Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Liste de medici ginecologi/obstetricieni (7)


Recommended Posts

adaug si eu si recomand dr. Munteanu Sorin - Petrosani, jud. Hunedoara dr. Tamas tot Petrosani, jud. Hunedoara - din pacate dansa nu practica in spital..deci doar pentru urmarirea sarcinii [auto] CODRIN *15.02.2005 si [autoroz] DIANA *10.11.2009 [tren] Cea mai mare bogatie din aceasta lume sunt copiii, mai mult decat toti banii din lume si toata puterea de pe pamant. Mario Puzo
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
  • Răspunsuri 324
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

din Ploiesti ce dr buni sunt?eu am fost la 4 pana acum dar nu sunt chiar multumita...vreu sa mai fac un bb si se pare ca m probleme ca nu raman...ce dr specializat in astfel de probleme imi recomandati si mie...am nascut cu dr Golosneanu...dar nu mi se pare prea buna...de-asta nici nu ma mai duc la ea...offf ce tastatura am..scz daca mai pierd vreo litera..din cauza ei este...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 5 months later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
Eu recomand cu toata increderea doctorul cu care am nascut si care mi-a asistat sarcina. Se numeste Fawaz Chazli, este sirian si este un doctor foarte dedicat meseriei lui [:D] Cu el puteti naste la Constanta la clinica privata EuroMaterna si el are cabinet particular tot la Constanta. Eu am fost foarte multumita si cand ma voi hotara la bebe2 tot cu el voi dori sa nasc si sa-mi supravegheze sarcina :) Mamica printesei mele Maria Sara :) [url=http://www.ticker.7910.org/eng][img]http://www.ticker.7910.org/as1cJWQ0g410000MDAwNDk5MWR8MDAwMTg4M3N8eW91ciB0ZXh0.gif[/img][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 months later...
Buna , eu recomand din tot sufletul pe Costeschi Nioleta , consultatiile au loc la policlinica Titan si nasterile la Spitalul Ilfov am nascut cu dansa un baietel superb in martie 2011 si acum sunt insarcinata in 14 saptamani cu bebe 2. Este foarte constiincioasa , este adevarat ca avem cam mult de asteptat la cabinet , dar cand suntem la ecografie sau consultatie ne-am dorii sa stam cat mai mult , sa primim informatii , detalii despre ce e intampla cu bebe ( lucru care se si intampla de fiecare data ). Sa-i dea Dumnezeu sanatate , este ca un bulgare de miere pentru toti.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...