Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul nurorilor (76)


Oaspete bb_yasmi

Recommended Posts

  • Răspunsuri 296
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

neata si de la noi. bb a papat, mai stam putin impreuna si apoi incepe programul de joaca. pap si eu ceva si...mai vedem. sa aveti o zi buna! Marina mami de [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/msailor22/album?.dir=/3f20scd"]Emma Ioana[/url](16.01.2007)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare la toata lumea![hia] Haideti sa fac cinste ca ne-a venit,in sfarsit,[auto]...aseara am tras o tura prin oras,ne-a udat-o si ploaia...![bis][bere][cheers][pahar]! Va [pup] pe toate! Camelia,mami de Georgiana (4 mai 1999)& Mihai (23 iulie 2004) [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/cameliapopescu72/my_photos"]POZE[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata Camisa o stapaniti sanatosi si sa aveti parte numai de drumuri bune. La mine e o perioada f stresanta: sotul trebuie sa renunte la ideea de cont propriu (nu stiu dc ati citit la lectii si know how, dar vrem sa luam un credit de ala de esti dator pe viata la banca [bang][bang]-30 ani, si sa ne luam un apartam ca sa ne mutam, sa fim si noi linistiti) asa ca acum umba sa isi gaseasca un job unde sa ii dea catmai mult pe cartea de munca. Of, ce sal iti cer astia la banca ti se face rau. Dupa ce ca v-a trebui sa traim toata viata dintr-un salar, celalat va merge rata la banca [bang][haibat]....... briza_marii [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/briza_marii77/my_photos"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cami sa o stapaniti sanatosi, si sa duca 200.000 de km fara reparatii capitale si fara incidente in trafic.

 

briza ce sa facem, asta-i viata. Succes sotzului!id="Comic Sans MS">

 


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.id="red">id="Comic Sans MS">
id="left">id="size1">

Recently become Mrs. Perfectid="Book Antiqua">id="red">
id="right">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza

Camiid="red"> sa stapaniti sanatosi masinuta si sa aveti parte numai de drumuri bune, fara incidente.

Marinaid="red"> ce mai face Emma?

Eu stau inca vreo 2 luni si apoi ne apucam de "lucru" la bb 2. Si maine merg sa o inscriu pe Bibi la camin pt anul viitor. Chiar daca vine sau nu bb2 tot va trebui sa o inscriu la camin. Este o grupa speciala pt copii intre 2 si 3 ani. Nu e ca la cresa dar nici ca la camin la grupa mica. E ceva intermediar. Si e foarte frumos. E numai sectie maghiara, dar nu ma supar. Chiar vreau sa invete si limba asta, ca eu si sotul nu o stim si e destul de nasol din punctul asta de vedere pe aici. Caminul e foarte aproape de blocul nostru, 5 minute facem pana acolo. M-am interesat si sper sa nu fie prea tarziu pt depus cererea Ca deja au facut inscrieri pt anul viitor. Sunt deja 16 si grupa e de 18 copii. Poate am noroc.

[pup] noricile si fug sa mai strang de prin casa cat doarme Bibi. ca dupa ce se trezeste le imprastie pe toate din nou.

 

[mamica]Andreeaid="red"> si [copil] Bianca Mariaid="red">

POZE

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andreea succes cu inscrisul la camin si sa ne dai cat de curand vesti bune cu bb2 [;)]. Tu deja te gandesti la bb2 si eu nici la bb1 [:I].

id="Comic Sans MS">

 


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.id="red">id="Comic Sans MS">
id="left">id="size1">

Recently become Mrs. Perfectid="Book Antiqua">id="red">
id="right">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...