Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

All about Constanta! (88)


Recommended Posts

Crig, am vazut si noi pozele Mariucai de la inot si Maria e hotarata: vrea si ea! Imi poti da mai multe detalii? Ma intereseaza ce program au si preturile [:D]. Am vazut ca le trebuie casca si aripioare. Incercam si noi sa ne aprovizionam. Au profesor? Se ocupa de ei? Oare daca Maria vrea intai sa se uite [:D] si prinde apoi curaj e ok? Marilen, cand aveti de gand sa mergeti? Eu stau in Agigea. Unde e orfelinatul? Se poate duce si altceva (hainute?) Cam multe intrebari [:)] Va pup, Cornelia, mami de Maria (2 iulie 2003) si Stefan (4 mai 2005) [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/cornelianis/my_photos"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 294
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Cornelia programul il stabileste tipa care face cu ei de comun acord cu parintii.(200 ron 12 sedinte)Mi-a placut ca se fac grupe mici deci se poate ocupa mai bine de ei. aripioarele erau de acolo.noi i-am luat casca si ochelari.haha m-ai distrat cand ai spus ca o sa stea sa se uite.daca o vedeai pe Mariuca cum se plimba pe langa bazin (cel mic) si vroia mai intai sa vada cum e apa si antrenoarea a luat-o si a bagat-o in apa de n-a mai apucat sa spuna nimic ..hihi..dar i-a si placut apoi.Noi mergem joi la 6 . pup [url="http://www.dotphoto.com/Go.asp?l=crig72&P=038C&AID=4426358&IID=154054961"]poze de aprilie[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cristina, refacere rapida Alexiei! Cristina, Robert e bine, creste, vrea sa stea in picioare, dar ii tremura si de altfel vrea sa cam arda etape ca de stat in fund sta, dar singur, in fund, nu se ridica. sa nu va spun ca prietena si fosta mea colega de camera , de camin, de la universitate, are trei fete, a treia cu o sapt mai mare ca Robert, si deja merge in picioare, desi e mai firava ca Robert ...[bicla] Adinutza, eu am niste earplugs d'astea care se dau in avion (la zborurile peste ocean se dau si Ovidiu le aduce acasa, ca nu le foloseste ...) sunt din alea galbene care se modeleaza in mina se baga in ureche si iau forma urechii externe. eu mai puneam d'astea cind aveam insomnii [baie]..sunt destul de bune. vrei sa-ti aduc? se gasesc acelasi tip si la magazinele de hardware pe aici, stiu ca am si cumparat la un moment dat. dc vrei, sunt chiar in zona mall-ului, sau iti aduc de acasa, tot aia e. Adriana, bine ai revenit! Cornelia, innotu' e super-misto. si dc nu-l face neaparat de perfomanta, adica mai bine sa nu-l faca de performanta, face corp mistooooc. eu nici nu stiu sa innot ca lumea. asa broasca da...dar cam atit. aici copiii fac obligatoriu la scoala. e materie scoalara, competitii si paracompetitii. de la baietelul de 10 ani al vecinei mele romance stiu ca trebuie sa faca zeci de bazine la un test d'asta. Alina, ce face cu Sebi? m-am uitat dupa dupa tine si nu ai mai scris de vreo 6 zile... Isidora, reapari mah si te rog mai esplica-mi o data cum se fac cercurile alea: mici, neconcentrice, in jurul obilicului (timp de 3 min asta am inteles...[:D])? pe mine ma intereseaza chestia asta. si pe mine ma tenteaza sa ajut copiii astia. dar eu nu pot sa car hainute de aici, sau jucarii, si asa se va stringe mult bagaj si luind DOAR strictul necesar (da's multe necesare...stiti). ma gindeam fac un tur prin carrefour, iau la toti copiii ciocolata si napolitane, le dau in mina lor, nu le las altcuiva. poate mai facem chestii d'astea si mai incolo, cind cu voia lui Dumnezeu, ajungem si noi in tara.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna seara! noi suntem mai bine.azi am sunat-o pe dna dr dumbrava si mi-a zisca daca nu este mai rau ca ieri ,nu are rost sa o duc la dr.dar daca vreau sa o duc mi-l recomanda pe dr.tica. azi cand s-a trezit nu vroia sa mearga de frica cred.i-am pus muzica si usor usor a venit si ea sa danseze cu mine.parca merge mai altfel,dar nu schiopatand.sper sa nu fie nimic grav,sa nu am mustrari de constiinta. cornelia ,orfelinatul este exact cand faci dreapta spre negru-voda. si cred ca poti sa le duci si hainutze.ei mai primesc ajutoare de la belgieni.cel putin asa era acum 2 ani. marilen si eu vreau sa merg sambata .cum facem? cine mai merge? sinzi,ege cred ca s-a indragostit de david.i-am pus filmuletele de n ori,ca asa vroia ea[il] adinutza,cand ai timp sa ne vedem?eu stau la casa de cultura.hai ca te sun maine,daca e si poate ne vedem.unde plecati in vacantza? criq,am admirat pozele.abia astept sa creasca si ege sa o dau si pe ea irina,te-ai intors din capitala?[?] [|)] ege si[zana] arzu ege (30.09.2005) http://pg.photos.yahoo.com/ph/fisun_regep/my_photos
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mneatza eu sunt tot nedormita, Patrick vomita in continuare, mai putin dar...tot nu e ok. bea apa multa pentru ca ii e sete, o da afara...cam cu asta ne-am distrat noi. Crix nu se va obisnui cu mana stanga si daca o va face...cu atat mai bine. e bine sa fii ambidextru. Fisun imi pare bine ca Ege e ok, probabil nu a fost vorba de nici o durere, ci de frica de a calca pe piciorus. Adinutza in conced? bravo, unde mergeti? ma duc sa mai beau 3 cafele si incerc sa revin. o zi super tuturor!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua!!!! Multumesc pentru felicitarile de ziua mea. Imi pare rau ca nu am mai postat, dar sa stiti ca v-am citit(unele chiar stiu), poate odata o sa ma descarc si o sa aflati si de ce. Pentru ca tot vreti sa faceti ceva sa ajutati am eu o rugaminte, dar mai intai sa va spun o poveste. In luna martie a venit la mine o femeie pe care o cunosteam de mult tare si de care nu mai stiam nimic. Femeia avea de mana o fetitza tare frumusica de vreo 5 ani am apreciat eu atunci, dar m-am inselat fetita era putin mai mare. In perioada in care o stiam era o femeie la locul ei cu un sot si trei copii care acum au peste 18 ani. Manca saraca bataie din te miri ce, toti vecinii o consolau dar nimic nu rezolva cu asta. Toata lumea o iubea ptr ca avea o vorba tare buna si blanda si era extrm de curata. Cand venea seara manca o bataie de numa numa si animalul de barbat (dupa interventia de cateva ori a vecinelor si chiar a politiei), o stropea cu benzina si ii spunea ca daca mai tipa ii da foc. Pe atunci locuiau in poarta 6.Si-a luat imina in dinti si viata in maini si a divortat, a castigat si copii pe atunci minori si cu partajul facut a reusit sa-si cumpere un apartament la Mangalia. Dar viata a fost grea, gurile multe si mai ales familia binevoitoare care a pacalit-o sa vanda apartamentul si chiar i-a luat banii. Intre timp femeia a luat-o razna, o fata se indopase cu nush ce pastile si a avut o tentativa de suicid, pe ea o violase unul din militarii de la unitatile militere din zona, a ramas gravida cu micuta cu care mi-a venit la usa.A fost plecata la mama ei la tara pana acum cand le-a cazut casa si a venit in C-ta sa-si caute de munca. Si-a gasit la on plonge la vase, este foarte incantata, nu vrea sa dea fetita la nimeni desi eu i-am propus sa o lase la protectia copilului macar un an pana isi revine cu banii. Fostii vecini o ajuta mult, ei i-au oferit mancare, locul de munca etc. Luni a fost pe la mine avusese prima tura si era in primul liber, era bucuroasa ca a avut de a avut de mancare si urma azi sa intre in a doua tura.Le-am dat sa manance si cand sa plece am vazut copila ca se incalta cu niste totosei de casa cu botul de catel si la spate erau decupati ca-i erau mici.Am fost cu ele pana la magazin si cand am dat sa-i cumpar fetei de incaltat mama mi-a zis sa nu cheltui mult sa-i cumpar niste papuci ca-s mai ieftini.Bineinteles ca nu am ascultat-o si am pus fetita sa-si aleaga niste ciorapei.Nu va pot explica bucuria pe care am vazut-o in ochii ei mititica.Dar nu ma pot oprii sa va spun ca la plecare mi-a dat ursuletul ei.....mi-l facea mie cadou. Sincer va scriu cu lacrimi in ochi,atat de tare m-a miscat pustoaica. V-am relatat cat am putut pe scurt si vreau sa ne inatalnim in jurul datei de 1 iunie, care cu ce puteti nu sant pretentioase a-ti vazut, dar ar fii tare bine dada am face o bucurie unui copil asa de amarat.Sincer si mamei i-ar fii de folos niste haine este miniona(mar 38/40 iar la incaltaminte 37). Va las sa stabiliti voi daca vreti si cand. Eu sant libera in luna asta in zilele cu sot, si zic sa alegem o zii la sf lunii ptr ca de 1 iunie toti copii nostri au sigur activitati cu gradinitele sau chiar cu parintii, iar ca locatie poate fii si parcul piticilor sau....... . Nu mai revin sa ma corectez la ce am scris sper sa fie totul ok. Va pup . Madamsadamy&Andreea(29.06.2000) si Andrei(23.03.2002) http://community.webshots.com/user/Madamsadamy http://community.webshots.com/user/Madamsadamy100
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare, Roxana, imi pare rau pt Patrick, sper sa-si revina repede... Fisun, sigur ne vedem azi ca tot trebuie sa ajung in centru sa-mi platesc asigurarea. Voi merge in concediu in Italia, doar cu sotul, singuri pentru prima data de cand avem copiii, pt a sarbatori 10 ani de casnicie si apoi pe valea Oltului dar luam si prichindeii cu noi. Simona, merci, dar nu eu voiam dopuri din alea, desi cand ii apuca pe copiii zapaceala cred ca ar fi bune... va pup, Sa aveti o zi buna! [url="http://community.webshots.com/user/adinutza114"] noi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Roxana, multa sanatate lui Patrick! Marilen, eu vreau sa vin smabata, doar spune-mi cum/unde sa ne intalnim. E ok Selgros? Iti trimit nr. de tel. pe p.m. Dana, cam ce numar poarta fetita la picior sau la haine? Cat e de inalta? Ma uit si de niste haine si incaltaminte (eu port 37-38) pt. mamica (ca tb. sa imi fac ordine in sifonier [bang]). Iti trimit si tie nr. de tel. [:D]. Adinutza, concediu placut! Va pup, Cornelia, mami de Maria (2 iulie 2003) si Stefan (4 mai 2005) [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/cornelianis/my_photos"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dana, ti-ai dezactivat p.m.-ul? Crig, pe unde in Mamaia e Palm Beach? Ai un nr. de tel al instructoarei? Am comandat costum de baie [:D]. Cred ca de sapt. viit. putem veni si noi. Vrem cu Mariuca [;)]. Va pup, Cornelia, mami de Maria (2 iulie 2003) si Stefan (4 mai 2005) [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/cornelianis/my_photos"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...