Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Liste de medici ginecologi/obstetricieni (7)


Recommended Posts

Buna ziua! As dori sa-l treceti la lista de ginecologi foarte buni pe dr. Ahmad Massoud, de la spitalul polizu, bucuresti. Este singurul dintre toti medicii la care am fost care si-a dat seama ca sunt in 8 luni, nu 9 si care practic m-a salvat de la o cezariana facuta fara motiv in luna a 8-a. Doctorii Parvu Ioan, Maior, Meclea mi-au zis toti ca sunt in 9 luni.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...
  • Răspunsuri 324
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna seara,  [pup]

 

As vrea sa va recomand si eu un medic ginecolog foarte bun! este vorba dl Dr Hoinarescu! eu am nascut ambii copii cu dansul si vreau sa spun ca totul a descurs perfect. Nu am avut nimic sa ii reprosam, este un adevarat profesionalist. 

Este un om calm, mi-a raspuns mereu la toate intrebarile si nu am plecat niciodata nedumerita dupa consultatie.

Are cabinet pe langa Piata Domenii in Bucuresti.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 years later...
  • 3 years later...

Buna tuturor! Din propria mea experienta si a mai multor femei apropiate mie, dr. Silviu Istoc este cel mai bun si cel mai pregatit medic ginecolog. Mie mi-a monitorizat sarcina si sunt extrem de multumita de el. A fost foarte atent si mi-a demonstrat cat de bine isi cunoaste meseria. Un om calm, care te face sa te simti confortabila in orice circumstanta. Mai mult decat atat, este specializat in interventie la paroscopica, in care fibromul este indepartat fara a fi afectat uterul, ceea ce mi se pare o procedura extrem de benefica pentru femeile care se confrunta cu o astfel de problema. Recomand cu incredere!

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
  • Admin unpinned this subiect

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...