Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rahova sau apropiere (27)


Recommended Posts

Salutare! Noi suntem bine. La pranz zice mama ca a transpirat la cap de a udat si cearsaful. Cica-i semn ca iese boala din el[:D]. Sa dea Doamne Doamne sa fie asa. Oricum el in afara de mucisori aposi si starea subfebrila de acum cateva zile, n-a avut nimic. Monica, merci de intrebare! Sper ca Ruxi e mai bine. Mire, sanatate lui Andy! Cred ca ai tras o sperietura azi-noapte. Io am fost ieri la dr. Mi-am facut primul Paps din viata mea. Sper sa iasa bine. Am stat o groaza dupa dr. PS: Tudor mananca cereale cu mana.
Andreea, mami de Tudor- 10.08.2005 [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=97290"]Delu Prichindelu'[/url] [hop] Andre_ea-DianaMirela-Hopes-Ileana[hop]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 299
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

da ANDREEA m-am speriat rau ca nu stiam de ce tremura si pe urma mi-am dat seama ca poate fi de la raceala,sa speram ca azi o sa fie mai bine pt ca am avut atata treaba incat nu am ajuns nici acum sa-l iau de la cresa,si mie asa dor de el[mamica] ma bucur ca voi sunteti bine si sper sa fie bine toti copilasii la ce doctor gine te duci tu andreea? e pe langa noi? ca eu pana ajung la giulesti la dr meu......[medic] va pupic si mai vorbim[pup][pup][pup] MIRE MAMA DE BAIAT NAZDRAVAN
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

PAi ca la nebuni. Am tot soiul de medicamente, ma uit acum si claritineul era expirat, dar am aerius si ketof. Zic buun, ies afara, ma duc la farmacie, cer claritine si mixtura mentolata. Iau punga, o pun in sac si vin acasa. Sun la dr si era la cabinet (am incurcat eu borcanele, credeam ca a fost dimineata). Ma duc, o vede, imi da reteta pt claritine si o crema, ma duc la farmacie sa o iau dar era coada si renunt. Vin acasa, scot punga si ce gasesc? Claritine sirop si claritine pastile, nici urma de mixtura. [alcool] Sper sa mai fie deschis la farmacie cand vine tony sa ia el mixtura ca nu mai ies a 3-a oara din casa nici sa ma bati. [url="http://new.photos.yahoo.com/temiscris/albums"]Poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

monica,ai incercat cu debridat pt cea mica? regleaza si daca e moale si daca e constipat copilul... e sirop pt copii... eu asa am rezolvat problema cu Mihnea mult timp cand avea probleme si nu creeaza dependenta,nici nu e antibiotic... si noi am avut probleme grave pe la 1 an si ceva timp de aproape 8 luni pt ca de la un antibiotic(data de o doctorita proasta!) i s-a stricat flora bacteriana si nu avea voie nimic sa manace decat regim si lapte fara gluten... intreaba medicul despre DEBRIDAT! multa sanatate le doresc la BB-ii vostrii... Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...