Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

All about Constanta! (88)


Recommended Posts

Sinzi, Roger! [cool] prima data am crezut ca sunt cercuri concentrice, acum cred ca sunt cerculete mici facute in miscarea de rotatie clockwise in jurul ombilicului? mai bine faci un filmulet si-l pui acilea sa ne zgiim si noi ca lumea. si sa ne facem toate cindy crawfoarde.[il]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 294
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Eu tin dieta daneza conceputa de Clinica Mayo,dureaza 13 zile,este foarte stricta,iti schimba metabolismul; ca alimente predomina proteinele- carnea de vita, sunca de pui, iaurtul,branza de vaci...Am terminat a 8-a zi si am dat jos doar 2.5 kg, dar dupa ce am mancat disociat vreo luna si am dat jos vreo 5 kg; deci acum voi da din ce in ce mai greu. Parerea mea este ca dieta disociata (Montignac) este cea mai buna, de fapt te invata sa mananci sanatos. Isidora,voi incerca si eu exercitiul, desi nu m-ai convins prea tare pentru ca astept detalii despre cum schimba metabolismul.[pup] Eu maine plec cu Matei la Bucuresti s-o asteptam pe mama! Irina si [copil] [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/fg_irina/my_photos"]Matei-Cristian[/url] (1.sept.2005) [url="http://b2.lilypie.com/gxJEp2.png"]uite asa cresc eu [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata a venit Patrick tare fericit aseara in schimb a fost extrem de obosit si combinatia asta cu niste suc si o prajiturica probabil cam veche...l-a facut sa aiba diaree si sa vomite toata noaptea. asa ca-s zombi. el acasa face greva foamei ca nu vrea sa manance decat capsuni....va fi distractie mare azi. Isidora am inteles...e vb de activarea unor centri energetici....din pacate mai trebuie sa mai si crezi in asta [:)]. oricum e de incercat, rau nu are ce sa faca. Irina si eu am tinut o tura de daneza, am slabit 4,5 kg dar din pacate am pus 3 la loc...asa ca asta cu schimbarea metabolismului nu o mai cred deloc, deloc[:)]. intr-adevar, Monti e cel mai bun, dar trebuie sa faci si sport ca altfel...patesti ca mine. Fisun sunteti in perioada "toate mi se intampla numai mie?"[:)]. sanatate lui Ege! o zi frumoasa tuturor!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am revenit la servici, caci am vazut-o mai linistita! a durut-o 2 zile, i-am dat Nurofen. A inceput sa gaseasca solutii cu stanga, se descurca! Maine mergem la ctrl, sa vedem ce va fi! Sunt un pic zombi, ca a dormit f greu noaptea, sper sa se obisnuiasca! VA PUP SI VA MULTUMESC DE URARI!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cornelia,m-a disperat fiica-mea cu castelul de papusi!In august e ziua ei si asta isi doreste cel mai tare!Am vazut si eu la Metro la 2mil.si ceva dar mai mic si parca nu ma lasa sufletul sa dau atatia bani! Sanziana imi cer scuze ca iti rapesc din timp cu problema mea, m-am uitat pe site-urile acelea, de pe primul am vazut Mack's Pillow soft earplugs silicone la 2,99$ ,parca,dar restul nu cred ca sunt din silicon(nu le am eu cu engleza dar cred ca asa e). Am vazut pe cea de-a doua adresa "Leight" la 2,99$ la care scrie ca reduce zgomotele cu 33 decibeli(adica mai mult decat la altele) Deci daca poti,ia-mi cate un pachetel din cele de mai sus.Iti multumesc! Fetele care vor sa mearga la orfelinat la Agigea, ce ziceti, ne intalnim sambata sa cumparam niste dulciuri si fructe?M-am gandit la sambata pentru ca in cursul saptamanii nu prea am timp liber.Cum ziceti si voi acum. Sora mea mi-a zis ca merge si ea cu masina. ________________________ Si nu m-as plange de singuratate,ci as binecuvanta aceasta stare fertila si de-a dreptul implinitoare pentru fiinte ca mine care nu vor luna de pe cer,ci cerul senin si intreg in priveliste.Constanta Buzea
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia] Ege totul e ok? Cris nu cred ca trebuie sa iti faci griji si chiar daca ar fi sa fie stangace stai linistita.[pup] Liris intr-adevar e haioasa poza aia.ce mai face piticul tau? Isidora nu pot sa compar ca la iaki nu am mai ajuns.(doar la pret [:D])de placut ohoho e lesinata.abia o scot de acolo.saptamana asta mergem de 3 ori deci sper sa fie multumita si sa-i mearga bine. cateva poze mai noi http://good-times.webshots.com/photo/2157747940065090328bhoiFD pupici si va doresc o zi buna! [url="http://www.dotphoto.com/Go.asp?l=crig72&P=038C&AID=4426358&IID=154054961"]poze de aprilie[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Crig sunt superbe pozele cu Mariuca! Fisun, trebuie sa vorbim in legatura cu comanda, pentru ca eu plec in concediu vineri si sa stabilim cum facem sa-ti dau banii. Crix, refacere rapida Alexiei! Cornelia, foarte draguta camera copiilor...si noi suntem in reamenajari... [url="http://community.webshots.com/user/adinutza114"] noi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...