Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ingineri fosti, viitori...(16)


Recommended Posts

[font=Comic Sans MS] tanima, concediu placut, iti multumesc din suflet de sfaturi! Nu am de ce sa ma supar din contra, chiar ma simt mai bine sa stiu ca au mai trecut si altii prin momente dificile si le-au depasit cu bine, deci e clar ca toate in viata asta sunt trecatoare si nu se poate ca pana la urma lucrurile sa nu se aseze. katik, stiu ca nu ai timp sa te ingrijesti cum ar trebui...eu aseara am cazut lata......dar dimineata m-am trezit cu amigdalele ok, ca aseara erau ca prunele.... font=Comic Sans MS] Iepumic [iepu] [url="http://fr.pg.photos.yahoo.com/ph/ankadam_2000/album?.dir=61c2re2&.src=ph&store=&prodid=&.done=http%3a//fr.pg.photos.yahoo.com/ph//my_photos"]Noi pozici cu Iepi-Mici[/url] [url="http://family.webshots.com/album/560575706QeorwD"]CONCEDIU 2007[/url] All's Well That Ends Well.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

salut! Kati, imi pare rau de voi ca sunteti bolnaviori...si de saracuta Andra la fel...sa va faceti bine ca acusi vine Mosul si sa va gaseasca sanatosi!!! Oti, Anca, sa va fie de bine primele! Ieri toata ziua am bagat la ciocolata in mine, parca-s nebuna nu alta, insa azi am simtit ca ma cam doare burta ca la ciclu...acum m-am pus sa fac mancare si mi-ar fi trebuit putin vin alb, am desfacut eu o sticla de ceva alb frantuzesc, dar cand colo e vin spumos, ma gandeam eu dupa cum era dopul, insa am zis, hai ca poate la francezi arata vinul altfel!!!asa ca trebuie bauta in seara asta, dar mie nu-mi prea place! Ups, am cam ars carnea umpicutz!!! Maine am programare la coafor, marti avem si noi serbare la gradi, sunt curioasa cum va fi. Luca e obosit, s-a trezit la 6.30, si ce rau am dormit si eu si tata-su ca iar au venit azi noapte amandoi la noi! Cristina, ce mai faci?te pregatesti de examen? tinem pumnii sa iei nota mare!!! Weekend placut tuturor! Claudia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetele! Sper ca ma mai primiti si pe mine ca eu am cam tras chiulul dar azi sefa si-a luat o zi din concediu si am intrat si eu pe net ca acasa nu mai am timp.In fiecare seara am program : ori fac lectii cu fiica-mea ,ori mergem la dentist ,ori la cate-o petrecere.Pe langa toate acestea am facut si ceva smotru saptamana trecuta iar sambata plecam la Galati,duminica petrecere .Poate o voi lasa mai moale saptamana viitoare.Noua ni s-a spus ca ni se va da prima de Craciun marti sau miercuri valoarea acesteia nefiind inca stabilita.Pana acum ne-a dat doar sindicatul bonuri de 40 ron pentru punguta copii, asa ca stept prima si nu mai cred in zvonuri pana nu o vad in mana. [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/smolei_2004/album?.dir=/759fre2"]poze1[/url] [url="http://new.photos.yahoo.com/smolei_2004/"]poze munte 2007[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor1 Haideti ca am intrat un pic pe fuga sa vad ce mai faceti. Imi cer scuze ca am citit pe diagonala mesajele dar am retinut ca se vorbeste de idei de cadouri pentru toate tipurile de rubedenii. Poate de luni in colo dupa examen o sa-mi stea si mie capul la asa ceva. acum am capul cat o lubenita din motive de prea multa stiinta bine inteles![:D] Cred ca o sa o iau razana pana o sa treaca examenul asta ca m-a zapacit. Am terminat cu raportul; si cu articolul acum imi strica si prezentarea ca sa fie treaba buna ca de asa e francezul cand s-a vazut imparat in UK.[:D] Va mai tin la curent! Daca dupa luni nu mai apar pe la postari puneti si voi de o coliva! Va pup fetelor! Numai bine!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

katik sa te faci bine, nu vreau sa te mai aud ca esti bolnava...pt gat si tuse m-a ajutat ceaiul de salvie si bomboane de salvie, eu am supt non-stop si am scapat si de raguseala cu care ma laudam pe aici, a fost chiar f rau. Dar nu credeam ca o salvie face minuni, clar daca ai un grad mare de infectie la amigdale, nu trece fara anribiotic... Si Alex al meu iara mi-a facut febra, si l-am tinut acasa azi.. Tuinea concediu fain, sa vii cu bine inapoi.. va pup miki-mami de trei muschetari!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

multa sanatate tuturor!!!! Vindecati-va repede, ca mosul vine doar cu paracetamoale, antibiotice, etc!!!! Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002) [url="http://cards.webshots.com/invite/pickup/132151376FICi/album/559662607HquaFl"]poze[/url] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=97022&whichpage=1"] Totul despre alaptat![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

iara au venit bolile pe aici? sanatate multa tuturor. si ai mei copilasi tusesc rau, dar eu sunt optimista. sper sa scapam si de data asta fara antibiotic. pana la urma am luat examenul, dar cu 6. maine asi putea sa merg la marire dar nu am reusit sa deschid cursurile. pana la urma tot e bine ca l-am luat. aseara am fost la o petrecere, invitati la firma unui colaborator. a fost frumos dar am stat foarte putin (eu asi fi stat toata noaptea) caci andra era cu o prietena si nu a vrut sa doarma decat la ea in brate. haios a fost ca la ora 18.30 trebuia sa mergem, iar sotul ma suna la ora 15 sa vad cu cine las fata ca trebuie sa fac urgent un proiect. va dati seama ca mi-am luat gandul de la petrecere, dar am avut noroc ca doar maine e nevoie de proiect, deci am scapat. cristina bafta multa la examen! miki bomboanele de salvie sunt bune la gust? oare gasesc si pe la noi? aurora tinem pumnii pt prima. noi inca nu am primit cadourile pt copii. la noi se dau direct pungute si noi vom primi 4 (eu 2, sotul 2) deci o gramada de dulciuri. claudia vinul trebuia sa-l expediezi la mine ca tare imi mai place [:D]. si noi ne pregatim de serbare. eu trebuie sa le fac un cd cu muzica caci dna educatoare nu se pricepe. kati de ce e asa de departe gradinita? anca astazi cum mai esti? sa te incurajez sau nu [:D]? la mine nu s-a potrivit casa cu masa sau cum se spune ca nu mai stiu. bb a venit cand a vrut el desi eu am cam programat tot. si ce daca ai un job nou si vine bb? am intalnit cazuri si a fost ok. eu cred ca voi renunta la vechiul job. aseara mi-am anuntat cunostiintele ca vreau sa imi gasesc altceva. si mai vreau program de 8 ore, in oras si cu un salariu bun [:D]. vrabia malai viseaza! nico, mami de [zana]Andra 09.08.2007 si [bonjovi]Alex 21.07.2003 [url="http://www.flickr.com/photos/9282960@N06/"] poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! in sfarsit timp frumos si la noi, soare ca nu a mai fost soare de prin octombrie, numai ploaie!!! in fine...dar frig, brrrr! Si trebuie sa merg la coafor la 11, iar ma tund scurt, asa cum imi place mie, am un model si tot cu ala ma duc de cativa ani, dar tunde tare bine frezura asta d-na, insa ma tapeaza de bani de ficare data! Apoi vreau la piata sa iau varza acra sa fac sarmale de Craciun, (dar le fac azi daca gasesc si le bag la conge) si cimbru, am vazut ieri la Metro dar era legatura prea mare, si n-am stiut ce sa fac cu atata! Nico, pai e bun 6, bine ca l-ai luat, ce mai conteaza? hai ca iti spun eu despre bomboanele de salvie, sper sa nu se supere Miha...aici se gasesc peste tot, dar ma gandesc ca si la voi trebuie sa fie pe la Real, Metro, drogherii...iar daca nu, in farmacie gasesti sigur! sunt bune la gust, mie de fiecare data imi zice dr sa ii dau lui Marc daca tuseste sau il doare gatul, insa nu ma astept la minuni!insa lui Marc nu-i prea plac bomboanele, ca n-au gust de cioco!!!! Kati, cum sunteti voi? Miha, la voi, totul in ordine? ce fac piticii, e mai bine Alex? ati facut brad? Cristina, bafta luni! Pup fetele toate! Claudia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...