Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ingineri fosti, viitori...(16)


Recommended Posts

La multi ani Andreelor si celor careavti baieti Andrei...si eu am un Andreas ca tare mi-a placut numele asta... Katik noi ce sa mai facem, am lipsit de la scoala 2 zile ca nu m-am simtit bine, si ma mai doar gatul putin si incerc sa ma tratez natural, ca nu mai vreau sa iau antibiotice, apoi al meu a pus pe hol laminat si ieri toata ziua afost un dezastru la mine, ca toti 3 copiii au fost acasa, ca afost tare frig...si cum nu i-am putut scoate afara a trebuit sa faca si ei treaba: sa-i fi vazut te bufnea rasul...si in final l-am terminat. Maine mai punem in camera noastra...abia ne-am mutat si deja m-am plictisit de podele si vreau schimbare, si al meu se conformeaza..zice ca tare ciudata sunt...si eu vin cu replica ca asa sunteti voi barbatii. miki-mami de trei muschetari!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

miki, drept grait-a-i!!!!!!asa sunt barbatii!!!![:D] tu incearca sa te tratezi cit mai bine, ai acum citeva zile libere, repara-te pina luni! gabiK, am inteles ca va pregatiti de serbari. ceva amanunte?[:I] anca, ai gasit ceva cadou frumos pt tatika? Kati +Krisztina(28.07.2003)+ Robert(19.08.2006) [url="http://community.webshots.com/user/katiktm"]Poze noi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Duminica avem serbare de Hanuka, in 20 dec. serbare la gradi, poate si la scoala avem ceva, asta inca nu stiu... deocamdata atat... Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002) [url="http://cards.webshots.com/invite/pickup/132151376FICi/album/559662607HquaFl"]poze[/url] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=97022&whichpage=1"] Totul despre alaptat![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[:D] nu am eu bafta de somn. dupa 10 min a sunat bona sa strang rufele ca ploua afara. facu, pus in pat, adormit si dupa 15 min vine bona cu prichindeii ca doar ploua afara. alex a venit direct la mine sa-i povestesc desenele de dimineata ca nu l-am lasat sa vada tot si m-a rugat sa-mi notez tot ce se intampla. kati eu duminica am uitat sarmalele pe foc si am plecat la cumparaturi. noroc ca erau la foc mic caci am lipsit vreo 3 ore. o singura data am uitat o cratita 5 ore la foc potrivit dar era o cratita de o calitate foarte buna. ma mir ca nu au chemat vecinii pompierii la cat fum era. cratita s-a curatit super dar a mirosit casa ceva vreme a fum. [:D] si cred ca v-am povestit de ligheanul cu rufe pus pe flacara de la aragaz si lasat acolo ca sa pot vorbi linistita la telefon. cristina nimic cumparaturi din londra? anca si mie mi-ar placea sa stiu sa cant la pian. gasesti tu un cadou potrivit pt un asa tatic. miki deci ti-ai pus toti baietii la treaba? lasa ca asa le sta bina. am aflat si eu ca poeziile lui alex nu sunt pt serbare dar sint in programa. pt serbare incep sa invete de la 1 dec ca asa prevede programa. va dati seama la ce gradi e copilul meu? si nu am unde sa-l mai mut. de fapt mai e varianta privat dar mai greu cu finantele [q]. si am mai aflat ca al meu copil e cel mai neastamparat din clasa. a fost de cateva ori la coltul rusinii, dar o santajaza pe bona sa nu imi spuna. andra e la fel ca ieri. plange parca fara motiv. face ture bona cu ea in brate. trebuie sa ma duc sa periau stafeta ca am terminat un proiect. nico, mami de [zana]Andra 09.08.2007 si [bonjovi]Alex 21.07.2003 [url="http://www.flickr.com/photos/9282960@N06/"] poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nico, nu-ti fa griji cu alex! la fii-mea imi tot spun edicatoarele ca nu e atenta deloc, nu asculta decit daca i se spune de cel putin doua ori. recunosc, asa este si acasa, dar ce mai pot sa fac? nu pot s-o pedepsesc toata ziua pt. orice. mai creste si sper sa asculte.[:D] la noi e asa frumos acuma, ninge ca in povesti, nu se depune ca e ud dar ninge frumos de tot! Kati +Krisztina(28.07.2003)+ Robert(19.08.2006) [url="http://community.webshots.com/user/katiktm"]Poze noi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nico si eu am patit sap trecuta, am lasat un pui in cuptor sa se faca si m-a sunta contabila, si cum am stat vreo jumate de ora la taclale, am uitat de el si cand a coborat mama care ma atentionase sa am grija de el, era deja fum in toata bucataria..si repede am deschis toate geamurile, usile ca in 30min trebuia sa vina si musafiri, va dati seama... asa ca se intampla miki-mami de trei muschetari!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Se pare ca spiritul Craciunului a cuprins pe toata lumea! Numai eu trebuie sa ma gandesc la blestematul de examen pe care-l am pe 17! Dar va trece si asta si o sa ma pot bucura pe deplin de Craciunul acasa. De la Londra nu am venit cu valiza ultraplina dar cu contul gol da. Am cumparat lenjuri intime de pe acolo dar tare, tare frumoase si finute si un top de la Harrots care te da pe spate ca e rosu. Cam asta a fost sesiunea de cumparaturi la Londra. Am prins in schimb vreme destul de buna si am putut sa ne ducem intr-un circuit al orasului si am vazut tot acolo. Anca nu dispera cu serviciul. Sefii mai trebuiesc si modelati. Ei vor si vor si vor pana cand spui tu gata ca nu mai pot. Poate a venit vremea sa spui ca nu mai poti. Va urez un weekend placut fetelor. Va pup!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara inginereselor. Am intrat si eu sa urez un mare LA MULTI ANI! tuturor Andreelor si Andreilor, multa sanatate si noroc in viata. Nico ptr colicii fetitei poate functioneaza ca la noi cu scutecele incalzite cu fierul puse direct pe burtica sau statul be burta ta. Eu dormeam cu Rares si noaptea pe burta, il puneam pe el cu burta lipita de a mea si se linistea instantaneu. Siropeluri am incercat pe toate dar nu pot sa spun ca a dat vreunul roade prea mult, cert este ca am ramas pe final la Bonnisan si Gripe Watter. Va doresc un week-end placut. Mamica lui Rares (15 oct 2006) [url="http://community.webshots.com/album/561346304GClfrU"]nov 2007[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hop si eu ca ieri am lipsit motivata... Kati, [pup] La multi ani si de la mine celor ce si-au serbat ieri ziua de nume! La noi e un timp mizerabil, a venit varul meu ieri, de azi bag si eu in ei propolis, Marc v-am zis ca s-a vaitat de miercuri de burtica, a continuat cu varsaturi, iar ieri si azi a avut scaun ft moale si intr-o culoare neobisnuita, de aceea cred ca a fost pe la gradi virusul asta si acum s-a lipit de el...ca urmare azi am renuntat la mersul la petrecerea baietelului din grupa! trebuie sa fug ca ma striga sotul! Claudia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...