Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

La noi la Galati sa veniti ! (36)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Roxi, sar'mana pt pont [flo]. Si carevasazica, clown-ul e facut cu creme....hmmmmm...nu'sh de ce aveam senzatia ca ornamentul e facut cu bombonici. Moama, dar ce rabdare iti trebuie sa realizezi asa ceva. Si chiar asa, ce forma e aia speciala?? Tu incepatoare?? N-ai facut cunostinta cu dezastrul in ale bucatarelii?? Eu sunt aia!!! Alina, stai linistita ca si altii mai jmecherii in ale soferiei au patit-o pe poleiul ala. Si chiar am vb f serios ca esti o soferita buna!! Nu are sens sa incep comparatii, ca daca ma iau pe mine etalon, care-s sofer doar de noapte si de petreceri, iti dai seama ca diferenta e destul de mare. Deci, eu sunt si dezastrul soselelor!! Imi dau seama, incetul cu incetul ca n-am nicio latura pozitiva, dar nu-i bai, noi sa fim sanatosi cu totii!! Liliana& [comoara] Andra-Maria Fii asa cum simti si se va vedea in tot ce faci!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Roxi felicitari pentru creatii ! Arata super si sigur sunt si bune ! Multumim de explicatii. Alina, au patit-o si altii mai experimentati. Stai fara grija. Liliac, tot e bine ca mai conduci din cand in cand....Eu de cand am ramas insarcinata n-am condus decat 1-2 km pe o sosea laturalnica undeva la tara. Si atat. Va pup. Fericirea te indulceste, incercarile te intaresc, tristetea te face mai uman, greselile te smeresc, succesul te mentine in forma, dar numai Dumnezeu te face sa mergi mai departe!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, ce mai trebaluiti?? Cum stati cu pregatirile de sarbatori? Eu sunt varza la capitolul asta si nu stiu cand sa mai fac cateceva, dar... o sa vedem, incetul cu incetul! Am avut si noi serbare asa ca va invitam la [url="http://good-times.webshots.com/photo/2269061440074816840vPwccS"]"spectacol"[/url] Liliana& [comoara] Andra-Maria Fii asa cum simti si se va vedea in tot ce faci!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...