Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

sunt o femeie singura. va rog o parere.


Recommended Posts

  • Răspunsuri 97
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

trebuie sa recunosc ca ma incearca un sentiment de frica, pentru ca, fiind la prima sarcina, stiu, dar nu tot si mi-e teama sa nu pateasca ceva. Mi-e teama sa nu imi iasa analize prost desi nu am avut vreodata boli sau avorturi. singura problema era cea cu calciul, dar nu e grava si oricum mi se vor administra vitamine. In realitate cred ca am nevoie de multe incurajari. Va pup alexandra chivu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am fost la prima noastra vizita si avem o luna si vreo patru zile. Colul este inchis, asa ca nu sunt probleme. Ne place de doctorita pe care am ales-o, numai ca suntem putin agitati pentru ca medicul de familie si ginecologul nu prea gandesc la fel :) oricum, am decis sa am mai multa incredere in ginecolog, pentru ca este mult mai priceput si pana la urma o sa nasc cu el, nu cu medicul de familie. Momentan imi fac griji pentru RH, sper sa nu am probleme la analizele de la sange...taticul este alaturi de noi, iar luni sau marti facem prima ecografie. Iar ma incearca niste emotii...Va pup alexandra chivu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetelor, lamuriti-ma si pe mine cu o chestie ca nu pricep...sunt mai bleaga...la prima vizita ginecologul ne-a spus ca avem 4 saptamani si trei zile. Duminica s-ar fi implinit cinci sapt de sarcinas. Cum calculez? Adica eu de luni am inceput saptamana a sasea sau numar cinci sapt si o zi, apoi doua, pana implinesc sase saptamani in cap duminica de vine? alexandra chivu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

bebe, nu am absolut nimic impotriva sa postezi aici, dar s-ar putea ca fetele care s-ar pricepe sa-ti dea un raspuns sa nu fie pe aici, la subiectul cu "femeia singura". Eu nu ma pricep la ce intrebi tu... Iti propun insa sa deschizi un subiect separat, la care sa se vada clar din titlu ce intrebi tu... Succes! Am dreptul sa comit greseli si sa nu fiu intotdeauna perfect.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...