Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Dr Sorin Badescu


Recommended Posts

Buna Margie, dl dr badescu nu mai este la municipal. si mie tot el imi monitorizeaza sarcina si la ultima consultatie l-am intrebat eu.... si mi-a zis ca nu mai colaboreaza de mult cu ei si ca pot sa aleg intre cf2 si cmu. eu sunt foarte multumita de el si nu as vrea sa il schimb (eu am 18 saptamani) dar de cf2 nici nu vreau sa aud. ma gandesc la cmu acum sa vad cum o fi cu banii pana atunci ca este destul de mult la cmu o nastere cu dansul.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • Răspunsuri 13
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui michisor
Buna Margie, dl dr badescu nu mai este la municipal. si mie tot el imi monitorizeaza sarcina si la ultima consultatie l-am intrebat eu.... si mi-a zis ca nu mai colaboreaza de mult cu ei si ca pot sa aleg intre cf2 si cmu. eu sunt foarte multumita de el si nu as vrea sa il schimb (eu am 18 saptamani) dar de cf2 nici nu vreau sa aud. ma gandesc la cmu acum sa vad cum o fi cu banii pana atunci ca este destul de mult la cmu o nastere cu dansul.
Michisor, ia in calcul si Cf2! Eu am nascut primul copil la Municipal si pe cel de-al doilea la Cf2. Iti spun sincer ca a fost mult mai bine la Cf2. Mult mai curat (stiu scandalul dar sa stii ca toate spitalele au diversi monstri nu bacterii in pereti) si mai atent personalul. Acum este alegerea ta dar acum daca ar fi sa aleg intre cele doua, as alege Cf2. Sarcina usoara va doresc!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui mirela.d
Citat:
citat din mesajul lui michisor
Buna Margie, dl dr badescu nu mai este la municipal. si mie tot el imi monitorizeaza sarcina si la ultima consultatie l-am intrebat eu.... si mi-a zis ca nu mai colaboreaza de mult cu ei si ca pot sa aleg intre cf2 si cmu. eu sunt foarte multumita de el si nu as vrea sa il schimb (eu am 18 saptamani) dar de cf2 nici nu vreau sa aud. ma gandesc la cmu acum sa vad cum o fi cu banii pana atunci ca este destul de mult la cmu o nastere cu dansul.
Michisor, ia in calcul si Cf2! Eu am nascut primul copil la Municipal si pe cel de-al doilea la Cf2. Iti spun sincer ca a fost mult mai bine la Cf2. Mult mai curat (stiu scandalul dar sa stii ca toate spitalele au diversi monstri nu bacterii in pereti) si mai atent personalul. Acum este alegerea ta dar acum daca ar fi sa aleg intre cele doua, as alege Cf2. Sarcina usoara va doresc!
multumesc frumos pentru sfat :)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...