Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

All about Constanta! (88)


Recommended Posts

Marilen, imi pare rau de vestea proasta [flo]. Sanzi, felicitari!!!! Ce talentata esti! Nu-mi faci si mie un costum de floricica, pt. Maria la serbare [:D]. Ieri incepuse se bazaia, ca ea nu vrea sa fie floricica, ea vrea trandafiiiir!!!! Isidora, [:-)))]!!! Va pup, Cornelia, mami de Maria (2 iulie 2003) si Stefan (4 mai 2005) [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/cornelianis/my_photos"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 294
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Salutare! Noi ne-am intors de marti,dra n-am avut timp sa intru! Ege,ai primit avizul? La mine n-a venit inca nimic. Marilen,Doamne ajuta sa fie bine! Isidora,[:-)))] Adinutza,distractie placuta in concediu! Si eu vreau,dar pana vine sotul....[:(] Madamsadamy,si eu as vrea sa particip cu ceva pentru fetita. E frumos sa ajuti pe cineva si sunt ocazii placute sa ne vedem,mai ales ca eu nu va cunosc decat virtual. Nu cred ca reusim sa ajungem sambata la Agigea. Sanzi,super creatia voastra,mie imi lipseste cu desavarsire imaginatia in treburi din astea! Acum va las ca la 12 intru la munca.Pupici si o zi placuta! Irina si [copil] [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/fg_irina/my_photos"]Matei-Cristian[/url] (1.sept.2005) [url="http://b2.lilypie.com/gxJEp2.png"]uite asa cresc eu [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Isidora scuze ca intervin, dar am citit de exercitiile tale si as vrea sa le fac si eu. Poti sa imi confirmi te rog ca am inteles bine miscarile: pe intreg abdomenul faci prima data 3-4 cercuri concentrice in sens invers acelor de ceasornic (spre stanga) si apoi tot 3-4 cercuri in sensul acelor de ceasornic (spre dreapta) incepand de data asta de unde am ramas, adica 'cercul mare' - de la torace pana sub ombilic, si terminand cu 'cercul mic' - in jurul ombilicului?
Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.
Recently become Mrs. Perfect
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da, ALYNUTA ai inteles perfect!Victorie!!!Succes! Irina,mai stii ceva de colet?Daca vine chiar si maine pana la pranz,astept un bip....Comandasem ceva pt. un botez care are loc duminica...asa ca daca nu vine o bag pe maneca ca tb. sa iau orasul la picior in cautare de altceva... Va pup!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va multumesc pentru cuvinele voastre, sper sa se termine totul cu bine, n-as vrea sa intru in amanunte acum, poate altadata! Ege,Cornelia, ma bucur ca vreti sa mergem impreuna la orfelinat sambata daca aveti voi o preferinta pentru o ora anume spuneti-mi, e OK daca ne intalnim la Selgros,am sa va trimit pe PM si numarul meu de telefon si mai vorbim.Eu ma gandeam sa luam atunci ,inainte de a merge la copii niste dulciuri,fructe si sa le punem in pungulite, sa le dam direct lor.Sora mea a fost pe la ora 16-17,00, erau in curte si tot asa le-a dat lor,ea a avut imbracaminte,incaltaminte,o combina muzicala(pentru care s-au bucurat enorm!!!)dar ei se uitau mai mult dupa dulciuri, ceva de mancare...O fetita la vreo 3-4 ani nu mai vroia sa se desprinda de sora mea, tot timpul ii spunea "daca ma iei la tine acasa am sa-ti cant "Ghita te-astept diseara la portita",toata ziua am sa-ti cant! Nu avem cine stie ce posibilitati materiale dar am zis ca iti trebuie f. putin pentru a face un copil fericit! Sanziana, iti multumesc pentru antifoane, eu zic ca sunt suficiente acelea. Liris daca vii in Constanta si nu uiti, poti sa-mi aduci si o pereche din acelea despre care mi-ai spus ca ai acasa, sa vad care sunt mai eficiente, la noi se gasesc niste dopuri din burete de culoare portocalie dar nu sunt bune.Se pare ca cele din silicon care am inteles ca sunt cele mai bune nu se gasesc nici la voi. Madamsadamy, si eu am lucrusoare de la fetita mea si chiar si pentru mama cate ceva,tinem legatura. ________________________ Si nu m-as plange de singuratate,ci as binecuvanta aceasta stare fertila si de-a dreptul implinitoare pentru fiinte ca mine care nu vor luna de pe cer,ci cerul senin si intreg in priveliste.Constanta Buzea
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Marilen, abia acum am citit ce ai postat. Iti raspunsesem deja la pm. Cat despre ora, daca se poate sa nu fie prea tarziu. Poate sa ne intalnim pe la 3 jumate la Selgros si pe la 4 sa ajungem la ei? Va pup, Cornelia, mami de Maria (2 iulie 2003) si Stefan (4 mai 2005) [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/cornelianis/my_photos"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara fetele! Hristos s-a'naltat! N-am stiu ca e mareee sarbatoare azi! Ma miram eu de ce am primit cozonac de casa, proaspat si buuuun! Nu m-am putut abtine! Ca nu v-am zis ca tin regim de vreo 2 luni, si .... ce am pus la Craciun, rev si Sf ion, am inceput sa le lepad! Asta, ca totr vorbeati de cercuri concentrice! Stiam de exercitiul asta cam de vreo 10 ani, dar n-am avut ambitia sa il respect! Despre Alexia,e bine, s-a obisnuit, dar sunt dezamagita ca nu ne-a facut radiografie si dupa ce a pus osul pe pozitie. Lumea imi zice ca ar fi bine s afacem acum, ca de nu e bine sa nu se lipeasca stramb! Intrebare: se poate face radiografie cu gipsul pe mana???? ca m-as duce la pol. cu plata pt asta!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...