Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cafea cu aroma de femei - (53)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[:D] chiar pana la Deva nu-mi ajunge bata! Acum ma calmez cu o portie mare de cartofi prajiti...[:D] Un car de nervi m-am intors...bine ca mai aveam si dinainte...fac un curs (platit) si nesimititi au inchiriat sala la Muzeul CFR...asta nu-i o problema, dar sala e neincalzita (si stand pe loc evident ca ajungi sa paralizezi de frig), super jegoasa, tabla de pe vremea lui Paazvante chiru' si ...plin de otrava pentru sobolani! Te ustura nasul si gatul si ieri chiar ma manca pielea! Nu stiu daca era reactie alergica sau de la "pisic" dar e oribil! In fine, dupa cum spuneam ma calmez cu cartofi prajiti![flo] Tu ce mai faci? Lali [comoara]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mersi Lali, asa aflu si eu ca exista un muzeu CFR la noi in urbe. [^] Ce inveti acolo, din tainele incalzitului la eschimosi? Sa inveti sa te upi ca eschimosii, cu nasurile [:D] Maru, si zi asa, la voi e soare? [:D] Lulu, ce te-ai speriat asa, Lali se da doar la primarii de sector. [bibe] Adina + Olivia Q1.04
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adinutza, cica invatam sa devenim experti contabili! In conditiile astea eu cred ca vor sa ne invete umilinta ( sa nu ma intrebi de ce, dar sa devii expert in ceva cot la cot cu sobolanii..nu vad alta explicatie) [:D] iar Muzeul cred ca e asta doar ca titulatura...nu cred ca mai are cineva curaj sa calce acolo sa vada evolutia CFR-ului! Lali [comoara]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Adina Iulia
Pai Lali, mi se pare normal sa ai tot felul de reactii alergice la otrava de soareci. Nu esti o soricutza si tu? Adina + Olivia Q1.04
Pai da, la un soarece de biblioteca cum sunt eu...cum de nu mi-am dat seama[mariaj] Lali [comoara]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...