Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul nurorilor (76)


Oaspete bb_yasmi

Recommended Posts

  • Răspunsuri 296
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

desiree multumesc mult. briza cand ma gandesc ce trasee mai faceam si eu cand eram la munci...ufff bine macar ca de asta am scapat. Marina mami de [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/msailor22/album?.dir=/3f20scd"]Emma Ioana[/url](16.01.2007)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza! Briza tu te plangi de trasee, eu ma plang ca am jobul prea static. Am inceput sa ma ridic la o ora si sa cobor pana la parter sa urc inapoi in birou, ca altfel ma ia gaia tot stand pe scaun. E nasol ca la voi au inceput deja caldurile. Si la Cluj e cald, dar nu chiar asa si de maine cica vin ploile pentru vreo 3 zile. Marina daca nu esti convinsa, mergi pe dieta si aerobic si daca nu vezi rezultatele pe care le astepti, mergi si la electro. Ai dreptate, asa e, ca lumea se asteapta sa mearga acolo si dupa o ora sa slabeasca 3 kg. Dar nu-i numai lumea de vina, ci ei, pentru ca iti promit minuni. Depinde acum si ce astepti. Mie mi-a spus o tipa de la Cluj ca a fost si era tare incantata ca a pierdut 1 cm de pe fund si picioare, insa pe mine nu m-ar incanta 'performanta' asta, ca atat am pierdut si eu si doar prin masaj superficial cu crema anticelulitica, fara sa dau o caruta de bani (mi se pare ca era 200 de lei 6 sedinte sau ceva de genul).
Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.
Recently become Mrs. Perfect
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare![hia] Ufff,la noi au venit deja caldurile alea insuportabile,e vara in toata regula si ma intreb daca acum sunt 32 grade la umbra,oare cum va fi in iulie? Aly,esti o fericita ca aveti parte si de ploi,la noi se usuca tot...eu mi-am pus aerul in functiune ca nu se mai poate...[bang]! Am si eu o intrebare:-cat a durat pana ti-a venit masinutza ca vad ca astea o cam lungesc la noi,intai au zis ca max. 2 saptamani dureaza pana o primim,apoi ca pe 14-15 ajunge sigur...azi am trecut sa intreb si imi zice tipa ca mai dureaza o saptamana din cauza ca nu s-a lucrat zilele acelea cu 1 mai!Eu deja sunt un pachet de nervi,doar nu o aduc de peste granita sa dureze atat de mult...a trecut deja mai mult de o luna! Va [pup] pe toate! Camelia,mami de Georgiana (4 mai 1999)& Mihai (23 iulie 2004) [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/cameliapopescu72/my_photos"]POZE[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cami sa vedem daca ploua, c-au mai anuntat si nici vorba. Cu masina si noi tot asa am patit. Initial ne-au promis doua saptamani, dupa doua saptamani n-am primit nici o veste, am sunat eu la agentul de vanzari cu care am incheiat contractul, m-a luat asa cam de sus, ca mai dureaza, ca bla bla, eu m-am enervat si am scris la ei la relatii clienti, si dupa o saptamana aveam masina! Nu te lasa, reclama-i. Sa vezi cum m-a sunat directorul comercial de la Cluj imediat dupa ce am primit raspuns de la relatii clienti si se gudura ca facem si dregem si ca 'nu trebuia sa sunati acolo ca va dadeam noi toate informatiile'. Noi platisem si cu banii jos, cu atat mai mult mi-am permis sa ma scandalizez la maxim.
Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.
Recently become Mrs. Perfect
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nicoleta merci, azi o sa merg sa-mi fac abonament si ma hot acolo ce si cum, poate o sa ma sfatuiasca si cei de acolo ce e mai bine pt mine...in functie de cum arat. Marina mami de [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/msailor22/album?.dir=/3f20scd"]Emma Ioana[/url](16.01.2007)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu]...cu o rugaminte Am sa postez o poveste care m-a impresionat mult. Va cer voua ajutorul pentru acest baietel. Il cheama SHANE BERNIER si traieste in Canada. Pentru inca maxim un an. Este bolnav de leucemie. Pe 30 mai v-a implini 8 ani. Va fi ultima lui aniversare. Nu mai face fata bolii. Marea lui dorinta este sa intre in Cartea Recordurilor cu cele mai multe felicitari primite de o zi aniversara. Ultima lui zi de nastere. Haideti sa-l ajutam sa-si vada visul implinit. Haideti sa-i trimitem cate o felicitare pana pe 30 Mai. Atat, o felicitare. Adresa lui este SHANE BERNIER Energie 104.1 15, rue Taschereau Gatineau (Quebec) J8Y 2V6 CANADA http://www.radioenergie.com/ este postul de radio unde se vor numara felicitarile in direct.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...