Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul nurorilor (76)


Oaspete bb_yasmi

Recommended Posts

  • Răspunsuri 296
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

sal fetele nico super tari bancurile. mai ce oaza ai tu acasica...!!! io sunt acasa cu emmi, micutza are pojarel dar nu e nimic grav in sensul ca e plina de pete dar nu o supaa, nu o manaca, ea papa bine, are program ca de obicei cu zambete si chiuieli. cica trece in 3 zile asa ca duminica ar trebuie sa fie fresh. Marina mami de [url="http://www.dropshots.com/marinar"]Emma Ioana[/url](16.01.2007)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Abia astept sa terminam si noi curtea si sa ne putem apuca de amenajat gradina. Si apoi sa avem si timp sa stam afara, ca pana una alta nici in balcon n-am reusit sa stam. Nu stiu ce-i cu mine, m-a apucat un somn... de-mi vine sa ma pun cu capul pe birou sa dorm.
Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.
Recently become Mrs. Perfect
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aly daca nu e de la bebe, sigur e de la caldura[:D] Si eu asa-s de molesita si taman cand ii mai cald trebuie sa ies din casa. Ieri am umblat prin P-ta Marasti 2 ore sa-mi caut pantaloni albi de in sau bumbac si n-am gasit nimika. Si ce-am gasit aratau aiurea pe mine[bang] Is o multime de haine da cand ii sa cumpar, nu-mi convine nimic. Sapt viitoare o iau de la inceput, poate primesc ceva marfa noua.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Kitzy nici vorba de bb. Iar de cald nu ma pot plange, e foarte bine si racorica in birou la mine. Chiar mi-am luat jerseul pe mine ca mi-a fost rece. Mai degraba e simptomul de 6 luni fara concediu. Plus ca in ultimul timp nici in weekend-uri n-am prea recuperat, ca de cand am inceput scoala am avut in fiecare sambata ore de condus de la 8, deci m-am trezit ca si cum as fi mers la servici. Nu mai am rabdare sa vina odata concediul. Nico ce-s aia 'tuie'?
Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.
Recently become Mrs. Perfect
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nici eu nu mai am rabdare la lucru, mai sunt unii foarte cucu de cap si asa imi vine sa-i reped cateodata, dar imi amintesc la timp ca trebuie sa zambesc tot timpul chiar daca imi vine sa-i dau cu ceva in cap. Cred ca de vina e toata agitatia asta si tot a doua sambata ma duc pe 7.30 ca de obicei sunt operatii sub anestezie generala si trebuie sa fiu mai repede acolo[bang] Abia astept sa vina sapt viitoare sa lenevesc un pic.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete bb_yasmi
heloo nurorici!! ieri am fost la eco 4D, bebele este sanatoasa si este....100% FETITA!!!! _________________________________________________________________________________________________ Cea mai fericita sotzie si o viitoare mamica!!! viitoare mami [gravi] 20+ [fetita] Yasmina Alisa [url="http://new.photos.yahoo.com/bb_yasmi/album"]poza eco bb si burtik [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sa va inveseliti putin: Era un politist intr-o intersectie. Trece unu' cu masina pe rosu, cu viteza. Fluiera politaiul, opreste masina si coboara din ea unul chior de beat: - Hai domne', hic, ca sunt si eu student, hic, am luat si eu toate examenele in sesiunea asta... - Bine ba, dar vezi sa nu se mai intample... Peste exact un an, aceeasi scena: acelasi politist, aceeasi intersectie, acelasi incident, acelasi sofer clampa de beat: - Ce faci ma, tot tu esti? - Hai domne', hic, ca am terminat si eu facultatea, am baut ceva cu baietii... - Bine ba, dar vezi sa nu se mai intample... Peste inca un an, aceeasi scena: acelasi politist, aceeasi intersectie, acelasi incident, dar alt sofer hotarat de beat: - Tu ce faci ma, de ce... - Hai domne', hic, ca am terminat si eu facultatea, am baut ceva cu baietii... - Bai, nu-ncerca sa derutezi organu', ce, crezi ca eu nu stiu ca facultatea s-a terminat anu' trecut? Kitzy lasa ca nu mai ai decat o zi. Yasmi felicitari pentru fetita, sa ai o nastere usoara si o bebelina sanatoasa si cuminte.
Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.
Recently become Mrs. Perfect
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...