Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

felul meu de a iubi


Recommended Posts

Stiiuuu!stiiuu! [bang][bang][bang]...si ma macina si sunt irascibila si morocanoasa, nu am stare dar nu vreau nici sa fac nimic [alcool], jur, injur,imi promit ca "o sa" sau ca "nu mai", ma stramb, ma rascol, apoi ma molesesc, imi vine sa plang-dar nu plang ca ce! domnu' nici nu se deranjeze sa ma sune si eu il jelesc[:D] ....apoi tzrrrr![bis] si gaaata ce frumoasa e viata, ce frumosi sunt oamenii, ce soare e afara, ce fraiera ca imi faceam probleme [mariaj] There are 3 kinds of people in this world...those who want things to happen, those that make things happen, and those who just wonder what the hell happened!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 26
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Fetelor focoaselor,eu va spui din ceva experienta ca asa nu merge! Daca acum sunteti asa,sa va vedeti neveste si apoi sa te tii[poc] Dupa ceva vreme,o sa dati in gelozie de aia egala cu nebunia!Si iar certuri si iar [neand] iar omul o sa se cam sature,serios! Eu nu am fost asa infocata si totusi fara sa vreau m-am transformat in primul an de casnicie in paranoia in persoana!!! Era sa dau dracu tot!Noroc c-am avut om care m-a iubit si m-a lasat sa-mi revin!M-a trimis in vacanta si apoi m-a chemat sa o luam de la 0!!! Si va spun ca daca nu ma schimbam,era jale!Acum ma gindesc cum de m-a suportat saracul!Vedeam posibile semne de inselaciune oriunde,verificam tel,carti de vizita,buzunare!heheee Cind ma gindesc ma ingrozesc!!! Glont10,sincer m-am intristat cind am auzit ca e aceasi persoana!Chiar merita ?Cum poti iubi asa un om care zicea ca femeia trebuie batuta si alte dragalasenii??brrrr
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

GLONT 10-poate ca fiecare in viata are aceste sentimente de iubire oarba dar sa fim seriosi ....lucrurile nu pot continua la nesfarsit in cest fel pentru ca te autodistrugi ..totusi o relatie este bazata in primul rand pe comunicare ... Eu personal intotdeauna am incercat sa privesc problema si din afara .Este un lucru dificil de realizat dar nu imposibil.Nu pot sa cred ca poti ramane intr-o relatie care nu iti aduce decat suferinta fie ea chiar doar in imaginatia ta... In fond si la urma urmei tu decizi ce te face fericita ...iti doresc sa ai parte de o poveste de dragoste cu un final fericit[pup] ,,Incearca sa obsevi doar calitatile unui om,defecte avem cu totii,, ANDRA si BEN STEFAN 15.06.2005 http://community.webshots.com/user/pengunica100
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Draga glont10, Ce pot eu sa-ti spun e ca depinde si de temperamentul fiecaruia.Poate tu esti o fire sentimentala,melancolica,iar el un tip pragmatic,care nu da importanta amanuntelor,unpic mai indiferent la acestea.Nu pot sa-ti spun asa e bine,asa e rau.Tu sti cel mai bine ce sa faci.Sunt oameni,parteneri care nu se exteriorizeaza,nu iubesc cum iubim noi.Asta nu inseamna ca nu te iubeste.Asta e felul lui de a iubi.Iti doresc ca totul sa fie asa cum visezi tu.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

glont10, nu e "felul tau de a iubi" - iubirile astea sint de mai multe feluri. Stii, "iubirea" este un sentiment "viu", care evolueaza in functie de factori: il iubesti ASA pentru ca sentimentele tale lupta sa supravietuiasca in niste conditii vitrege. Incearca sa se adapteze. Daca nu se vor adapta, e vor stinge. Si iubirea moare, cind nu are din ce sa se hraneasca: dar, pina atunci, ea lupta. In acest mod evolueaza de obicei iubirile imposibile, cele in care nu obtii nici prea mult, dar nici suficient de putin sa te detasezi. Esti intr-o relatie toxica, iar reactia ta e normala. Gindeste-te cum ar fi sa fii nevasta lui, sa stai nas in nas cu el 24 de ore din 24, sa stii ca nu pleci si nu pleaca nicaieri si singurul dubiu sa fie ce sa faci de mincare azi. Consideri ca l-ai iubi la fel de disperat? Iti spun eu ca nu. Stii cum ti-ar trece dependentza asta dupa ce ti-ai lua portia de sigurantza afectiva?! Elise & [url="http://i177.photobucket.com/albums/w214/bblisa/63.jpg"]BBLisa[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...