Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul nurorilor (76)


Oaspete bb_yasmi

Recommended Posts

  • Răspunsuri 296
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Multumesc,fetelor,sunteti niste dragutze...acum astept recomandari cu locuri ce merita vizitate,eu concediu il am in august cand vom merge la mare dar vrem sa mai iesim in week-enduri sa-i facem rodajul,mi-e atat de draga ca-i noua si e a noastra...![cool] Camelia,mami de Georgiana (4 mai 1999)& Mihai (23 iulie 2004) [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/cameliapopescu72/my_photos"]POZE[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza! Nico si eu sper ca pana fac bebe dau astia legea cu 85% (eu asa stiu). Cami normal ca ti-e draga, si mie mi-e draga masinutza noastra, si deja are un an. Cred ca o sa imi fie intotdeauna draga, pentru ca e masinutza pe care am prins eu gustul la condus. [:)] Si noi vrem sa mergem in weekend-uri aiurea. Sper sa prindem un weekend frumos in iunie sa mergem in Maramures.
Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.
Recently become Mrs. Perfect
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata camelia sa stapaniti sanatosi masinutza si sa nu aveti parte de evenimente in trafic. pe sot l-a bushit un tir saptamana trecuta. bine ca nu a fost nimic grav cu masina dar mai ales ca sotul e ok. briza succes la gasirea unui job bun.offf ce mai ajuta statl tinerii din ziua de azi! andreea esti curajoasa. eu am mari dubii si tot stau sa ma gandesc daca as putea sa o iau de la capat dar avand printre picioare un bb mic. ma gandesc crd ca in fiecare zi asta pt ca daca ma hotarasc la bb 2 nu as vrea sa fie diferenta mai mare de 2 ani. emmi e bine, creste frumos, rad, gangureste, scoate limba, incearca sa se ridice in fund, sa mearga de-a busilea...nu stie sa se ridice in 4 labute dar asta nu inseamna ca nu stie sa inainteze pt ca se impinge in picioruse si se taraste. bib cum mai evolueaza? Marina mami de [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/msailor22/album?.dir=/3f20scd"]Emma Ioana[/url](16.01.2007)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata dragelor. wow doamne, Marina bine ca sotul e OK. De asta imi e mie cel mai frica in trafic: de tiruri (in afara buc) si de taximetristi (in buc). Mereu se baga brusc in fata ta. Din cauza lor nu imi pot lua eu carnet[batcap] ca ma panichez numai cand ii vad ca se apropie de mine. Cu sotul si jobul e un pic aiurea. El isi doreste sa ajunga la o firma. A fost acolo si a discutat si aia i-au zis ca este exact omul de care au nevoie. Dar, (normal ca trebuie sa fie si un dar[V]) postul se elibereaza undeva in iulie-august. Firma e romano-germana (50-50). Acum a trecut de partea germana cu brio. Parte romana a zis ca abia cand se elibereaza postul or sa vrea sa discute (ca tot romanul, in ultima zi; nemtii mai prevazatori deja se gandesc). Si acum suntem asa, tot o intoarcem pe toate partile: noi speram ca pana in sept el deja sa fi facut 3 luni de munca ca sa putem merge din nou la banca. Dar el isi doreste mult postul ala, si parca inclina sa astepte pana atunci. Mie imi e teama, ca dc partea romana or sa vina cu o pila si o sa se ocupe postul, am pierdut si timpul[V][V] briza_marii [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/briza_marii77/my_photos"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Briza pai sa mai caute sotzul intre timp, si daca mai gaseste o oferta, ii poate presa un pic pe astia. Si sotzul meu a fost in situatia asta, cand sa se angajeze unde lucreaza acum. Ca la interviu a mers in vara (prin iunie-iulie) si l-au tot amanat, pana la urma el n-a mai rezistat unde lucra si si-a dat demisia prin octombrie si la astia s-a angajat abia in decembrie. Dar lui ii place, e multumit, si deja e de mai bine de 2 ani jumate la ei. Si el si-a mai cautat de lucru intre timp, si se tot intalnea cu seful actual care tot ii spunea ca sa nu mearga in alta parte, pana la urma se pare ca asa a fost sa fie. Ma rog, n-au fost oamenii de vina, ca nu era gata hotelul (minunatii muncitori romani). Cat despre sofatul in Bucuresti, si eu ii tot spun sotzului ca de eram in Bucuresti sigur nu ma apucam de scoala. Lasa ca si ai nostri din Cluj sunt tot mai indisciplinati pe zi ce trece.
Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.
Recently become Mrs. Perfect
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata marina bine ca sotul nu a patit nimic. Cum ai spus si tu, fierul se repara. Bibi merge prin casa cat ii ajunge mobila. Cand se termina se pune pe jos, merge in pa labute pana ajunge la pat, se ridica si iarasi merge. Acuma ne chinuim cu caninii care o cam sacaie, in rest.. e bine. Doarme de la 8 jumate seara pana dimineata la 6 cand bea laptele, apoi se culca la loc pana la 8 jumate. Dar eu defilez la ea de 3-4 ori pe noapte sa o invelesc. Ca atata se invarte noaptea... si in sacul de dormit nu ii place deloc. Vad ca va laudati cu masinute si cu sofatul. Eu inca nu am reusit sa ma urc la volan de cand avem masina. Mi-e frica pt ca e asa de mare... Eu am condus numai Dacie si Olcit. Si sa trec dintr-o data la Passat... ma gandesc cu groaza. Dar odata si-odata tot va trebui sa incep. Sotul zice ca dupa ce terminam cu apartamentul incepem lectiile de condus. In plus, inca nu mi-am schimbat permisul. E tot pe numele vechi. Astept inca o luna ca intra permisele noi, cele europene. macar sa nu dau bani de 2 ori. Atunci o sa il schimbe si sotul. Si m-am interesat, cica nu tb sa imi fac si analizele medicale pt ca permisul nu e expirat. Asa ca am scapat de o cheluiala de vreo 2 milioane. platesc numai taxa pt permis. Nico nu stiu cum e cu cei 80%. Mie acuma imi convine cum e pt ca iau mai mult decat atunci cand lucram. Sper ca dupa ce tremin concediu si daca nu vine bb2 sa imi gasesc si eu un alt loc de munca mai bine platit. Mai ales ca tremin la anu' si facultatea. pe undeva pe la prefectura, sper eu, dar sa vad...ca imi mai tb si pile pe langa cunostinte in domeniu. Sper sa am noroc. Dar mai e pana atunci. [pup] noricile. [mamica]Andreea si [copil] Bianca Maria [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/andreea_cicel/my_photos"]POZE[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...