Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

M-am hotarat....adoptie (19)


Recommended Posts

Pozele, foaaaarte frumoase! Cat ma bucur pentru aceasta idee minunata de a va intalni! Ar fi frumos sa se pastreze in timp aceasta relatie. Doar 4 copii??? Incredibil! 2-3 ani?? Dupa ce imi revin din soc, o sa ma gandesc la ceva. Daca imi vine vreo idee, o sa v-o comunic in primul rand voua! Va pup Ilinca
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 141
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Rozi, am vazut pozele si pot sa spun ca sunt de nota 10000000000000000 + 1 (am depasit-o pe o mamica fericita in punctaj) Apropo de sistarea adoptiilor, mi se pare o mare timpenie Ce se intimpla in acest caz cu toti copii abandonati in maternitati sau aruncati in pungi de plastic sau cine stie cate mai sunt? O sa ma interesez si eu insa sper sa nu fie adevarat Legat de adoptiii , au am citit pe net ca au fost finalizate 4 asa ca...aveti dreptate Pupici la mamici si bebici si luptati pentru bebeii vostrii. Voi sunteti singurele mamici (actuale si viitoare)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Corina (Briantis), azi pana vii sa imi dai o veste mare ma voi gandi numai la tine. Sa dea Dumnezeu sa fie asa cum e normal si sa iesi din starea de stres in care te afli. [ruga] Corina (urziceanu) ziceai ceva de o intalnire ieri...ai ceva noutati?
Cristina si [copil] Alexandra (30.09.2004)
[url="http://photos.yahoo.com/temiscris"][foto][/url]
Child birth is an act of Nature, adoption is an act of God
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Briantis bafta multa azi. Iti tinem pumnii stransi. Hai ca va fi bine. Fetelor, nu sunt o mama buna. Ieri m-am simtit foarte rau si l-am dus pe bebe la mama ca sa ma pot odihni. Sunt egoista....[q][q][q]. Mi-e rusine ca l-am dus la mama ca eu sa dorm. Astazi ma recompensez fata de el. I-am facut o comanda la buburuza cu cele mai frumoase hainute....:) Pupici, Flory si [copil] Andrei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Stai linistita Flory. SI eu ma simteam rau ieri si l-am trimis pe Tony afara cu ea. Avem si noi uneori nevoie de o pauza, nu te invinovateste nimeni pentru asta. Si sper sa reusim sa ne vedem, tot sunteti atat de aproape de mine.
Cristina si [copil] Alexandra (30.09.2004)
[url="http://photos.yahoo.com/temiscris"][foto][/url]
Child birth is an act of Nature, adoption is an act of God
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua la toata lumea,va citesc de ceva timp dar nu am indraznit sa intru, dar acum iata-ma. Problema mea pe scurt ar fi urmatoarea:sunt mamica unui baietel infiat care acum are patru ani,l-am luat acasa cind avea nici trei saptamini ,adoptia a decurs normal pe legea de atunci,iar acum ne dorim un fratior sau o surioara .Am citit legea cea noua ,v-am citit si pe voi dar am totusi o neclaritate"se mai pot incuviinta plasamente pentru copii atit de mici(nounascuti)familiilor care au atestatul,bineinteles cu asumarea riscurilor existente de care sunt constienta?Eu imi doresc un copil foarte mic pentru a nu pierde nici o etapa a copilariei lui. Sau sa pun altfel problema.....in cazul in care am atestatul si gasesc un bebelus in maternitate cum se poate sa-l am cit mai repede acasa? Va rog muuuuuuuult raspundeti-mi!oricum saptamina viitoare voi incerca sa vorbesc cu un asistent social despre toate amanuntele dar as vrea sa stiu la ce sa ma astept ce intrebari sa-i mai pun. M
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...