Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

All about Constanta! (88)


Recommended Posts

Sanzi,vazusi pozele si filmuletele;David arata ca un baiat mare de 6 anisori,imi place mult cum vorbeste,iti seamana leit,tu esti superba-nu inteleg de ce vrei sa slabesti?-feminina,dulce,delicata....[pup] Si noi mergem la Dr. Soescu si suntem multumiti de ea so far...Mie imi place mult de ea,seamana cu Sanzi putin,iar pe Isidora a ajutat-o cu niste probleme,pe incapatanata de mine,mai vedem,dar daca va reusi ii voi datora totul cu siguranta. Exercitiul: In fiecare seara,dupa ce va bagati in pat,va intindeti relaxate,fara perna sub cap si cu ochii inchisi, ,picioarele intinse. Va dezgoliti abdomenul, de sub torace pana deasupra zonei pubiene,si cu podul palmei drepte incepeti un masaj usor-nici f. ferm nici prea fin-in jurul ombilicului,descriind 3-4 cercuri timp de 3 min. Se incepe din jurul ombilicului spre dreapta pana ajungeti sub torace,de acolo coborati cu podul palmei-tot 3-4 cercuri-spre ombilic dar in celalat sens adica spre stanga.Daca are efect,veti simti imediat ,dupa cateva miscari cum atat podul palmei cat si toata zona abdominala se incalzeste,chiar frige...asta-i semn bun! E bine sa fiti cat mai relaxate,sa concentrati daca puteti spre zona cu pricina...Eu numaram in gand pana la 180,ca sa stiu cand au trecut cele 3 min. Efectele se vad dupa 2-3 saptamani,in sensul ca veti incepe sa va purificati corpul,transpiratia ,respiratia nu vor mai mirosi,si veti incepe sa slabiti....Ex. are efect mai incet dar sigur ,plus ca dureaza in timp....Nu conteaza ce manacati ,dar daca vreti sa-i grabiti efectul-ex. ramanand de baza-puteti sa excludeti ce stiti voi ca va ingrasa -dulciuri,paine,grasimi-dar repet nu e obligatoriu ca el sa aiba rezultat,si eventual sa faceti gimnastica pt. o form a mai frumoasa a corpului... Eu am slabit 8 kg.,am facut si gimnastica,nu m-am abtinut de la mancare...in prezent mi-am facut analize ,ma suspectam de tiroida,fiindca vreau sa ma ingras si nu-mi iese....N-am nici o problema endocrina,so....succes!M-as bucura mult sa ne auzim peste o luna ,sa zicem si sa-mi spuneti ca mancati ce va pofteste inimioara, fara umbra de regrete..[pup]tuturor!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 294
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[hia] Crixia pupici Alexiei!de spital nu mai comentez nimic.... Cornelia habar n-aveam ca au si site.Grazie!![:)]tocmai m-am uitat pe catalog.La inot mergem la Palm Beach. Isidora reusesc sa ascund ce ma deranjeaza[:D]In Timisoara dupa ce am nascut-o pe Mariuca la ceva timp o tipa intr-un magazin m-a intrebat"sunteti gravida? i-am zambit [:D]ca deh....Nu-mi fac mari probleme sincera sa fiu dar in preajma unor evenimente ma chinui sa dau si eu ceva jos(din anumite locuri..hihi).Mariuca imi e de mare ajutor ca acum dupa ce se incalzeste voi sta numai afara cu ea asa ca..sa vina vacanta mai repede!!!! aseara am fost in Mamaia.dupa ce ne-a ametit Mariuca in minunatul nostru sat de vacanta ne-am hotarat sa bem si noi ceva pe faleza.numai ca eu am fost servita cu alt suc decat am cerut ..haha..si daca o auzeati pe chelnerita ce convinsa era ca mi-a dat ce am cerut(la ea caise sau piersici probabil tot suc era ce mai conteaza gustul.mai bine imi luam bere....m-am enervat putin dar mi-a trecut ca deh..vine sezonul si trebuie sa ne obisnuim. Sinzi imi place ca tu sarbatoresti la dublu ziua mamei.[pup] adinutza da-mi un semn . [url="http://www.dotphoto.com/Go.asp?l=crig72&P=038C&AID=4426358&IID=154054961"]poze de aprilie[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Liris,unde n-ai inteles ,intreaba-ma si -ti spun ,probabil ca n-am fost suficient de explicita..[alcool] Ex. incepe descriind cercuri cu podul palmei drepte,in sensul invers acelor de ceasornic,incet,fara graba,cand ajungeti sub torace,o luati in sens invers,adica spre stanga,coborand pana ajungeti de unde ati plecat ,in jurul ombilicului.Miscarile se repeta urcand de la ombilic si cobarand spre el pana se fac 3 min.Nu mai mult.Seara de seara....macar trei luni....Dupa 3 sapt. vazand rezultatele veti fi motivate sa perseverati,si devine reflex. L-am acceptat imediat ca metoda de slabit pt. ca mi se pare extrem de usor,nu fac nici un compromis si nici un efort iar explicatia cum ca se modifica astfel metabolismul pe mine una m-a convins. Si-n plus mi-a placut ca nu m-am mai ingrasat dupa aceea,cu chiu cu vai 10 kg si jumatate in sarcina desi as fi vrut macar vreo 13 ca era loc... Tipa din Formula Sa care a scris despre ex. acum vreo 8 ani slabise 20 de kg. intr-un an.Doar cu ac. ex. si atat;fara regim special,fara sport... Succes!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Crig,a mea 27.[pup]La innot cum e? ii place?Cum e comparativ cu Iaki? Crxia,cum mai sunteti? Mav? Mamacita? Cornelia ce-ti mai face glezna? Noi am fost astazi pe plaja,Isi facea castele,eu cu mama ,tata si sotul jucam fotbal[:D]Isi se distra copios dar facea si galerie...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Simona ti-am trimis off line pe messenger!!!! Isidora, multam de complimente!!!! Nu sunt balerina deloc...tind spre elefant...hihi...dar pun si eu pozele care ma avantajeaza pe net [:D][:D][:D] In seara asta aplic si eu ce am inteles din exercitiu...hihi... Am fugit...azi avem liber si iesim si noi undeva (iar[bis])

It is not giving children more that spoils them; it is giving them more to avoid confrontation
Sinzi, Radu si David[avion] bomba pisaloaga [cool] :
[url="http://tickers.baby-gaga.com/t/lamlamsrd20030204_-8_David+is.png"]varsta[/url], [url="http://new.photos.yahoo.com/copiii_din_2002/album/576460762316821550#page1"]poze[/url], [url="http://desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=57837&whichpage=5"]D-ale lui David [/url]
[url="http://desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=80065"]Atelierul Piticilor[cool][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetel4e,acum am venit cu ege de pe faleza.si a topait pe bordurile alea pana a calcat stramb(cred eu).sper doar sa nu fie nimic mai grav nu poate sa calce pe piciorul stang.acum ii face tati masaj.ce ortoped bun stitzi?maine oricum merg la dr,ca sa fiu eu linistita noapte buna! ege si[zana] arzu ege (30.09.2005) http://pg.photos.yahoo.com/ph/fisun_regep/my_photos
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...