Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul nurorilor (76)


Oaspete bb_yasmi

Recommended Posts

  • Răspunsuri 296
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Neata! Aly doamne ajuta, sa fie bine si sa il iei din prima. Marina cred ca toti bebei au chesti asta cu aparatul foto. am o prietena f buna, care a o fetita super ranjita dc pot spune asa [:D] (e scumpete de copil, iar cand rade........ nu mai spun). Ne-am chinuti cateva ore sa o poza razand/zambind, orice ii faceam, oricat ne scalambaiam noi la ea - nimic> Kity nu vb de lucruri sfinte [pofta] briza_marii [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/briza_marii77/my_photos"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Marina mersi mult de urari, si eu sper sa iau examenul din prima, pentru ca nu stiu cat curaj as avea sa-l dau din nou. Sper sa am norocul sa dau peste un politzai cumsecade care sa nu ma pice numai asa, de dragul de a ma pica (cum a patit sotzul prima data cand a dat examen) si sa nu fac greseli prostesti. Papitzi nu stiu ce sa-ti ofer, n-am decat o salata, masa mea pe azi. Kitzy tu stii sa-mi spui ce reprezinta VSH-ul? Azi am primit rezultatele la analize si in afara de asta (care era 16-32), toate celelalte erau in valori normale.
Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.
Recently become Mrs. Perfect
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aly nu te impacienta cu VSH. Reprezinta viteza la sange. Eu de cand ma stiu am avut-o mai are decat val normale. Cica dc esti racita sau ai o infectie in corp iti iese mai mare. Dar, asa cum iti spuneam, la mine asa a fost mereu, de cand eram mica. Oricum, si eu vreau sa vad ce ne zice Kitzy -adica asa, o parere de la cineva din domeniu briza_marii [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/briza_marii77/my_photos"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

VSH-ul e viteza de sedimentare a hematiilor. Daca ai o infectie in corp, iti iese mai mare valoarea, dar acuma nu stiu sa-ti zic exact o valoare normala pt ca depinde de la un laborator la altul. Fiecare laborator e cu valorile lui. Oricum, daca hematiile se depun prea repede sau prea incet, e ceva acolo, dar si o raceala banala poate sa ridice valorile, asa ca nu te impacienta.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fete merci de papa, cu o omleta si o salata trece ziua. am mancat pana la urma niste margarina, dar nu prea ma omor. alina eu am avut noroc cand am dat examen pt ca a fost politaul ok si nu m-a pus sa fac mare lucru. daca trebuia sa fac o parcare laterala sau o garare...sigur o buleam. Marina mami de [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/msailor22/album?.dir=/3f20scd"]Emma Ioana[/url](16.01.2007)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Marina aia sper si eu, da dau peste un politist de treaba. Al meu sotz a luat sala cu 26 de puncte si politzaiul l-a luat la ochi rai din prima, cica nu stie el de 26 de puncte (un tembel) si i-a cautat nod in papura: cica pe o straduta mica, cu o singura banda pe sens, era parcat un camion fix pe strada (stationa, fara sofer inauntru), pe banda de mers a sotzului, si cica undeva era si semnul depasirea interzisa, ascuns printre crengile unui copac. Sotzul normal ca a depasit camionul, ce saracia era sa faca, daca ala stationa acolo fara sofer, sa stea pana binevoia sa apara de undeva soferul camionului? (care de fapt, ala era vinovat c-a stationat unde era depasirea interzisa, ca doar n-ai voie) si pentru asta l-a picat. Kitzy am citit si eu pe net de VSH, cica si in 'acele perioade' ale lunii creste, eu eram tocmai pe terminate, eu stiu? Mie imi dadea valorile normale 1-10/10-20, deci aveam peste. Pana acum mi-a iesit ok. Oricum o sa-i fac o vizita doctoritei de familie, numai ca mai astept niste rezultate si voiam sa stiu daca e cazul sa ma alarmez foarte tare au ba.
Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.
Recently become Mrs. Perfect
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai fetelor, am nevoie de o parere de la voi. Vine soacra sapt asta, ca vai e bolnava, si o sa stea cateva zile in buc ca sa isi faca analizele ca orice manaca se umfla in burta si ii e rau. Seara ne asezam la masa, si ce credeti ca face madam? Mananca o portie de musaca, una de iahnie de fasole cu ciolan si...CERE O BERE!!!! Apai, te vaiti ca ce rau te balonezi si vrei sa bei bere dupa fasole?!!!!! I-am zis sotului sa ma lasa in pace ca asta se preface ca iar are chef sa fie cautata in coarne. Binentes ca el m-a acuzat ca masa e bolnava si eu nu o cred. Deci, voi ce ziceti? Sunt eu nebuna sau sunt nesimtita si nu mi-e mila de oameni?! Vreau o parere sincera, macar sa stiu cum stau. A, si imi mai zice: "am vrut sa ma imbrac cu o pereche de blugi de ai tai pe care i-ai lasat la tara si nu m-au incaput. cum adica eu am curu mai mare ca tine?" (inchei citatul) [alcool][cusca][mariaj] briza_marii [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/briza_marii77/my_photos"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...