Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Liste de medici ginecologi/obstetricieni (7)


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui dumitrurmn
Buna,Vreau si eu sa stiu mai multe despre Filantropia.Sunt insarcinata in 36 sapt. si doctorita mea care m-a urmarit pana acum a zis ca ea pleaca in concediu in perioada in care eu urmeaza sa nasc. Practic m-a lasat balta si am fost sfatuita sa merg la Filantropia. Ce sfaturi imi dai si ce poti spune de preturi si de tratamentele de acolo.merci, Ramona
align="right" id="quote2">uite aici despre Filantropia :http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=109287dar cred ca ar trebuie sa te cam grabesti si sa gasesti un medic acolo, esti cam pe ultima suta de metri![:)]Mami de fetita [bibe] [fetita] si de baietel [gravi] [baietel] 17+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • Răspunsuri 324
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna fetelor..ash avea si eu o intrebare legata de Dr Furdean, din Timisoara. Sun o aspiranta [gravi] si fiindca are clinica in apropiere de casa mea, am zis sa merg la el. Pana acum nu am fost decat o data la consultatie, i-am spus de hotararea noatra,a zis ca e ok, am facut primele analize,dupa care mia dat rezultatul si tratamentul, urmand sa ne vedem peste o saptamana. A mai fost careva la el? Il recomandati pozitiv, sau negativ. va puup

 

what goes around comes around

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Buna tuturor,

Sunt insarcinata de 25 saptamani si merg la doctor BRATILA ELVIRA la Euroclinic,deocamdata sunt multumita cu toate ca mi sa parut un piccam rece la inceput. asi dori mai multe pareri despre dansa,daca a nascut cinava cu ea?

 

va multumesc!

 

Gwendoline poze noi

file:///C:/Documents%20and%20Settings/Dariana/Bureau/IMGP3783.AVI

Mamica de Gwendoline(16.06.2005) si insarcinata 22 saptamani

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vreau si eu sa-i multumesc unui super doctor si super OM, dr Pechi Laurentiu de la Polizu.

 

Am ajuns la dansul dupa 5, 6 alti dr care mai de care "mai profesori" si renumiti care dadeau din umeri in fata problemelor pe care le-am avut de la inceputul sarcinii si spuneau sa mai asteptam putin, sa vedem.

 

In ziua cand am ajuns la dansul era pur si simplu terorizata dupa o noapte la urgenta(hemoragie)in spitalul din Tgv, unde fusesem privita cu mare indiferenta si tratata ca ultimul gunoi de dr de garda pt ca nu aveam dr din spital si imi spusese calma ca probabil sangerarea mea contine si lichid amniotic.[bang] si ca ei nu sunt gara sa vin daca n-am dr acolo[bang]

 

Am ajuns mai mult stafie la Buc, dupa 2 h dormite(fara haine luate din spitalul tgv pt ca se suparase ca plec si n-a vrut sa-mi semneze fisa de ext) si am dat de dl doctor care s-a purtat asa frumos ca mi-a mai venit inima la loc. S-au mirat cu totii de tratamentul (medicamentele) aplicat in tgv, mi-a facut control si echo si a vazut o zona de decolare a placentei si o posibila infectie.

 

M-a internat si vizitat zilnic si atat de frumos imi vorbea ca jumate din vindecarea mea cred ca au insemnat medicamentele si jumatate purtarea dansului, daca nu mai mult[:)]...

L-am sunat de atunci la orice ora si a fost f amabil, de acum ma simt altfel, simt ca orice se intampla in sfarsit am pe cineva alaturi si pot sa duc totul cu bine la final...

Va multumesc Domnule Doctor!

 

[gravi] 24+

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
Buna fetelor ! Imi puteti recomanda si mie va rog un medic ginecolog din Cluj ? Prefer doctorita [:D] Am niste probleme mai delicate si am nevoie de un medic f bun, profesionist, calm, care sa nu vrea sa ma scoata cat mai repede din cabinet si care sa ma lamureasca in tot. Va multumesc anticipat si astept raspunsul vostru ! [flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...