Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rahova sau apropiere (27)


Recommended Posts

of, lexi...pupam[pup] gingiutza mariucai sa-i iasa mai repede dintisorii si sa nu o mai chinuie atat...ruxi mai are un nemernic de colt de la o masea si nu-i iese(n-am vazut asa ceva frate...o masea care are 3 colturi iesite bine de tot si unul care nu vrea sa iasa si-mi chinuie fata) monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 299
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Neata! Ma bucur ca Ruxi e mai bine. Chiar ca urata a fost boala asta.[dual] Imi pare rau de Andreea. Eu zic ca a luat-o de la Maria. Bine ca e cea mica mai bine, ca noi suntem mari si ducem altfel boala (ba mai scapam si de niste kg[;)]). Ma bucur ca si Andy e mai bine. [pup] Cristina, ti-au trecut nebuniile?[:p] Tudor e tot mucios. Da' nici nu l-am tratat in tot timpul asta. I-am dat de 2 ori nurofen, o data panadol si gata. Ca nu mi s-a parut ca e grav. Azi tre' sa ii scot mucii si la noi la treaba asta e scandaaaaaaaaaaallllll.
Andreea, mami de Tudor- 10.08.2005 [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=97290"]Delu Prichindelu'[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

HAi bonjour! Monica sper din suflet sa fi trecut, gata, pupam Ruxita sa nu mai fie bolnavioara. Ale aseara se scarpina saraca de mi-era asa mila de ea, cu toata mixtura mentolata tot o mancau bubitele. Ma tot gandesc daca trebuia sa o trec pe un regim mai drastic...desi a mancat doar pui, piure cu ficatel, sticsuri, banane si lapte. Nu i-am dat iaurt nici alte fructe, nimic dulce... Lexi te cred...dar trece, ies si dintii. Si Ale s-a chinuit mult saraca mai ales la ultimele cand au spart intr-o zi 2 masele si 2 canini sau nu mai stiu sigur...4 canini...am scris in caiet, oricum, Craciunul din 2005 a fost ala, o zapacisera. Acum deja am uitat, a terminat cu dintii de mai mult de un an, ea care era codasa. Dory vorbim dupa amiaza, abia astept. [url="http://new.photos.yahoo.com/temiscris/albums"]Poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cristina[zz]eu m-am intalnit cu Dory[:D]abia astept sa te intalnesti si tu si dupa aceea sa ne vedem[:D] of saracutza ale[pup], da totusi nu i-a trecut scarpiniciul de la claritin? andre-ea ma bucur ca tudorica[pup]este ok...si la noi la scos de muci e jaleeee...ca sa nu mai zic ca daca are unul d-ala solid dupa ce i-l scot si-i zic uite si tu ce uratenie aveai in nas...ea printre lacrimi imi zice...e mucu meuuuuu[q]si mi-l cere[bang][:D] cu kk vad ca am oprit-o de tot[:D]are aproape 24 de ore de cand nu a mai produs kk...nu ma pot bucura astept continuarea[:D] acum papa pipet de pui la gratar, dimineatza a vurt doar jumatate dintr-o banana dar am lasat-o in pace...nu o fortez cu nimik...mai bine cate putin si sa nu vomite decat mult si dupa aia sa nu mai aibe nimik in stomacel va pup si mai vb monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bine v-am regasit. Monica, ma bucur ca Ruxi e mai bine. Stiu ce inseamna tot chinul asta, prin care treceti voi, eu am patit-o acum 2 ani, de Craciun, cu Dani. Doar ca noi am fost internati... si ce e el mofturos, dar in spital nu manca mai nimic, ce-i placea nu avea voie si ce avea voie nu manca nici sa-l pici cu ceara. Banana si grisine, grisine si banane, cam asta a fost masa de baza, si ceai cu chiu cu vai, ca ceai nu a vrut nici cand era mic, doar apa si lapte[bang]. Si el mai tine regim si acum, are anumite restrictii, am observat, cum i dau ceva ce nu are voie, cum il doare burtica. Nici Dani nu a fost la gradi, recunosc. Dar el e sanatos scum, bat in lemn! Doar ca ne tot plimbam cu analizele de la dr. la dr., sa vedem de ce raceste asa des. Azi am fost la ORL si e OK, joi mergem la pneumolog... deja e stresat mititelul. Dar prefera mersul la dr. decat sa mearga la gradi[bang]. Aseara am fost in parc la Sebastian, dar era full, plin de praf si niste rrrroame care stateau de vorba pe bancute, copii nu aveau cu ele[xx(], si aveau un vocabular... am plecat urgent! As face si eu o salata beouf, dar am tot luat morcovi pt. supele lui Dani si am vazut ca-s tare lemnosi[bang], asa ca... ma las pagubasa. Multi [pup] si insanatosire grabnica puilor vostri. Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Doryyyy, nu te vad on line.[q] Am ajuns acasa, stau cuminte ca doarme Ale si ma duc mai incolo la posta ca am un colet de ridicat. Oare as putea maine sa-i dau ou lui Ale sau sa ma stau? [url="http://new.photos.yahoo.com/temiscris/albums"]Poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aissa, eu zic sa mai stai, dar mai bine vb cu dr. lui Ale. Din experienta mea proprie (cand eram mica ma umpleam una-doua de bubite, si copii ma mostenesc[bang]). Ar fi bine sa lasi sa treaca cam o sapt. pana sa-i dai un aliment care prezinta risc de alergie. Monica, e bine Ruxi? Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

vicky, saru' mana acum e bine...sau ma rog...asa pare...acum nu a mai facut kk de 30 de ore[:D]cred ca ma opresc cu furazolidonul merg numai pe debridat si-i bag si lapticul ara lactoza incet... uite-asa sunt eu acum[grasa][berica]da' cu berea-n mana[:D]am mancat ca sparta, zilele astea nu mi-a ars de nimik si de aseara(adice de cand se simte ruxi mai bine am icneput sa recuperez)[:D] va pup pe toate, noapte buna noi ne retragem la tv...ce-om vedea...nu stiu cred ca tot tom si jerry care merge non-stop[:D] monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, ma bucur ca puiutii vostri sunt mai bine. Monica, vreau si eu o bere[pofta]. Si eu am perioade cand sunt stressata, ori mananc pana fac poc (si numai dulciuri) ori uit cu desavarsire sa gust ceva si pe urma ma intreb de ce am ameteli[bang]. Credeti voi ca daca Dani e mai mare nu am scandal la curatat nasul? Pardon! Intram in club! Va invit la o cafea. O zi frumoasa va doresc si multa sanatate puiutilor. Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineatza, vicky, multamd e cafea, abia m-amf acut oc afelutza si unde-i mai buna cafeaua decat pe dc[:D] ruxi face kk, dupa aproape 2 zile de pauza...tare-s curioasa sa vad cum este voi ce faceti? cums e mai simt copilashii?va pup pe toate, sa aveti o zi buna monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...