Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul nurorilor (76)


Oaspete bb_yasmi

Recommended Posts

  • Răspunsuri 296
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Ne-am cazat la o pensiune in Sapanta (cristi&moni parca ii zicea, ceva de genul), camera a fost 70 de ron/noapte (camera cu baie proprie) si am mai dat 20 de ron pe cina sotzului (2 pulpe de pui) ca eu nu prea pap seara si micul dejun pentru amandoi. La pranz am mancat intr-o zi in Seini (un orasel intre BM si SM), ne-a costat 35 de lei pentru amandoi (gratar de porc cu cartofi prajiti si pastrav la gratar cu salata, clatite si sucuri) si la Tasnad tot in jur de atat, mai ieftin ca la Cluj oricum (aici era 3 lei un cola la 0.5, la noi nici ala de 0.25 nu-l iei cu atat).
Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.
Recently become Mrs. Perfect
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

sal fete hai ca am terminat cu masa emmei si pt ca e putin bolnavioara stau cu ea in camera asa ca mai bananai putin pe net. noi am fost in we la mare in formula de 3 si a fost super ok, pt noi cat de cat relaxant, emmi s-a comportat super bine, apa a fost ok incat am putut sa ne balacim putin. ne-am intors ieri s aseara a facut febra, azi tot asa chiar daca i-am dat panadol. am mers la dr si are o rinita usoara asa ca-i dam cu cva medicamente. daca nu facea febra nici nu ne dadeam seama pt ca ea e tot vioaie si vesela. Marina mami de [url="http://www.dropshots.com/marinar"]Emma Ioana[/url](16.01.2007)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete bb_yasmi
neata fetele marina, imi pare rau ca printesa ta e bolnavioara!! sa se faca bine cat mai repede!! [pup] raza, nastere usoara!! pupici _________________________________________________________________________________________________ Cea mai fericita sotzie si o viitoare mamica!!! viitoare mami [gravi] 20+ 70% [fetita] Yasmina Alisa [url="http://new.photos.yahoo.com/bb_yasmi/album"]poza eco bb si burtik [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Marina sanatate micutzei! Kitzy nu stiu daca merita sa petreci foarte mult timp prin partile respective. Mai degraba e o iesire de un weekend (sau un weekend prelungit).
Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.
Recently become Mrs. Perfect
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete bb_yasmi
nico, bine multumesc de intrbare!! sarcina decurge bine pana acuma, joi merg la eco morfo fetala 4D, atunci aflam sigur ce sex are bebe si daca totul e in regula, iar luni am decolat spre destinatie [bis][bis]. acuma sunt in concediu de odihna o luna!!![bis] _________________________________________________________________________________________________ Cea mai fericita sotzie si o viitoare mamica!!! viitoare mami [gravi] 20+ de 70% [fetita] Yasmina Alisa [url="http://new.photos.yahoo.com/bb_yasmi/album"]poza eco bb si burtik [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...