Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rahova sau apropiere (27)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 299
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

buna dimineatza fetelor, cum ati dormit azi noapte? eu lesinam de cald la un moment dat[bang]dar acum nu-mi place ca a plouat[bang]...cine sa ma mai inteleaga[:D] Dory, te mai lasam pana dupa nunta dupa aceea...te asteptam in parc[:D] cristina, voi pe unde va mai plimbati? vicky, te asteptam in parculetz sa intregim randurile baietilor mari[:D] violeta cred ca e o mocirla in parc....[bang] lexi, ai fost sa te tunzi, unde? daca e pe-aici pe-aproape tare m-as duce si eu...dar la sigur sa nu ma tunda cu ciobul ca duminica merg la nunta[:D] andre-ea, voi ce mai faceti? mirela, raluca...mai dati si voi un semn... ma duc sa ma apuc de treaba...va pup pe toate monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

vicky,violeta... am uitat...aici gasiti prajitura pe care am facut-o ieri http://www.culinar.ro/forum/index.php?showtopic=15220 este f racoroasa, mananci jumate de tava dintr-o data...eu am facut cantitate dubla special ca sa ne ajunga si azi ar trebui sa o iau de la capat[:D] monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Monica, cu siguranta o sa ne intalnim, dar nu cand vin de la tara, caci cum venim de acolo a doua zi plecam iar, de data asta stii tu unde [;)], si ne vedem dupa [:D], sper macar poze sa apuc sa pun inainte de a pleca. Va pup, cum trebuie sa merg pana in piata caci sotzul meu ieri in oras mi-a spus ca are cravata, iar cand am venit acasa, cravatele pe care le are nu se asotreaza nici una [bang][bang]. Dory & Alexa [zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata! Monica, n-am fost la tuns, nu merg decat undeva unde stiu sigur ca ma face ca lumea, de aceea te intrebasem pe tine. Eu trebuie sa ma fac cat de mumoasa se poate pt un interviu foarte important pe care-l am luna viitoare. Andre_ea si Aissa, sa inteleg ca va incuscriti?[;)] [mamica][9cer] de [zana]Maria Cornelia (20.09.2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

lexi, eu ma duc sa ma tund la un salon de stat pe calea victoriei(chiar vis a vis de mag victoria) merg acolo pentru ca este o tipa acolo luiza si la ea ma fac mereu...ce-i drept de lene m-am mai dus si pe-aici prin rahova dar de fiecare data juram ca nu ma mai duc si mai uitam[:D] Dory, macar sa fie vreme frumoasa la nunta ca si eu ma gandesc cum o fi Duminica[:D] monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, ce-ati zice sa ne intalnim pe undeva de 1 iunie? Cred ca se organizeaza prin parcuri cate ceva. N-ar fi frumos daca am merge in grup? Ce ziceti? Eu cred ca pe 2 o sa merg cu sotul in Herastrau (singura nu stiu sa ajung[alcool]), ca am inteles ca se organizeaza ceva. Si pe 1 prin vre-un parc mai aproape. Voi stiti ceva?
Andreea, mami de Tudor- 10.08.2005 [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=97290"]Delu Prichindelu'[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

parca nu m-as duce in parc pe 1 iunie, cred ca o sa fie tare aglomerat, vorbisem cu mamicile de la nov-dec ca poate ne strangem mai multe(eu as fi o posibila gazda)[:D]asa ca daca ne strangem pana la urma la mine si va face placere, va astept cu drag...oricum mai vb. eu incerc sa-i bag la nani acum fiindca am ceva trebushca dupa amiaza si tre' sa-i iau cu mine...macar sa fie odihniti sa nu-nceapa cu fitzele[:D] monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dory cauta-ma cand vii, inainte sa pleci dincolo, te rog, da? Lexi de ce?? Mi-a scapat ceva? Monica aseara am fost in parcul de la Seba cu Oana, cred ca azi tot pe acolo mergem. De 1 iunie tocmai zisesem si eu cu Oana ca sambata sa mergem in Herastrau, ca fi-mea vrea cu barca, m-a zapacit ieri. Eu teoretic lucrez, dar azi mi-a zis sefa ca citea in ziar de ce se organizeaza prin parcuri si cica sa ma duc cu Ale, sa nu vin la serviciu. Daca ii tine DD gandul bun pana joi poate imi iau liber vineri.[bis] Parca anii trecuti pusesera si in Sebastian niste gonflabile? Sau visez eu? Daca e frumos. Daca e vremea naspa ma gandeam ca ar fi de incercat locul ala de joaca nou din Unirea, al lui Prigoana? Ce ziceti? [url="http://family.webshots.com/album/559188730CiBeuK?vhost=family"]Poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...