Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rahova sau apropiere (27)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 299
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Eu iau de regula de la carrefour stroganoff de vita, sunt suvite subtiri si la alea nu am avut surprize. Habar n-am cum se face stroganofful, eu o folosesc pentru ca e mai mic taiata si de regula e buna. Acum insa luasem ceva manzat, a fiert pana la urma, mai tari morcovii au fost. Am terminat salata dar nu ma incanta. Castravetii si gogosarii erau cam acrii, de aia nici nu s-au mancat pana acum, si mi-a iesit cam acra si putin cam sarata, sa vedem ce parere are T. despre ea. M-a sunat Oana, Maria e bine dar ea e...la rand, are burta in 14, cica e concert de broaste la ea. Nu e sigura daca a luat de la MAria sau i-a fost rau de la ceva ce a mancat (a si vomitat)...dar cert e ca nici ea nu e ok. Uff, urata treaba. [url="http://new.photos.yahoo.com/temiscris/albums"]Poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

of, ea saraca zicea de vineri ca nici ea nu e prea ok si o luase si durerea de ureche din nou...cine stie de la ce este...cert e ca bolicica asta de o are ruxa mea e taaare nasoala...Doamne fereste...sa va pazeasca Dumnezeu de ea... de cand s-a trezit din somn nu a mai facut delok kk...dar nu ma pot bucura...astept sa treaca mai mult timp(ca asa am facut alaltaieri seara si toata noaptea ce-am mai tras[bang]) ref carne vita...acum vreo cateva zile ma sunase varu meu sa-mi zica ca el cunoaste pe cineva care taie vitzelusi de lapte, ca se ducea el la fatza locului si venea cu vitzelul taiat si daca nu vreau sa iau impreuna cu ei un vitzel la vreo 50 de kg(pe jumatate iesea 25) ca ala cica nu pune la socoteala capul, etc...dar nu prea m-a incantat ideea, mama zicea ca nu prea renteaza ca are multe oase...asa ca i-am zis varului meu ca nu iau...dar acum parca-mi pare rau...o sa vad daca nu si-a luat poate totusi iau saptamana viitoare...eu nici nu mai stiu care sunt preturile...el zicea ca asta ni-l da la 100 mii kg...si mi se parea totusi multicel avand in vedere ca are oase cu gramada) voi ati luat vreodata asa? si eu am terminat salata(deh noi suntem 4 maini)[:D]eu si mama ca a stat tata cu astia mici...si ne-am putut desfasura in forza...acum astept sa se raceasca putin si sa pap[:D] va pup monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

n-am luat niciodata asa, nici vaca, nici porc. Tot pentru ca n-am ce face cu oasele, noi nu suntem ciorbari defel si...mi se pare si greu de manevrat atata carne. [url="http://new.photos.yahoo.com/temiscris/albums"]Poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am mai "dovedit" o ora fara kk...acum deja mergem la baitza si ne pregatim de nani poate scapam fara kk in seara asta...Doamne ajuta cred ca deja pot sa numesc capitolul asta raportul kk-ului[:D] cristina si eu tot asa m-am gandit si acum cand zici tu chiar imi dispare entuziasmul de a-i spune varului ca iau impreuna cu el[:D] va pup pe toate Doamne ajuta sa auzim numai de bine si sa ne fie copilashii sanatosi noapte buna monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata fetelor, Am spicuit putin din ceea ce ati scris in we., ser ca toti copilasii sa isi revina la normal, si sa scapati de muci, bubite, voma si kk. Noi am venit aseara destul de tarziu, iar acum ma enervez ca este timpul asta asa de nasol ca nu cred ca o sa pot scoate fata afara. Monica, Cristina, vb pe mes [;)]. [pup] toate fetele si copilasii. Dory & Alexa [zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata fetelor cum va simtiti azi?cum a-ti trecut noaptea?sper ca mai bine noi parca ne-am mai revenit i-am dat sinupret,pivalone si panadol tot weekendul si azi parca se simtea mai bine si drept urmare l-am dus la cresa,sa vedem azi...... aaa ca sa-i raspund si lui VICKY il duc la cresa de pe leresti undeva in antiaeriana si este fff bine fetelor va pupic pe toate si sa aveti o zi buna[pup][pup] MIRE MAMA DE BAIAT NAZDRAVAN
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineatza fetelor, ruxi este mai bine(mi-e si frica sa mai zic)...nu a mai facut kk de ieri de cand v-am tot zis, nici nu a mai vomat dar am tinut-o tot fara lapte saracutza...si de-ala fara lactoza mi-a fost frica sa-i dau...ii tot pun zeama din aia de orez si-i zic ca e lapte si ea se uita minuanta la el dar bea...ce sa faca...acum astept sa vad daca o vrea sa ia cateva guritze de banana mergem in continuare pe tratament si speram sa ne revenim la fel cum sper sa-si revina si vremea asta idioata care imbolnaveste copilashii[bang] Mire, ma bucur ca sunteti mai bine si eu l-am dus azi pe alex la gradi maine il duc la control la oftalmologie sa vedem cum mai sunt dioptriile Dory,bine ati venit vicky, azi nu l-am dus eu pe alex...l-a dus tata ...iar nu ne-amv azut...dar maie ste timp fetelor va pup pe toate si va doresc sa aveti o saptamana buna si copilashi sanatosi monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna tuturor. Sper ca puii bolnaviori se simt mai bine. Maria mea e iarasi super maraita si cand m-am uitat ieri in gurita ei, mi s-a facut pielea de gaina: toata gingia de jos e umflata si alba pana in spate si are conturul dintisorilor. Off, pana or sa iasa toti nici nu vreau sa ma gandesc ce chin o sa fie pe capul ei...[bang] [mamica][9cer] de [zana]Maria Cornelia (20.09.2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...