Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

sunt o femeie singura. va rog o parere.


Recommended Posts

Multumesc pt mesaje! Gandurile despre care am vorbit nu sunt permanente in mintea mea...E vb de anumite momente grele, pe care incerc sa le fac cat mai rare... Sunt o fire nu prea optimista de fel, aici cauzele sunt clar din copilarie, dar asta e o alta discutie..... Si atunci trebuie sa ma lupt permanent cu mine, pt a avea mai mult optimism, credinta, chef de viata...In general reusesc, pt ca sunt constienta de asta....... Vreau de fapt sa folosesc perioada asta pt a ma cunoaste mai bine pe mine si sa nu mai fac greselile din trecut. Ce ma sperie e ca asa am zis si anul trecut, de fapt m-am straduit din greu sa nu repet greselile si tot la asta am ajuns. O sa ma invat minte vreodata? Am dreptul sa comit greseli si sa nu fiu intotdeauna perfect.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 97
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Draga Ana35, ceea ce scrii seamana foarte mult cu ceea ce simt si eu.Am aceeasi varsta ca si tine. Imi concentrez atentia asupra muncii (imi ocupa majoritatea timpului),incerc sa citesc, sa fiu vesela, sa fac sport, sa ma plimb sa vorbesc cu cei cu care simt ca pot discuta. Totusi sunt momente in care simt efectiv ca doare. Doare lipsa unei persoane cu care sa te intelegi. Cu care sa comunici. Nu neaparat sa fii de acord 100% ci sa poti discuta acolo unde sunt diferente. Alaturi de care sa dezvolti si sa construiesti ceva. Si uneori ma intreb, cum poate fi posibil sa nu gasesti pe cineva care sa simta in modul asta.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Annna, eu te inteleg foarte bine. Stiu ce inseamna sa te trezesti dimineata si primul gind care iti vine in minte este "Singura". Eu asa ajunsesem pentru ca eram de prea mult timp singura si nici o relatie nu dura mai mult de 3 luni si toate se sfirsau ciudat, brusc si nu intelegeam... Toate prietenele aveau pe cineva, se casatorisera, numai eu eram singura...Ma gindeam:vine Craciunul, iar stau in casa cu mama si tata, vine Pastele, idem de concediu nu mai vorbesc...am facut un concediu singura (bine, a fost fain ca a condus la regasirea de sine, dar nu mi-a fost usor sa iau decizia de a pleca in concediu singura). Eu stiu ca sunt necazuri mult mai mari, dar pe Annna asta o supara cel mai mult in momentul acesta al vietii ei. Haideti sa nu ii mai propunem schimburi virtuale de posturi, ci sa incercam sa ii dam sugestii cum sa isi faca etapa(perioada) acesta de viata mai suportabila. Pentru ca este doar o perioada.[pup] Am uitat sa iti zic...am inceput sa merg la biserica si sa caut echilibrul interior. Theiuta [url="http://community.webshots.com/user/theiuta"][pup]poze cu Nicolas[pup][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

MUltumesc pt mesaje! Si eu merg la biserica , de multa vreme... Bine, nu incerc sa-mi "dezleg cununiile, cum ma sfatuieste unul si altul, pt ca incerc sa cred cu incapatanare ca nu-s farmece ce am eu... Oricum, ma ajuta f mult asta... Si da, sunt si eu constienta ca exista necazuri mult mai grave pe lume si probabil ca am prea mult timp liber sa ma gandesc la singuratatea mea... Va pup pe toate. Pe data viitoare. Am dreptul sa comit greseli si sa nu fiu intotdeauna perfect.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

annnna35, drag amea, nu dispera. Eu m-am casatorit la 36 ani (cand,la fel ca tine-imi pierdusem orice speranta.). Acum am o printesa de 2 ani si suntem foarte fericiti. Pupici [pup] [cit] Ionela si[8**]Dora Varsta Dorei http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/4;10708;116/st/20050413/e/DORA/dt/7/k/2b8c/event.png POZE CU PITICA 2 ANI http://pg.photos.yahoo.com/ph/raduionela/album?.dir=68b8re2&.src=ph&store=&prodid=&.done=http%3a//photos.yahoo.com/ph//my_photos
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...