Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rahova sau apropiere (27)


Recommended Posts

Neata tuturor! Sper ca ati avut un week-end frumos. Noi am tuns-o pe Maria. Ma doare sufletul, ca incepuse sa faca buclite, mai ales pe langa urechi, si mi se parea asa de frumoasa[il] Acum arata ca o ridichiuta[:D][:(] Dar trebuia s-o facem si pe asta pentru ca e plina toata de bubite din alea de la transpiratie si am zis ca o sa-i fie mai bine cu parutul mai scurt. Oricum prea curand n-o mai tund, poate peste vreun an jumate si numai daca e nevoie. [mamica][9cer] de [zana]Maria Cornelia (20.09.2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 299
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna dimineata. Moni, deocamdata Dani e bine, l-a dus bona azi la gradi, dak vrei sa-l "sesizezi" printre ceilalti uita-te la pranz dupa un pusti blond care pleaca de la gradi pe o bicicleta rosie[:D]. De obicei, cand merge la gradi e calare pe bicicleta. O prefera tramvaiului[:D]. Si sper sa nu se mai imbolnaveasca, ca mai sunt 3 sapt. pana la vacanta[bang]. Eu nu o sa prea mai ajung la gradi pt. ca incep tot felul de examene la servici si tb. sa lucrez numai dimineata. O sa fiu musafir acasa pana se termina si bac-ul. In rest, sambata am fost in Carol, am plecat si ieri spre parc dar ne-a intors vijelia din drum[bang]. Plictisitor[xx(] Stiu de spectacolul de circ, Dani a fost cu grupa de la gradi si i-a placut si lui tare mult. Daca i-a placut bonei, ca a fost cu el, imi imaginez ce impresie le-a facut copiilor. Vreau si eu retete de prajituri. Mancare nu prea imi trebuie, ca e prea cald, dar la dulciuri nu-i chip sa renunt[pofta]. [pup]. Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cristina, am vazut ieri filmuletul cu rasfatata mica[il]. Cum a vazut-o Tudor a zis: "Aie!" si a stat cuminte sa vada tot filmul. Cand se oprea (cum se opresc filmuletele astea la prima vizionare), imi ducea mana la mouse sa il fac sa mearga[:D], si cand ai intrebat cati ani are a raspuns Tudor: "doi"[:D]. Dory, bravo! Acum urmeaza distractia![pahar]
Andreea, mami de Tudor- 10.08.2005 [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=97290"]Delu Prichindelu'[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

bravo, dory, ma bucur ca ati gasit repede ce cautati...sa le stapaniti sanatosi si sa va distrati frumos la nunta, abia astept pozele. alex al meu nici acum nu s-a trezit[bang]...eu sunt de vina ca i-am culcat tare tarziu pe la 15,30...dar oricum...e 19[:D] nus tiu daca mai ies ins eara asta cu ei pe undeva cred ca-l trimit pe tata cu ei jos aici inf atza sa deseneze pe asfalt[:D] monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Monica,ma tot bate mihnea la cap ca de ce nu iese Alex afara.... i-am spus ca doarme si-mi spune "hai,ma mami,spune-i ca-i iau si o inghetata!" si intreaba daca doarme si bebelusul...adica Ruxi!!![:D] acum zice ca nu mai iese afar,ca daca nu vine si prietenul lui o sa stea aici pe capul meu pana vine....ca sa ma duc eu sa-l dau jos din pat [:D][:D][:D] ce-ti e si cu copii astia... va [pup] Vio,mamica de viitor "avionar" [avion] *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [flo] [floare3] __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mihnea zice ca DAAAAAA....deci noi iesim in 10 minute... cica s-a trezit si bebelusha?![:D] ne gasiti acolo... Vio,mamica de viitor "avionar" [avion] *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [flo] [floare3] __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...