Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Liste de medici ginecologi/obstetricieni (7)


Recommended Posts

buna ! Sunt din Giurgiu dar am nascut la Giulesti cu dl Dr Deva Dan Virgil pe care v-as ruga sa-l treceti in lista e super ok Asa ceva mai rar mia urmarit sarcina de la 12 sapt si acum flacaul meu are 19 luni si pe al doilea tot la dansu vreau sa nasc .Am nascut la 36 sapt cu anestezie peridurala in max 4 ore gata si prima sarcina e sunt tare multumita si vil recomand cu toata inima .Sarcina si nastere usoara .Pupici [gravi] aida gasca
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 324
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Hello! Eu parca imi amintesc ca am postat dupa nastere, dar vad ca nu e trecuta in listutza, deci imi exprim din nou maaarea admiratie si incantare vizavi de dr Zorela-Adriana Sgarbura, de la Filantropia.

Am nascut cu ea in noiembrie 2005, este extrem de profesionista, mi-a facut o impresie foarte buna si daca ar fi sa mai fac bb 2, numai la ea as apela.

 

Am vazut de asemenea pareri negative despre Magdalena Dorobantu, clinica Medicover. Subscriu la aceste pareri. Am urmat si eu un tratament la ea si m-a dezamagit total. Asta se intampla acum muuulti ani de zile - cam 6-7, dar vad ca din pacate rezultatele ei nu s-au imbunatatit, ba din contra.

 

 

Poze cu Sarah si mami [mamica]

Filmuletze poznase id="blue">1 2 3 4 si 5

 

Varsta Sarah

 

Everything matures...eventually!id="purple">id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

vreau sa-mi laud si eu dra. Nicolicea Victoria de la Municipal.nu le avea at cu ecografiile dar de fiec data cand punea mana stia ce urmeaza. Mi-a spus fara eco si greutatea probabila si fix ziua cand am nascut.Si amabila in general.cam aglomerat era pe atunci dar acum are si un cabinet particular.

 

Miri si [bicla]David - 23.12.2005

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor ! As dori sa-mi recomandati un dr. ginecolog din Cluj intr-o problema legata de rana pe col . Va rog sa-mi scrieti si nr. de telefon si adresa , eventual daca cunoasteti si programul de la cabinet particular . Mentionez ca sunt din localitatea Zalau si tare bine ar fi daca ar avea cabinet particular cu program dupa-masa , dupa orele 16 . Va multumesc si astept raspuns de la voi ! [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/lucian_ciotlaus/my_photos"]albumele noastre [/url] [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/lucian_ciotlaus/album?.dir=/60b5re2"]vacanta in Grecia[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna ziua! as vrea si eu sa ofr o serie de informatii pentru fetele care ar putea fi interesate. Eu am nascut la maternitatea din Galati, si am intalnit numai doctori buni, dintre care vreau sa-i laud in special pe doi intre ei. Este vorba de dr. Alina Calin, care mi-a urmarit sarcina, sau cel putin ultima parte a ei. Este un om extraordinar, tanara, draguta, mereu cu un cuvant de incurajare si cu un profesionalism deosebit. O recomand cu cea mai mare caldura. Si vreau sa va mai spun de dr. Soloviev pe care l-am intalnit in maternitate, cu dumnealui am nascut. Si dumnealui ii datorez foarte mult, poate chiar viata fetitei mele. Cu inima deschisa vi-l recomand si pe dumnealui. Iar la maternitate profeseaza si dr. Iuschievici, despre care doar mi s-a spus ca este foarte bun. Eu nu am avut probleme la care sa intervina dumnealui, insa in caz de complicatie, chiuretaj sau mai stiu eu ce alta problema aparuta la nastere, dumnealui are o mana de aur. Multumesc. Elena si Antonia (3 mai 2007) [url="http://tickers.baby-gaga.com/t/catcatard20070503_-8_Antonia+are.png"]Varsta Antoniei[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele, tocmai m-am mutat in Bucuresti si doresc o recomandare. imi doresc sa fac un bb, insa vreau sa am o sarcina urmarita, de aceea apelez la voi. As mai avea o dorinta, un medic cu cabinet particular, caci imi este greu sa umblu prn spitale, plus ca ma infior numai cand ma gandesc la ele. Multumesc, Roxana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...