Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cafea cu aroma de femei *52*


Recommended Posts

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

quote:
Originally posted by ramyteo
lIMBA ROMANULUI E GREA. SCUZE DA MAI SI GRESESC CAAMJ VRUT SA ZIC LA SORATA SI NA CE-A IESIT. MA MAI CERTSI CU PUPUTZA MEA
Ti-am trimis mail... ................................. ina-am fost ieri si am cascat ochii prin magazine, dar cadou nu am luat.Cheful il tinem maine, ptr ca sora mea(mijlocie), nu poate veni de la Timisoara decat maine.Azi sunt la serviciu, asa ca am sa merg maine sa caut cadou. belutza, ce patisi fato?[alcool][alcool][alcool][xx(]sau[wow][gica] Bucuria vine din lucruri marunte... Lena
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata la pranz! ce fac fetele? mai belutzo, ce-i cu tine mama? ieri rau, azi rau...nu-i a buna[audinti] ia zi-ne ce-ai patit sa-ti aducem niscaiva leacuri...[medic] eu ma pregatesc sa ies prim targ, tre sa iau ceva pentru al meu nepotel si tare nu ma trage ata, ca n-am nici o idee...[bang] asa ca apelez la voi: niste recomandari pentru un baietel tare destept de clasa a 3-a cu computer acasa (ca mai toti), care stie cate in luna si-n stele? ALICe[flo][flo][flo] [url="http://forum.desprecopii.com/forum//photo_album_view.asp?cname=Album+principal&mid=36353&cid=33114"]eu[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alic, eu la baietelul prietenei mele in fiecare an ii cumpar articole sport de firma (Nike, Adidas...vezi si tu). I-am mai luat in trecut si un joc pe DVD - unul nou pe care si-l dorea - dar sunt foarte scumpe si ei si le fac rost unul de la altul, asa ca nu prea merita. In rest...cartile nu stiu daca le apreciaza ei chiar asa (depinde daca ii face placere sa citeasca, dar lasa ca-i cumpara mama-sa [:D]) Succes la shopping! Noi strangem bagajele acuma (de fapt el le face), predam camera si o tulim a aeroport. Va pup. Adina + Olivia Q1.04
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s] Andree si Andrei! Hai sa dau si eu un pronostic: Stefi naste pe 10 decembrie! La multi ani LULU pentru sarbatorite! Sa fie sanatoase si fericite! Adinutza, te asteptam cu povesti si cadouri din Lisabona! Ina ma bucur ca bebelina e bine, ca ai toate analizele ok. Va pup si mai vorbim mai tarziu! Lali [comoara]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...