Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

sunt o femeie singura. va rog o parere.


Recommended Posts

  • Răspunsuri 97
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Imi pare rau sa aud asta, Sonia. Iti dai seama ca stiu cum e... Eu am niste zile bune in perioada asta. Ma ocup intens de serviciu si de mine, sau macar incerc. Si incep sa ma bucur ca nu am pe nimeni pe cap... Zile senine iti doresc![pup] Am dreptul sa comit greseli si sa nu fiu intotdeauna perfect.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by ionela_r
Asa este. Pe net nu stii peste cine dai. Mai rar sa ai noroc precum Theiuta Pupici [pup] [cit] Ionela si[8**]Dora Varsta Dorei http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/4;10708;116/st/20050413/e/DORA/dt/7/k/2b8c/event.png POZE CU PITICA 2 ANI http://pg.photos.yahoo.com/ph/raduionela/album?.dir=68b8re2&.src=ph&store=&prodid=&.done=http%3a//photos.yahoo.com/ph//my_photos
Eu sunt de parere ca nu este chiar asa... Si eu sunt una dintre norocoasele care si-a gasit jumatatea pe net, dar vreau sa va spun ca pana sa ajung aici am dat peste tot felul de specimene (ca si in real life), specimene care si-au autodemascat intentiile - daca nu la prima discutie,cu siguranta la urmatoarele-. Ce vreau eu sa subliniez, plecand de la experienta personala, este ca trebuie doar sa fii / fiti atente la ce se poate ascunde in spatele cuvintelor si la inceput sa existe o doza mare de retinere. In general, aventurierii se plictisesc repede si incep sa caute alte "orizonturi" mai accesibile. De cele mai multe ori pe acestia nici nu mai este nevoie sa-i intalnesti dincolo de monitor. Va doresc tot binele din lume si sa va gasiti cat mai repede sufletele pereche! Atunci cand oamenii sunt liberi sa faca ce vor,de obicei se imita unii pe altii...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sunt noua pe acest forum, dar mi-e drag ca potfi printre voi. Cu singuratatea asta am si eu o problema. Partenerul meu e mereu ocupat, atat de prins, incat trebuie sa fac mereu ceva sa ii distrag atentia. Am numai 23 de ani si de ceva vreme imi doresc un copil. pentru ca el imi lipseste, pentru ca am nevoie de un suflet curat caruia sa ii dau toata dragostea de care eu nu am avut parte la vremea mea. Desi pare devreme, nu e. Atat timp cat iti doresti, mai ramane sa crezi, sa speri. Sunt convinsa ca taticul lui nu va avea prea mult timp pentru noi. De aceea, simt un gol care raneste. greul acum vine si as avea nevoie de un sfat, de o parere, fie care sa ma incurajeze, fie care sa ma certe. M-am daruit atunci cand eram in perioada de ovulatie, am spus ca poate se intampla minunea. La o saptamana, au inceput sa ma doara sanii, sa simt tensiune si s-au marit. Areolele si sfarcurile s-au marit, iar pe areole au aparut niste puncte albicioase. menstruatia mi-a intarziat 6 zile, desi am un ciclu regulat. Sunt mereu obosita, si cand ma supar simt dureri in zona abdominala ca si cand ceva s-ar incorda tare. Nu am avut greturi insa. La doua saptamani dupa contactul neprotejat, am luat un test de urina, dar a iesit negativ. Cred ca a fost devreme...E posibil sa port un bebe? Trebuia sa mai astept? Orice ar fi insa, copilul se va naste, pentru ca e parte din mine si chipul unei iubiri...asa cu hopuri cum e ea. alexandra chivu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bine ai venit, Bebe_Andu![floare3] Nimeni nu te cearta, nu iti face griji!Nu sintem aici pentru a ne certa unele pe altele, ci pentru a ne oferi atentie, sprijin si multa simpatie.[cool] Cred ca ar trebui sa mai faci un test de sarcina.Unele teste ies fals negativ. Deci, fuguta la farmacie!Spune-ne cum a fost. Theiuta[pup] [url="http://community.webshots.com/user/theiuta"][pup]poze cu Nicolas[pup][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

bebe_andu, succes! Poate e bb acum, poate va fi data viitoare... cind e bb gata sa vina. [:)] Dar bb are nevoie si da tatic, si de mamica - deci, spre binele lui bb, ar fi bine sa clarifici intre timp si relatia cu partenerul tau. Elise & [url="http://i177.photobucket.com/albums/w214/bblisa/63.jpg"]BBLisa[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, bebe andu e foarte fericit [alcool]. Azi dimineata testul mi-a confirmat ca voi fi mamica si sunt in culmea fericirii :)). Cu taticul am discutat. inca mai are scapari, dar cel putin acum, nu mai sunt singura. multumesc frumos ca sunteti alaturi de mine si sper sa ma insotiti pe parcursul celor mai frumoase 9 luni din viata mea! De data asta barza a aflat adresa mea !!!! alexandra chivu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...