceti, pe unde mergeti? monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...