Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul nurorilor (76)


Oaspete bb_yasmi

Recommended Posts

  • Răspunsuri 296
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Neatza! E pe-aproape weekend-ul! Pentru copilashii nostri de aici, Emma si Bianca, la multi ani de ziua copilului, sa creasca mari, frumoase si sanatoase si sa aiba noroc in viata!
Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.
Recently become Mrs. Perfect
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza La multi ani copilashilor mici si dulci. sa creasca mari, voiosi voinici. Alinutza sotul s-a interesat (ca vorba aia...acuma lucreaza la politie [:D]) si daca ma prind cei de la circulatie cu permisul vechi imi dau o amenda si puncte. Dar asta numai in cazul in care le dau si buletinul. ca altfel...de unde sa stie ca nu asa ma cheama? Dar sigur nu vor avea sansa sa ma prinda ca eu nu vreau sa conduc inca. Mi-e tare frica. Mai ales ca in 2002, la 3 luni dupa ce am luat permisul, am reusit sa indoi masina lui iubi si inca una. Bine, de atunci am mai condus, dar cu frica. Eu n-am patit nimic, dar masina a avut nevoie de raparatii capitale, iar cealalata a facut-o asigurarea. Nu avea mare lucru, ca doar am intrat cu olcit in ford transporter, care era parcat, cu frana de mana trasa si bagat in viteza. Si tot am reusit sa il imping vreo 5 m. Noi azi speram sa terminam munca la aparatment. Si apoi sa ne apucam de curatenie generala. Maine mergem la Brasov sa facem aturi pt casa. Imi trebuie covoare, dulapior pt baie si alte lucruri marunte. Si sper sa scap si de praful care se aduna zilnic. Sterg parcgetul de 2-3 ori pe zi. E de groaza cat praf se poate aduna in casa asta. Mai avem inca ceva de facut, dar abia saptamana viitoare o sa facem comanda. Noi avem un balcon de 8 m lungime care i inchis. Am renuntat la centrala de apartament ca ne costa 31 de milioane numai debransarea si inchidem balconul cu termopan. si il izolam, pun parchet si gata. Sper sa nu mai facem atata mizerie. Cine va lucra in balcon va sta inchis acolo ca sa nu intre si in casa praf si mizerie. Noi avem luna asta o gramada de evenimente. Azi e ziua baiatului nasilor, implineste 2 ani, saptamana viitoare vineri sora mea termina liceul, pe 15 iunie implineste 18 ani, pe 20 iunie e ziua la baiatul celorlalti nasi, implineste 1 an. Asa ca... avem la cheltuieli...[help] Aici, la terminarea liceului se face mare tam-tam, cu masa la restaurant, cadouri, bani si toate alea, ca la o nunta. Si mai am de mers si la mama sa o ajut la curatenie generala, ca ea fiind operata, nu are voie sa faca nimic. Cel putin 1 an de zile nu are voie sa ridice greutati mai mari de 500 de grame. Si nici efort nu are voie sa faca. Si... pe 16 incep si sesiunea... Iar m-am intins ca o placinta[pup] noricile [mamica]Andreea si [copil] Bianca Maria [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/andreea_cicel/my_photos"]POZE[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andreea pana la urma e culmea, dar in Codul Rutier nu este prevazuta sanctiune ca nu ti-ai schimbat carnetul la schimbarea numelui! Doar pentru conducere cu permisul expirat, nepreschimbat la schimbare domiciliului sau neschimbarea permisului obtinut in alt stat de catre o persoana cu domiciliul in Romania. [:D] Dar clar ca nu-i bine sa te iei cu ei. Si pe sotzul mi-a fost ciuda, ca a dat si buletinul si a 'impuscat' amenda. Eu te intrebam daca stii cand se introduc exact permisele noi. Eu dau examen in 27 iunie, daca mi-l iau, primesc permis nou sau vechi? Oricum, sper ca e valabil pana la expirare, indiferent de care e, ar fi culmea sa-mi dea permisul si dupa 3 zile sa ma oblige sa-l schimb. Sa iti traisca sarbatoritii! Si eu o am pe bunica si pe nasa in 15 iunie. Sper sa tina capsunile pana atunci, ca e traditie sa-i fac la bunica tort cu capsuni.
Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.
Recently become Mrs. Perfect
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fete multumim din suflet pt urari si din partea noastra LA MULTI ANI biancai, la multi ani noua pt si nou suntem copiii cuiva, la multi ani tuturor copiilor din lume cu sanatate si fericire!!!!!!!!! nici eu nu conduc mult deci nu prea sunt sanse sa fiu oprita in trafic. am fost oprita pana sa raman gravi, am dat si permisul si buletinul. poate s-a uitat la poza nu si la nume pt ca nu mi-a zis nimic politzaiul. norocul meu... Marina mami de [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/msailor22/album?.dir=/3f20scd"]Emma Ioana[/url](16.01.2007)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete bb_yasmi
hello LA MULTI ANI BIBI SI EMMA!!! SA CRESTETI MARI, SANATOASE SI FRUMOASE!! VIN SI CU BOMBA: eeeeee.....FETITA!!!! (70%) !!!! PUPICI _________________________________________________________________________________________________ Cea mai fericita sotzie si o viitoare mamica!!! viitoare mami [gravi] 17+ [url="http://new.photos.yahoo.com/bb_yasmi/album"]poza eco bb si burtik [/url] www.babysfirstsite.org/newtickers/ticker/96494.birthdue.png
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Azi Razuca noastra a facut 1 an de casnicie. Sa le dea D-zeu multi ani plini de iubire si fericire si de aici inainte [pup][pup] Medicul a zis ca in 10-13 zile o sa nasca, si ca bebelina e maricica, are deja 3.300 si s-ar putea sa ii faca cezariana. Tocmai asta zicea, ca acu' un an tremura de emotia nuntii si acum de emotia nasterii. Razuca draga, tinem pumnii sa treci cu bine si de etapa asta a vietii si sa ii facem Cristinei cunostina cu Emma si Bibi, si evident cu fetita lu Yasmi briza_marii [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/briza_marii77/my_photos"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata yasmin felicitaaaaaaari! hihi chiar ca numai fetitze pe aici. si sunt asa dragalasheeeee! raza la multi ani fericiti si impliniti! sa ai nastere usoara, tu si bebelina sa fiti bine si sa-ti inchei odiseea cu zambetul pe buze! Marina mami de [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/msailor22/album?.dir=/3f20scd"]Emma Ioana[/url](16.01.2007)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...