Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

capricoarne (5)


Recommended Posts

@lilina, ce de mai distractie...!Iti doresc petreceri frumoase, rezistenta si sa mai ai puterea sa ne povestesti @slimatei, capricornutele isi desavarsesc norocul si daca nu fusese atribuit initial.Tu cum mai esti? Te dor picioarele? Cum spuneam la inceput n-am rabdare sa citesc tot ce s-a scris pana acum. Am rasfoit da , nu stiu, poate va trebui sa te repeti:nasti normal sau "Sezar"(ca salata..)? Abia astept sa se intample fericitul eveniment si sa citesc pe forum cum a fost- nu neaparat pe subiectul asta.Ai prietene in Italia?In ce oras stai?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

nu stiu voi cum stati cu norocul, insa eu am avut cel mai greu an din viata mea !!! abia astept sa scap de anul 2007, a fost crunt si nu-mi mai doresc sa se repete NIMIC din anul asta [drac]
[mamica]Lilina si [bibe] [url="http://family.webshots.com/album/560095938jaiXCt"] Vlad - Alexandru (23 septembrie 2006)[/url] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=88195"]cum s-a nascut bebe [batetoba] [/url][url="www.totsites.com/tot/lilina"]site-ul lui bebe [bonjovi] [/url] [url="http://b1.lilypie.com/26g1p2.png"]varsta lui bebe [testoasa][/url]
"Is nice to be important, but is more important to be nice"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

lilina te rog nu-ti plange de mila... pai asa suntem noi..? e drept ca nu stai pe roz dar nici rau,rau..nu poti sa spui ca esti..eu una nu pot sa ma laud cu nimic ..in ultimul rand parca nu ajung la nici un rezultat..incep o gramada de treburi si nu duc nimic la capat... sper macar bb sa iasa sanatos..sa pot spune ca am facut si eu ceva in intregime.... am impresia cateodata ca viata a trecut pe langa mine si eu n-am realizat nimic... dar daca stau si ma gandesc..nu am fost chiar atat de ghinionista...deci pot sa ma cataloghez ca o norocoasa.. am 2 maini si 2 picioare..am un organism in plina functiune... nu ma doare nimc..(desi in perioada asta..e relativ..spus)... adica multumesc Domnului ca sunt sanatoasa..am un acoperis deasupra capului..nu sufar de foame...am un sot care ma iubeste si-l iubesc... in curand voi avea si un copilas... nu am avere...si nu am un chior in buzunar si nici in banca... dar nu pot spune ca o duc rau..eu sunt fericita asa .... nu-mi lipseste nimic...(care sa ma faca sa nu pot trai si fara)...si oricum daca ar fi sa ma nemultumeasaca cate ceva...incerc sa-mi aduc aminte mereu ca niciodata nu voi ajunge la multumirea deplina si se poate si mai rau..caci sunt altii saracii care intradevar...... asa ca.. te rog gandeste-te un pic... stiu prin ce a tb sa treci dar te rog..incearca sa uiti si sa mergi mai departe..tu hotarasti ce vrei sa faci...cu tine si viata ta..poti usor sa aczi in depresie si f. greu iti va veni sa te ridici...dar e mult mai simplu sa eviti..gandeste pozitiv... scuzati-mi mesajul kilometric... in caz ca plictisesc pe cineva.. mai avem putin...putin...[hop]cateva zile...sau cateva ore...?Doamne ajuta!
[url="http://www.flickr.com/photos/13068460@N06/sets/"]Stefania X 2[gravi][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

diuna eu sunt bine..ma mai dor si picioarele si toate cele..dar cine le baga in seama ma tot amagesc ca mai e putin si gata! nu cred ca am spus ceva deosebit prin urma de mine asa ca cred ca n-ai pierdut nimic...[:D] eu incerc sa nasc natural.daca se poate..dar cum bb-lina se lasa prea mult asteptata ...nu se stie cum va fi pana la urma important e sa ie bine.. eu stau in afara romei.. cat despre prieteni si aia sunt relativi...incep sa cred ca am eu o problema..caci desi sunt f. sociabila..nu reusesc sa ma atasez de persoane prea mult...ori din cauza ca imi place sa fiu independenta..dar defectele de ce nu pot accepta...bine ca ar fi aici de filosofat cred ca pana la urma imi tb si un psiholog.. hai ca daca ajung la sub. asta ma ia pe mine depresia... dar deocamdata eu stau bine si fara..desi imi lipseste...asta...offf.iar va plictisesc........ mai avem putin...putin...[hop]cateva zile...sau cateva ore...?Doamne ajuta!
[url="http://www.flickr.com/photos/13068460@N06/sets/"]Stefania X 2[gravi][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hei!! Ce-i cu voi? E cea mai depresiva pagina din lume!E ora la care se imparte Xanax? Ce-i drept ca eu nu sunt la curent cu problemele lilinei, dar promit ca ma documentez(citesc din paginile anterioare). Dar, oricum, zau asa, hai sa fim pozitive.Am deschis pagina, am citit-o si mi-am zis: frana. Pana aici.Nu se poate sa nu fie EVIDENTA jumatatea plina a paharului.Ba parca e chiar mai mare decat jumatatea goala...Nu-i asa?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

scz ignoranta ce e xanax...?[:I] ai dreptate..e posibil ca uneori sa cadem in depresiune..dar ne revenim repede caci suntem luptatoare[;)] nu-i asa lilina...zi ne ca esti bine..[pup] mai avem putin...putin...[hop]cateva zile...sau cateva ore...?Doamne ajuta!
[url="http://www.flickr.com/photos/13068460@N06/sets/"]Stefania X 2[gravi][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

lilina, merci. vreau sa va spun ca e 1 tip cu produse de carne, le prepara el si sunt f gustoase(m gustoase ca-n romania, cum imi place mie sa glumesc). lilina, eu apreciez filozofia budista. tb sa privim mereu inainte, viata e ca acele ceasului- merge inainte , nu inapoi. si inca ceva- in viata tb sa ai o lingurinta de bun simt si un pahar de nesimtire(si eu invatat asta acum cativa ani, cand si mie viata mi-a dat un sut in cur.) diuna- au inceput deja petrecerile? si inca nu s-a terminat luna. slimatei- si la mine a venit 2 saptamani dupa data stabilita de ginecolog si a fost prin cezariana(avea cordonul de cateva ori in jurul garului) elyda- pai la vara eu zic sa ne-ntalnim si sa mergem la shopping caci vad ca stii toate magazinele din pitesti.e buna cafeaua? hai ca va pup- uite tocmai acuma ma uitam la minerva si a zis- d-zeu iti da numai ce-i ceri, poate te ajuta putin lilina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

o mama mia nu ma speria..... eu sunt ..sau cel putin eram optimista din pct asta de vedere...ma duc acolo..doua impinsaturi iese bb si gata ....[:D]..da' acu' nu mai sunt asa sigura...si asa imi zicea dr..ca voi ajunge la spital..rostogolindu-ma ..[grasa]la cat am pus pe mine...[:D] mai avem putin...putin...[hop]cateva zile...sau cateva ore...?Doamne ajuta!
[url="http://www.flickr.com/photos/13068460@N06/sets/"]Stefania X 2[gravi][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

@slimatei, nu te speria asa repede...! Bebeu asta cred ca-i capricornuta, prea e incapatanata. Toata lumea zice ca-i tarziu, ea nu, ca mai sta. Stie bebeu cel mai bine, relax! Ai incredere in el. Prima noastra prietena cand a nascut, acu vreo cinspe ani: bebe nu venea si nu venea. Hai la meternitate, la cel mai tare dr din parcare. O pune la eco...aoleu, sarcina depasita, uite ce unghii lungi are, si pielea zbarcita...Sa se duca acasa, sa-si aduca bagajelu ca a doua zi e de garda si ii provoaca nasterea sau ii face cezariana.N-a apucat prietenuta noastra sa ajunga acasa ca au inceput contractiile. A nascut normal, in aceeasi zi, dar cu alt dr o splendoare de fatuca.S-auzim de bine!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...