Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

draga cosdena, in primul rand sa-ti traiasca printesa si sa va bucurati(impreuna) de ea. cat despre problemele tale, eu cred ca se pot rezolva, au altii probleme mult mai grave...Sper sa nu te superi ca spun asta dar eu citind ce ai acris asta cred. Doar pentru atat nu poti divorta de sotul tau pe care il iubesti si te iubeste, si cu care ai si o comoara (fetita pe care o adorati amandoi) Sunt impreuna cu sotul meu de 8 ani,de trei ani locuim impreuna si de aproape 2 suntem casatoriti. Cine spune ca are o casatorie perfecta, ca totul e numai lapte , miere si romantism MINTE.Întotdeauna exista suisuri si coborasuri, poate ca voi mergeti mai mult in jos dar cu intelegere, comunicare si vointa o sa incepeti sa urcati cu siguranta. Incearca sa privesti obiectiv relatia voastra, sa vezi cine si unde greseste si mai ales vezi ce poti sa faci tu sa indrepti lucrurile si apoi poti sa ai pretentii si de la sotul tau. sper ca decizia pe care o vei lua sa te duca spre fericire, si sa ne mai spui si noua ce-ai mai facut pupici mii, mai ales ptr pitica mica silvi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 23
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Cosdena, eu zic ca veti trece peste acest hop din viata voastra de cuplu. Pentru mine este sufiecient faptul ca ai spus ca va iubiti...cand e iubire totul se rezolva!Este nevoie doar de timp pentru voi doi...trebuie sa va regasiti, sa o luati de la capat ca si cand azi v-ati cunoaste pt prima data! Ninia http://dw.daisypath.com/sj4jp2.png http://tt.lilypie.com/k8fVp2.png
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...