Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul nurorilor (76)


Oaspete bb_yasmi

Recommended Posts

Andreea ai grija cu permisul, ca pe sotzul meu tocmai l-au amendat luna trecuta pentru ca nu si l-a schimbat desi si-a schimbat adresa dupa casatorie si l-au amendat 117 lei (amenda minima, aia de o platesti in 48 de ore, ca altfel platea vreo 300) ca nu pusca adresa de pe carnet cu aia din buletin. Si asa este, daca permisul e in termen nu trebuie sa-ti faci analize, plus ca iti si prelungeste valabilitatea cu inca 10 ani. Cand ar trebui sa intre in vigoare permisele alea noi? Ca eu dau examen in 27 iunie. Nico aveai dreptate, e 80%. Eu citisem de initiativa asta intr-un ziar, si acolo scria de 85. Nu-i bai, si 80% e mai bine decat cum e acum. Daca nu o aproba, ghinion, o sa stau mai putin acasa.
Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.
Recently become Mrs. Perfect
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 296
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

hehe nici eu nu mi-am schimbat permisul de cand m-am casatorit dar m-am interesat la cineva la rutiere si mi-a zis ca nu iau amenda ci doar imi retin carnetul ca sa ma oblige sa-l schimb. acum.... andreea nici eu nu am curaj sa plec singura cu skoda, e mare, nu stiu sa o parchez...mai am de invatat. Marina mami de [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/msailor22/album?.dir=/3f20scd"]Emma Ioana[/url](16.01.2007)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Marina o fi. Eu stiu ca trebuie sa-ti corespunda datele din buletin cu cele de pe carnet. Eventual, pana te hotarasti, sa dai doar carnetul la control. Dar cel mai bine ar fi sa mergeti sa-l schimbati. Va costa doar permisul (45 de lei) poza va face pe loc si vi-l elibereaza in 24 de ore.
Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.
Recently become Mrs. Perfect
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Alynutza Sa speram ca de data asta se va aproba, ca vine anul electoral.[/font=Comic Sans MS]
Hihihih si uite asa creste natalitatea in anii electorali. parca vad ca ajungem sa planificam copii in functie de asta: draga, vezi ca la anul facem copilu ca vine electoralul[:D]. Of, radem noi dar nu e rasul nostru briza_marii [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/briza_marii77/my_photos"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nici nu stii cum e mai bine. Normal ca daca se mareste familia e nevoie de mai multi banutzi. Pe de-o parte ai sta cu bebeul, pe de alta parte trebe mai multi banutzi si n-ai de unde...
Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.
Recently become Mrs. Perfect
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by NicoletaB
asa e cine o fi inventat munca, banii, senzatia de foame/frig? fara astea ne era bine
Hai ca munca nu e rea, iti da un rost, foame/frig, asa ne-a facut DD, in schimb banul... e cu asta e alta poveste, stii tu, 'ochiu [}:)]
Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.
Recently become Mrs. Perfect
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...