Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

La noi la Galati sa veniti ! (36)


Recommended Posts

'Neata la fete! Nu uitati sa treceti pe la cafeluta. [cit] Laura, ptr noi avem cafea mai slabuta dar cu mult, mult lapte. [;)] Spune-mi te rog, Dr Mataca, are cabinet particular? trebuie sa-mi caut un medic...nu stiu pe cine sa aleg. stiu doar ca vreau sa nasc la maternitate nu la judetean. O saptamina usoara! Oana [gravi] 2+ si Andra (21.10.2005)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Vilma, multam mult ptr sfaturi. Imi sint utile. Numai ca, daca nu te superi, am sa te mai intreb o data in preajma acestor 'analize'. Am o prietena care tb sa nasca peste o luna, a fost la Buc pe toata perioada sarcinii. Acolo i-au recomandat sa faca fff multe analize. Acum 3 ani eu, in afara de teste de singe (unul in primul trim, celalalt in trim ultim) n-am facut nimic. Doar eco. Oana [gravi] 2+ si Andra (21.10.2005)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

bumbuta, astazi a fost mama mea sa-mi inscrie fata la camin. e vorba de gradinita nr 30. e in spate la Bingo. iar fata mea va face 3 ani in octombrie, pe 21. deci nu ar fi vorba decit de o luna. La tine e vorba de mai multe luni. Dar daca insisti, te primeste. Mai ales daca nu e foarte solicitata gradinita. Asta e parerea mea. Succes! Oana [gravi] 2+ si Andra (21.10.2005)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gravidutelor felicitari!!! Eu mai am o saptamana si nasc.Ma gandam ca la a doua nastere voi fi mai curajoasa dar dimpotriva.......Voi naste cu cezariana cu Dumitriu in echipa cu Pop.O sa imi recoltez si celule stem,ele amandoua au mai recoltat. Referitor la investigatiile de pe perioada sarcinii si eu mi-am urmarit sarcina in Buc si Iasi.Mofologia fetala se face la 22 saptamani, iar daca vreti un dr f bun trebuie sa va faceti programare cat mai devreme,eventual cand va descoperiti sarcina.Eu am vrut la Herghelegiu sau Pop(unde si-a facut si Vilma)dar am sunat cam tarziu,cam prin saptamana 15 de sarcina si m-ar fi programat destul de tarziu.Pana la urma am auzit de dr Iosup ca ar fi un bun profesionist si am fost la el.Referitor la analizele de sange sunt fff multe care se fac,se gasesc si pe net mi le-a recomandat si Ioana Pop cand am fost la ea.Eu nu mi le-am facut pe toate...si uite acum fetita mea e in pericol sa faca rubeola si eu habar nu am daca am avut sau nu.... Gianina 38s si Tania 3 ani
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

a, mi-am adus aminte, atatia dr vehiculati pe aici, eu toata sarcina am fost la Mataca dar de nascut am nascut cu Tapliuc si zau ca a doua oara tot pe mana lui as merge ...... daca o mai trai heheheh, pacat ca nu are cabinet ca experienta are , mie mi s-a parut mai mult decat ok. Alina, mama de Vlad (25.09.2005)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...