Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Muresence... la apel :) (5)


Recommended Posts

Am fost la Europa dar nu am putut manca pt ca era re-revelion cu angajatii restaurantului. Am vb cu seful de sala care e chiar vecin de bloc cu sora-mea si mi-a spus ca ...nu merita, ca iasa scump pt ca ei fac spcialitati pe platoul ala. A spus ca un platou pt 4 pers ajunge la 100 lei [afro].Ca sa fie mai ieftin a spus ca pot sa puna mezeluri dar ca alea le pot pune si eu acasa si ies mai ieftin[^] Cred ca raman la sandwisuri, s-ar parea ca duminca vitoare nu am ore, si atunci as avea timp sa pregatesc, vreau sa ii fac si tortul acasa, exact tortul ce l-a avut la botez si a iesit super bun. Ma apuc de invatzat [bang] [recevere] Bianca[vampa] [9cer] , mami de Sandra( 8.07.1997)[zana] si de Daniel (17.01.2006)[auto] [url="http://www.dropshots.com/biancas"]Poze cu noi[/url], [url="http://www.dropshots.com/biancas1"]Alte poze cu noi[/url] Poti sa ai orice valoare,sa fii DOMN(A) e o-intamplare,sa fii OM e lucru mare...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 209
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

salut no hai sa va zic.miercuri dimineata l-am simtit ca are un pic de febra, si i-am luat-o si avea 38, am zis ca ne trezim , si mergem la urgenta aici la noi,apoi i-am dat sa titi,si cand sa ii dau am observat ca din urechea dreapta ii curgea un lichid galben.Am fost la urgenta si de aolo m-au trimis la spital pt probe, la noi in localitate numai vinerea este pediatru, asa ca m-am dus la 25 dekm, sa il vada pediatru, ca ne gandeam ca poate este otita,si imi era frica sa nu se complice. La spital avea 37,5 febra,si au decis sa ne tina 24 de ore sub observatie, caci era destul de periculos.Am stat pana joi seara cand am venit cu tati acasa.Acolo au fost tare atenti cu noi, si alex super cuminte.Mi-au dat augmentin la 8 ore, pana la urma nu era mare lucru, si asta ma bucura. bianca, spor la invatat.cu groaza ma gandesc ca am sesiune si o sa dau examenele in vara ca acum nu pot merge acasa[bang] oana, [pup] mamica si puiul si burtica pupam fetele si multumim inca o data ca sunteti alaturi de noi[pup][pup][hia] va dorim o saptamana buna tuturor,[hia] mami si Alex
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

no sara buna muresence! kover [asia] pentru tot sprijinul! de sambata trecuta sunt in oras la voi. luni trebuia sa plecam acasa insa totul s-a intors 180 gr. nu se stie de ce. cert este ca mama e acum internata la spitalul vechi, la ATI. sunt tare multumita de cum o trateaza medici. eu dorm la spitalul de infectioase si peste zi stau cu ea cat pot iar seara incerc sa intru putin la un net sa mai stiu ce se intampla totusi in lumea asta si sa vorbesc acasa. va rog sa va ganditi si la noi si sa va rugati sa ne de-a Dumnezeu putere! [pup] [url="http://www.youtube.com/watch?v=lBSpSr7LN-0&feature=related"]pretty woman[/url] " Nu ai pierdut daca ai cazut. Vei fi invins cu adevarat daca nu te ridici! "
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutareee!! Bianca, eu tot nu am inteles, a fost scump sau nu? Rontaitoare, la mine nu inseamna saratele si altele, am avut ceva gustari reci pe platouri, un fel de bufet suedez, comandate de la Maradas. Sunt ok, si ca pret si ca mancare. La multi ani lui Dani , va doresc multa sanatate si fericire si tot ce e mai bun pe lumea asta1 Diana, timpul nu e pierdut. [;)] Olim si Maria, multa sanatate va doresc celor dragi. Kover, bun venit in clubul celor care urla si fac ca toate orataniile pamantului cand li se pune ceva in cap[:)] [mamica]Aura si samburelu' Dimitrie[copil] Don't argue with an idiot. They'll drag you down at their level and beat you with experience. [:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by kover cris:cum esti? mamica de Robert(23.11.2004) si Kristian(01.09.2006) http://s266.photobucket.com/albums/ii248/botcarola/
Merci de intrebare. Relativ bine, am descoperit si misterul petelor rosii de pe mine [:D], ceva despre care pana acum nici n-am auzit, se numeste pitiriazis rozat gibert, este o boala virala autoimuna asemeni varicelei, apare in special la femeile pana in 35 ani, si trece de la sine fara tratament, in aproximatil 6 saptamani, poate si mai mult, si nu mai recidiveaza. Partea buna e ca nu petele rosii apar doar pe corp, nu si pe fata si ca nu e contagioasa. Ce sa zic, bine ca nu e vara...De fapt e chiar recomandat soarele sau solarul pentru ca trece repede. Criss si Alex (11.05.2003)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor... Aura...normal ca mi se pare exagerat de mult....nu? Sa dau 500 lei la un centru de joaca doar ca sa il inchida pt mine?[alcool][bang]. La Kinderland e 220 lei, imi ofera pahare, farfurii de unica folosinta, baloane, confetii, si o cafea pt toti adultii . Eu zic ca e mai rezonabil decat la Real. Am ineles cu gustarile...credeam ca te refereai la rotzaitori de tip saratele... Criss...baga-te la solar sa scapi mai repede de pete[;)] Olim...bine ca a trecut ce a fost mai greu. Eu nu as sta in spital decat legata daca nu e cazul[bang]. Am stat si eu o noapte cu Sandra cand avea vreo 4 ani ...nu am dormit toata noaptea, eram plina de nervi..of of..bine ca a trecut[bang]. Maria, multa sanatate mamei tale!! Multumim de urari, de abia joi e ziua lui ...suntm maricei, facem 2 ani[hagi]. I-am cumparat azi suc sa duca la cresa si am sa cumpar ceva gen Cake bar...sau altceva..oricum ambalate mi-au spus ca ar fi mai bine. Tort nu ne da voie sa ducem[V]....pt ca nu e voie...directoarea cresei e medic si probabil a avut experiente cu toxiinfectiile alimentare sau nu a avut experiente...cert e ca tort nu e voie. Si cam atat despre noi...Dani prin zona, Sandra la antrenament si eu astept sa il culc pe Dani sa mai citesc ceva[V] Miercuri dimineata avem programare la medicul de familie pt controlul de 2 ani, dupa care mergem la analize. Sper sa nulesine de foame[alcool]. O seara placuta tuturor.... Bianca[vampa] [9cer] , mami de Sandra( 8.07.1997)[zana] si de Daniel (17.01.2006)[auto] [url="http://www.dropshots.com/biancas"]Poze cu noi[/url], [url="http://www.dropshots.com/biancas1"]Alte poze cu noi[/url] Poti sa ai orice valoare,sa fii DOMN(A) e o-intamplare,sa fii OM e lucru mare...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nici noi n-am avut voie cu tort la cresa, nici la gradi n-am dus tort, educatoarea ne-a spus ca nu toti mananca tort, se face prea mare risipa, pentru ca o buna parte din tort pana la urma se arunca, aa ca mai bine cate o ciocolata mica sau napolitana ambalata pt. fiecare si suc. Eu zic ca e foarte bine asa, tortul il mancati voi acasa.[;)] Criss si Alex (11.05.2003)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...