Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

La noi la Galati sa veniti ! (36)


Recommended Posts

Kor, lasa-l pe Stefu pt fii-mea [:D] Dupa cum se observa, mare batalie pe baietii dansatori!!!

Zi-mi si mie care-i faza cu Fantezia...nu de alta, dar si noi am vrea sa ne orientam la inceputul acestui an tot catre dansuri sportive.

 

 

Liliana& [comoara] Andra-Maria

 

Fii asa cum simti si se va vedea in tot ce faci!id="Comic Sans MS">id="navy">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Liliana,Clubul Fantezia e cel care a dat cei mai buni dansatori.Cu participarile cele mai multe la concursuri.Au participat si la "Dansez pentru tine".Pe dir acestui club l-am cunoscut candva,cam cu vreo 6 ani in urma si atunci m-a invitat sa vin cu Mihai.Nu l-am dus..nici el ce-i drept nu avea vocatie spre asa ceva.Dar Stefan..el e altceva...vrea sa danseze..picteaza..deseneaza...e"micul artist"

De asta vreau sa-l dau la dans.Hai atunci Lil sa vedem cum facem.Eu am deja Nr de tel de la Fantezia..vezi ca au si site....nu mai stiu acum exact cum...

Dar nu vreau sa stau pe loc...am sa ma duc si la Palatul copiilor sa-l inscriu lapictura.Nu stiu daca-l primeste asa mic.Dar...incerc.Eu am facut acolo swi ceramica si pictura si desen si la cercul de poezie am fost.Si am avut macar o ocupatie mai buna dcat au copiii din ziua de azi...

Lil dar poate veniti cu Andra si cu Marius intr-o seara pe la noi.Am vazut tel tau din noaptea de Rev...multam....

Mai vb...!

Pupici..si we placut in continuareid="navy">id="Comic Sans MS">!

 

Cid="red">oid="green">rid="orange">iid="blue">nid="orange">nid="green">aid="red">id="Comic Sans MS">id="size4">

 

poze cu familionu'

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata ! Cum ati ajuns la serviciu ? Ne-am incumetat sa iesim cu masina......n-a fost prea rau, dar am vazut multe masini derapand.

 

Sa aveti o zi excelenta ! O saptamana si mai ales un an cu multe impliniri !id="Comic Sans MS">

 

Fericirea te indulceste, incercarile te intaresc, tristetea te face mai uman, greselile te smeresc, succesul te mentine in forma, dar numai Dumnezeu te face sa mergi mai departe!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele.Abia ne-am revenit si noi din "mahmureala"[:D],am luat motul fiica-mii cea mica pt ca a facut anul si avea o pleata... Adelina mea merge la clubul ACANTA,la sc nr 11-TIG.III,are ore de dans sambata si duminica de 10-12. Ce sa va spun,nu stiu cat e de bun clubul,e primul an,prin recomandari am mers acolo. Stiu ca are la mai multe scoli.Daca vreti va dau si nr de tel. Vad ca se fac ore de dans serioase,parintii care-si aduc copii de mai multi ani,spun ca sunt f multumiti...atat stiu si eu. Inscrierea costa 5 ron si pe luna e 45 ron. Grupa mica se imbraca cu rochite si pantofiori cu talpa cat mai flexibila. Elena
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu pe Ancuta o duc la Casa de Cultura, la Beija Flor. Pantofiori din aia de dans, gen opincute, eu i-am cumparat Ancutei de afara. Pe aici n-am gasit. O sa va arat o poza cu ei.

 

Link:

http://www.jako-o.com/produkt/en/produkte.mb1?mb_f020_id=bDvCLmF5M2sLQLaPQ6&fag=eu&lang=en&set=4&k_id=37477&s_id=5017055&mb_v301_ch=ddeb3

I-am cumparat o pereche roz satinat si una bleumarin, i-am primit direct acasa. Sunt super faini, cei bleumarin sunt cu o talpa mai groasa, rugoasa, antialunecare, iar cei roz au talpa din material textil care imita pielea intoarsa (nu stiu prea bine cum sa explic).

In realitate sunt exact ca in poze, adica super draguti si vin excelent.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...