Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rahova sau apropiere (27)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 299
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Monica tot e bine. Dupa o pauza atata de mare nu cred ca mai exista probleme. Aseara Ale era cu Maria in fata scarii cand am venit eu de la Dory, zburda MAria si urlau amandoua de nici nu ziceai ca a avut ceva aia mica. EU sunt la munca dar cu dor de duca, cred ca ma uschesc cu niste declaratii sa ajung si eu mai devreme acasa. [url="http://new.photos.yahoo.com/temiscris/albums"]Poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mai fetelor dar are o pofta de mancare dupa boala asta ceva de speriat, ca mie imi e si frica cand vad cum cere si papa sa nu o ia din nou voma[bang] acum iesim pe-afara vreau sa cumpar niste foi de cremsnit[:D]nu numai ruxi are pofte ci si eu[:D] Dory, tu pe unde esti? monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor! Ma bucur sa aud vesti bune despre copilasii vostrii. Andre_ea, Tudor ce mai face? Mirela, dar Andy? Eu acum ma-m adunat de pe drumuri, am fost sa-mi recuperez copilul de la mama [;)], de-asta nu am intrat pana acum, despre noi.... nu avem noutati.[pup] Dory & Alexa [zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata. Ma bucur sa vad ca puiutii sunt mai bine. Si Maria a fost ieri mai linistita, sa speram ca si azi va fi la fel. Aissa, pai daca Ale era codasa la dintisori si acum ii are pe toti, in cat timp au aparut toti? Mama, nici nu vreau sa ma gandesc prin ce chinuri o fi trecut...[bang] [mamica][9cer] de [zana]Maria Cornelia (20.09.2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dory vezi ca a scris ceva pe acolo cu tobogan (seamana cel putin). LExi in foarte scurt timp, a fost in explozie. Primul dinte i-a iesit la 10 luni si am terminat cu ei in februarie-martie deci pe la 1 an jumate. Tot, cu masele cu tot. Eu am ajuns acasa si fac inventarul, nu pare sa lipseasca nici o incaltare de-a lui Ale si ma intreb cu ce a scos-o soacra-mea afara???? [url="http://new.photos.yahoo.com/temiscris/albums"]Poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...