Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rahova sau apropiere (27)


Recommended Posts

Neata tuturor. Eu sunt chiauna, am dormit fix 3 ore azi-noapte, in toiul noptii am ajuns cu Maria la Gr. Alexandrescu pt ca tusea rau[bang][bang][bang] A racit de la AC si noua ne era teama sa nu fi facut pneumonie. Slava Domnului, ne-a zis dr ca nu aude nimic la plamani. Oricum azi sper sa reusim sa ajungem si la Stanciu. Pupici la pitici! [mamica][9cer] de [zana]Maria Cornelia (20.09.2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 299
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Vio, cum sa nu ne amintim? Ce mai face Bia? Scrie-ne putin de voi.[pup] Lexi, pupam pitica sa se faca bine![pup] Monica, distractie placuta la gradi!
Andreea, mami de Tudor- 10.08.2005 [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=97290"]Delu Prichindelu'[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

multumim fetelor, ruxi si alex s-au distrat de minune, le-a placut tare mult spectacolul(care dupa parerea mea nu a avut nici un farmec...dar deh...eu privesc cu ochi de adult...ei radeau si asta e tot ce conteaza)[:D] lexi, imi pare tare rau ca sunteti bonaviore, sanatate multa si refacere rapida. albinutza, eu astazi am depus cererea pentru reinscriere(cam tarziu ca sincera sa fiu si uitasem de ea...)[mariaj], chiar spunea d-na de la gradi ca o sa fie nebunie ca nu-s locuri de-ajuns si amv azut si la tv...la ce gradi mergeti? acum le dau sa pape si-i bag la somnic ca s-au trezit cu noaptea-n cap de "grija" sa nu piarda spectacolul[:D] monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani tuturor copiilor!!! N-am reusit ieri sa ajung cu Maria la Stanciu, asa ca am mers tot la pediatra noastra care a trecut-o pe antibiotic 3 zile[:(] Bine macar ca nu e pneumonie. Dar mi-a tusit azi-noapte de ziceam ca-si scuipa plamanii[V] Offf, abia astept sa o vad iarasi sanatoasa![bang] [mamica][9cer] de [zana]Maria Cornelia (20.09.2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...